Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Átlagos 2024. március 1. 17:49egyedül járt itt
Péntek van, jöttem egy elég pocsék "ebéd" irányából a Bocskai úton, háá, be kéne nézni a Bocskaiba, régen voltam, itt talán egy süti felvigasztal! Be is néztem, de nem volt ez a nap valami ünnep. . . egyébként is borult az ég, szemerkél néha az eső, na, de sebaj, attól még lehet jó egy cukrászdai élmény!
Bocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út, Budapest
2024. március 1. 9:49kollégákkal járt itt
Kellemes, barátságos, modern kávézó és reggeliző bisztró a csendes Vaskapu utcában, egy új építésű ház földszintjén. A ház elkészültét követően volt itt már egy hasonszőrű hely, de képtelen vagyok felidézni a nevét. Barátságos a kiszolgálás, bár ebédmenüs étlapjuk is van (11-15.
Cafe INjoy Kávézó & Reggeliző, BudapestCafe INjoy Kávézó & Reggeliző, BudapestCafe INjoy Kávézó & Reggeliző, BudapestCafe INjoy Kávézó & Reggeliző, BudapestCafe INjoy Kávézó & Reggeliző, BudapestCafe INjoy Kávézó & Reggeliző, BudapestCafe INjoy Kávézó & Reggeliző, BudapestCafe INjoy Kávézó & Reggeliző, BudapestCafe INjoy Kávézó & Reggeliző, Budapest
2024. március 1. 9:35egyedül járt itt
A google térképen már kinéztem egy ideje a helyet, ezt az újnak mondható minden-mentes kis cukrászdát, aztán Ugor pozitív értékelését és ajánlását olvasva még nagyobb kedvet kaptam hozzá én is. Az első alkalommal azonban, amikor erre tartottam, egy igazi lepattant, züllött küllemű, büdös és illuminált állapotban lévő csöves őgyelgett a bejárat előtt, hát, inkább másfelé vettem az irányt, mindez fényes nappal.
VágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, BudapestVágyÁlom, Mentes Egészség Manufaktúra, Budapest
2024. március 1. 9:20egyedül járt itt
Ugort tudom csak ismételni, itt korábban, pár éve is már egy korrekt húsmentes kifőzde üzemelt, maradt is a profil, de sokat csinosítottak a helyen, s ezt egy névváltozás is kísérte. Botané az nem a Bota János felesége, hanem feltételezhetően a botanikus, növényi jellegre utal, de nekem egy kicsit furán hangzik.
Botané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, BudapestBotané Mentes Vegán Étterem, Budapest
Átlagos 2024. március 1. 9:09kollégákkal járt itt
Elmosolyodtam, amikor láttam, hogy Ugor értékelőtársam is kb. azt a kört futotta be a napokban, mint én itt a XI. kerületben. Kijöttem ebédelni a villamossal, úgy voltam vele, ha a 4-es jön előbb, akkor az Alléé-tól indulok el, ha a 6-os, akkor a Móricz Zsigmond körtérről.
Átlagos 2024. március 1. 8:53kollégákkal járt itt
Helyszín a XI. kerület egyik igencsak forgalmas pontja, a Bartók Béla út saroképülete, pár lépésnyire a Móricz Zsigmond körtér után. Már évtizedek óta működik itt az eredendően hentes üzlet, amely azonban melegételt, frissensülteket is kínál. Grillcsirke, rántott tarja, csirkemell, combfilé, bundázott zöldségek (nem derült ki, hogy pontosan melyek), sült kolbász, fasírt.
Ica Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, Budapest
Átlagos 2024. február 29. 21:29egyedül járt itt
Mindenféle járt a fejemben, amíg errefelé jöttem, rántott húsok, főzelékek, saláták, lehet itt bármiből jót is, rosszabbat is kapni, mikor hogy. . . valamit megláttam a táblán kint, erre bementem és már elfelejtettem. Hogy mi volta hívószó. Vidám nő mondta a pultba (ma vidám nőt osztott nekem a véletlen), hogy jól van akkor, menjek ki újra, nézem meg, aztán találjam ki, hogy mire éhezem rá.
Ica Mama Húsboltja, BudapestIca Mama Húsboltja, Budapest
2024. február 29. 18:12egyedül járt itt
Hiába na, öregszik az ember, felejt, meg összekever mindent, szóval csak bután pislogtam, hogy mi van itt? Tortusz? Mióta? Itt a Sweet Vegán volt, kellemes kis barátságos hely, most meg valami egyéb. . . mi az egyéb? Hát ha csak nevet változtatott. A felfedezés vágyával be, most is mindenféle mentes dolgok vannak itt, és, miután éppen ettem korábban valamit Ica mamánál, hát itt lehet rá inni meg sütit enni.
Tortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, BudapestTortusz cukrászda, Budapest
Kiváló 2024. február 29. 13:58a párjával járt itt
Ritka (mert az étlap minden tétele gluténmentes nincs keresztszennyeződés-kitettség ), és egyben ritka jó (mert a fogások minősége kiváló) étterem. Azok sem fognak csalódni, akik nem szokták a gluténmentes ízeket. A kiszolgálás színvonala összhangban van az (egyébként kiadósan adagolt) ételek minőségével.
Átlagos 2024. február 28. 23:08egyedül járt itt
Néztem valahol valami ennivalót, de sajnos autóval voltam, nem tudtam megállni itt meg ott, bosszantott is, nem járható ez a város, csak tömegközlekedéssel meg gyalog, végül kimentem a Kopaszi-gátra, ott vannak éttermek, parkolni is lehet, de csak a Veranda volt nyitva, ott meg nemrég ettem.
McDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, BudapestMcDonald's - Budafoki út, Budapest