Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Kiváló 2024. március 9. 18:16a párjával járt itt
Számos alkalommal külön amiatt jövünk Budapestre, hogy itt együnk, ez sokat elárul. Magasan a legjobb, elképesztő ízvilág, mindig friss.
Gringos Amigos - Alkotás utca, Budapest
Szörnyű 2024. március 7. 19:06egyedül járt itt
Teát már nincs. 2 krémes és 20 dkg köményes pálca 5600Ft. Ott lehet fizenni! Semmi gond! Szerencsére megengedhetem magamnak, egyébként meg korábban minden rendben volt a sütikkel, és ahogy eddigi látogatásaim során, úgy ma sem a kedves szavak miatt jöttem.
Kiváló 2024. március 7. 17:21a párjával járt itt
Zseniális módon közelítik meg a régi, jól ismert ételeket. Itt semmi az, aminek az unalomig ismert éttermekben kaphatjik, hanem ujragondolták és ez nagyon jól sikerült. Ugyanakkor a traícionlis ételeket szigorúan az eredeti tradíciók szerint kínlják. A sörök a prémium kategóriás német sörök.
Kihagyhatatlan 2024. március 7. 14:05kollégákkal járt itt
Az egyik legismertebb, minden útikönyvben ajánlott látványossága a szép fővárosunknak. A Duna bal partja, azaz a pesti oldal partszakasza, amely az V. kerület, Belváros része, a Lánchíd és az Erzsébet híd közötti szakasz. Szépen kövezett gyalogos zóna, szállodasor, kiülős teraszos kávézók, elegáns éttermek, szobrok, padok.
Dunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, BudapestDunakorzó, Budapest
2082
Kiváló 2024. március 6. 21:02egyedül járt itt
Valamiért ritkán járok ide, gondolkodtam az okán, de nem nehéz a válasz, általában későn jövök és zárva van. Ez nem a bolt hibája. Ma nem volt túl későn, és ideális helynek gondoltam egy ebéd utáni üdítőre és egy kávéra. Valahogy olyan siváran kihalt benyomást kelt az egész piac belső tere, mintha elpártoltak volna az emberek.
Fancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok, Budapest
2082
2024. március 6. 17:36egyedül járt itt
Határozatlan ember vagyok, nem is bíznék meg magamban. Ma megint úgy volt, hogy nem is ide készültem, de út közben elcsábított a hely vonzása, hát itt ragadtam. Régen nagyon jó volt ez, sokszor naponta jártam ide enni, egészen addig, amíg az ittjartam arra nem kényszerített, hogy változtassak a szokásaimon, legyek nyitottabb, járok inkább sokfelé, ne legyek röghözkötött.
Naná, hogy finom! - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestNaná, hogy finom! - Fehérvári úti Vásárcsarnok, BudapestNaná, hogy finom! - Fehérvári úti Vásárcsarnok, Budapest
Kiváló 2024. március 6. 15:56egyedül járt itt
A Strudel Garden ritka szeretnivaló, igényes hely. A beltér hangulatos, jómagam a pöttöm kis galérián ültem le. A sütik bizalomgerjesztőek, szemre öt pontosak, sajnos én csak a mákos rétes alapján adhatok értékelést, az meg nem volt ötös.
A kiszolgálás kedves, udvaria.
Tartanak Dér almaleveket, azt ittam én is.
Az összélmény öt pont.
Strudel Garden Café & Bakery, BudapestStrudel Garden Café & Bakery, BudapestStrudel Garden Café & Bakery, BudapestStrudel Garden Café & Bakery, BudapestStrudel Garden Café & Bakery, BudapestStrudel Garden Café & Bakery, Budapest
2024. március 6. 15:32gyerekekkel járt itt
A Crane ramenezőt már jó ideje kinéztem magamnak, de nem sikerült a múlt hónap végéig meglátogatni. Ez volt a negyedik hely, ahová beültünk a kisebbik fiammal s a párjával, így csak egy-egy fogást kértünk fejenként, tételesen angolna kabayakit, nem volt rossz, de nem győzött meg, ettem jobb angolnát ennél, kifejezetten jónak bizonyult viszont a ramen, ami nem a Magyarországon megszokott mélyszínű, áttetsző látványvilágot képviselte, hanem inkább egyfajta tejeskávés színárnyalatot.
Crane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, BudapestCrane Ramen, Budapest
Kiváló 2024. március 6. 15:14egyedül járt itt
Erősödik a Király utca külső, a Nagykörúton kívüli része. A Snaps tulaj-hangulatú pultosával egyetértettünk abban, hogy jó az, hogy több minőségi sörös hely is nyílt a szomszédságban, ezek nem annyira konkurenciái egymásnak, mint inkább szövetségesek abban, hogy kicsábítsák a közönséget a belvárosból.
Snaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, BudapestSnaps Galéria Belga Söröző, Budapest
Kiváló 2024. március 6. 12:17családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,finom ételek,tiszta környezet,egyedi dekor,kedves koszolgálás. Mindenkinek ajánlom,gyerekeknek kánaán. Biztos,hogy visszatérünk még