Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Kiváló 2024. március 10. 21:28a párjával járt itt
Koncert miatt foglaltunk ide,amúgy is szeretjük a Danubius hoteleket.Nem is csalódnunk .A szokásos tágas szobák,uszoda,szauna és választékos reggeli.Közel mindenhez amihez kell,nagyon jó ár arány.
Kiváló 2024. március 10. 19:20a párjával járt itt
Párommal fogyasztottunk el egy igen ízletes reggelit. Nagyon hangulatos, ízléses hely. Köszönjük a gyors és kedves kiszolgálást Lilinek.
Lulu Budapest, BudapestLulu Budapest, Budapest
Kiváló 2024. március 10. 13:34barátokkal járt itt
Minden görög: a berendezés, az ételek, az italok, a zene, a hangulat. Tényleg még a legapróbb részletre is figyelnek. Nagy a hely, de az ügyes elrendezésnek köszönhetően nem érzed annak. Sok felszolgáló sürög-forog, nagy tálcákon viszik az ételeket (kész izomerősítő). Az ételek nem kis adagok, finomak.
Szörnyű 2024. március 10. 13:27barátokkal járt itt
Barátokkal akartunk találkozni, egyikünk el is ment, hogy személyesen foglaljon asztalt. Azt nem lehet, csak online. Megtette online. A rendszer 16h-tól engedte, mi 18h-ra akartunk menni. A foglalás előtti napon odatelefonáltunk, azt mondták, semmi gond, menjünk 18h-ra. Megérkezésünkkor jött a fekete leves: 19h-tól szülinapi buli van, legkésőbb 3/4 7-kor el kell mennünk.
2082
Átlagos 2024. március 10. 13:07egyedül járt itt
Úgy emlékszem, ez még szerdán történt, szóval 4-5 napja, éppen alaposan megebédeltem a Naná, hogy finom! -ban, tettem 20 lépést, és megint ebédeltem egyet. Én nem tartozom azok közé a feneketlen bendőjű bajnokok közé, akik elmennek Z városba és egy napon öt vendéglőben esznek, majd hat cukrászdában, később nyolc borászatban, péknél, stb.
Főzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFőzelékvár - Fehérvári úti Vásárcsarnok, Budapest
Gyenge 2024. március 10. 9:41a párjával járt itt
Regota jarunk ide,mert finom etelek es jo volt a kiszolgalas. 2024. 03. 08. -an voltunk ott vacsorazni. Alkoholmentes pinacolada koktelt kertem. alkoholos eprest hoztak. jeleztem es semmi elnezest,ugy neztek pofavagassal egybekotvea problemas vendegigy tette le az eredetileg kert koktelom. kacsamajat rendeltem(10. 000Ft)szo szerint 4 papírvékony szelet ,szelei osszeegve.
Kakas Étterem, Budapest
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. március 9. 18:47a párjával járt itt
Elegáns, jó hangulatú hely a Belvárosban. Kifogástalan, kedves személyzet. Magas színvonalon készült és tálalt ételek. A vörösbor tökéletes hőmérsékleten szervírozva.
Az árak-természetesen-ennek megfelelően magasak, de nem megfizethetetlenek.
Az étteremhez tartozó népművészeti-hagyományörző kiállítás kuriózum, kellemes élmény a megtekintése.
Kiváló 2024. március 9. 18:16a párjával járt itt
Számos alkalommal külön amiatt jövünk Budapestre, hogy itt együnk, ez sokat elárul. Magasan a legjobb, elképesztő ízvilág, mindig friss.
Gringos Amigos - Alkotás utca, Budapest
Szörnyű 2024. március 7. 19:06egyedül járt itt
Teát már nincs. 2 krémes és 20 dkg köményes pálca 5600Ft. Ott lehet fizenni! Semmi gond! Szerencsére megengedhetem magamnak, egyébként meg korábban minden rendben volt a sütikkel, és ahogy eddigi látogatásaim során, úgy ma sem a kedves szavak miatt jöttem.
Kiváló 2024. március 7. 17:21a párjával járt itt
Zseniális módon közelítik meg a régi, jól ismert ételeket. Itt semmi az, aminek az unalomig ismert éttermekben kaphatjik, hanem ujragondolták és ez nagyon jól sikerült. Ugyanakkor a traícionlis ételeket szigorúan az eredeti tradíciók szerint kínlják. A sörök a prémium kategóriás német sörök.