Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Gyenge 2024. március 22. 0:00a párjával járt itt
Hello nem tudom nálatok az alkalmazottak olvasni vagy számolni nem tudnak ? A pénzt elteszik , viszont amit fizettünk közelébe sincs annak amit kértünk , és már nem elsőnek csinálják ezt teljesen más rendelést adnak mint amit kérünk
Kiváló 2024. március 21. 22:25egyedül járt itt
Gondoltam, hogy régen voltam már itt, néha azért illik ide bejönni, hátha így a kulturáltság benyomását keltem, és nem olyan vagyok, mint aki zúzni jött a városba az erdőből. Szóval ide mindig jó bejönni, akármiért. Enni, inni, vagy csak ülni, nézegetni a Bartók Béla utat, ami azért nem egy utolsó látvány, Meg akár elmélkedni is.
Kelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, Budapest
Kiváló 2024. március 21. 19:35egyedül járt itt
A Zaza gyrosban szerzett élményeket kiheverve pont jókor volt és jó helyen a Mon Cafe a Veres Pálné utcában! Egy szökkenéssel bementem, senki sem volt, csak a lány a pult mögött és én, a betolakodó, egy pillanatra fel is merült bennem, hogy most üzletet kirabolni jöttem, mert ideális a szituáció, vagy esetleg inni és kávézni, aztán a homlokomra csaptam, hogy hát persze, inni, meg kávézni.
Mon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, Budapest
Átlagos 2024. március 21. 18:16egyedül járt itt
Hogy itt Zaza Kebab lett volna a Ferenciek terén, az egyáltalán nem rémlik, de lehet, hogy én jártam itt nagyon régen. De az ember kíváncsi természet, meg ha éhes, akkor még kíváncsibb is. A Mária-kiállításról jöttem vagy a Cinema Mysticából, de hát ott volt, csak át kellett érte menni az aluljárón. Na, szóval. . .
Zaza Kebab, BudapestZaza Kebab, BudapestZaza Kebab, BudapestZaza Kebab, BudapestZaza Kebab, BudapestZaza Kebab, Budapest
2024. március 21. 17:31egyedül járt itt
Volt egy-két rossz tapasztalatom velük az elmúlt időszakban, de egyikből sem lett evés, csak buta hozzáállás miatt nem maradtam náluk. Ez mondjuk nem az angoltudás miatt volt, amit itt, úgy látszik, van, aki nehezményez, hanem bizonyos rugalmatlanság miatt. De azért ma megint bepróbálkoztam, mert nem rossz a falat itt, csak el kell odáig jutni.
Buddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, BudapestBuddha Original - Bartók Béla út, Budapest
Kiváló 2024. március 19. 21:36a párjával járt itt
Szombat délután sétáltunk ki a Vámház körútra, és felmerült, hogy beülhetnénk egy süteményre valahová. És éppen szemben, a túloldalon kínálkozott a Kemenes Cukrászda, ez eldöntötte a kérdést. Egyszerűen nincs mibe beleköti. . .
Kemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, BudapestKemenes Cukrászda & Bisztró, Budapest
Kiváló 2024. március 19. 20:11barátokkal járt itt
Régóta tervben volt, hogy kipróbáljuk, és nem bántuk meg. A kiszolgálás nagyon kedves, profi volt. Az ételek frissek, és finomak voltak, laktató adagok (erre nem is számítottam)
A kiszolgálás gyors, de a másfél óra így is hamar elrepült.
Szép, tiszta étterem, ár-érték arányban, szerintem pont jó, éttermi hangulat, de megfizethető áron (van az utcában drágább étterem is. )
Biztosan visszamegyünk még :)
Egyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, BudapestEgyszarvú Unicorn Bistro & More, Budapest
Érdekes 2024. március 19. 19:57egyedül járt itt
Olvastam a neten, hogy húú, megmá, ez milyen drága, nem éri meg, nem is érdekes, nincs itt semmi látnivaló. Az ilyen esetek azért kíváncsivá teszik az embert, nem? Hát elmentem tapasztalni. A Párisi udvar által közrefogott sarkon van, elég kiemelt helyen. Sok minden volt már ez az épületrész.
Cinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, BudapestCinema Mystica, Budapest
Átlagos 2024. március 19. 1:44egyedül járt itt
Most így, utólag, hát na. . . lehet, hogy azért nem bírtam megenni Budaörsön a Fenyőben a teljes ebédemet, mert itt délelőtt elbűnöztem egy tányérnyi húst. De van mentségem. . . Szóval, vérvételre kellett mennem a Fehérvári útra, kb, 10 órakor volt, és ugyebár az ember előtte nem ehet. De utána aztán ami belefér. . .
Salt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, BudapestSalt N Pepper - Allee, Budapest
Kihagyhatatlan 2024. március 18. 0:50a párjával járt itt
Már többször eszembe jutott ez a szerb templom. Odajártam a környékre tanulgatni kamaszkoromban, aztán mindig olyan volt, mint egy idegen sziget, egy másik ország. Nagy, sárga fal, titokzatos kert. És sohasem voltam bent, de most elszégyelltem magam. Micsoda dolog, hogy mindenféle városokban lévő szerb templomokat megrohamozok azonnal, ezt meg 50 éve nem?
Szent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, BudapestSzent György nagyvértanú szerb ortodox templom, Budapest