Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014 júniusban 4 napot töltöttem el páromal, a palotába. Recepción kedves fogadtatásba részesültünk, de lakosztályunkat magunk kellett megkeresni, s csomagjainakat is nekünk kellett cipelni. Lakosztálytól nem voltam elájulva, de szép volt, habár zavaró volt a fürdőben a zuhanyfüggöny hiánya.

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A festői környezeten kívül már az érkezéskor rögtön feltűnt a személyzet kedvessége. A táj magával ragadó, a levegő ózondús, friss, üde. Az erkélyünkről a Hámori tó csodálatos panorámája tárult elénk, a szemközti hegy süvegje alatt a patak folyamatosan morajlott. Az igényesen felújított függőkert, a vízesés mind egyedi hangulatot áraszt.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Mesés környezetben lévő szálloda, szerelmes pároknak, pihenni vágyó embereknek kiváló uticél. Remek sétát lehet tenni az erdőbe, és a tó környékén. Van lehetőség vonatozásra is. Ki szereti a halat annak ajánlani tudom az erdei séta alkalmával a pisztrángos sütödéket. Maga a szálloda, és a parkja gyönyörű. A szobák kényelmesek, tiszták.

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már többször voltunk a szállodában (legutóljára 2013 nyarán). Exkluziv környezet, jó konyha, kiváló kiszolgálás. A welness szolgáltatások remekek. Hibája, hogy programról nem gondoskodnak (alternatív lehetőséggént sok rangos szálló szervez (természetesen térítés ellenében) programot a vendégeinek. Kisgyerekkel én sem ajánlom.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évekig a kedvenc helyünk volt a Palotaszálló. A férjemmel évente kétszer-háromszor biztosan eltöltöttünk egy hosszú hétvégét. Kiváló a konyha, szépek a szobák, gyönyörű a környezet, színvonalas a wellness. 2 éve voltunk utoljára, akkor született a kislányunk. Most 2 év után először mentünk vissza, immár kisgyerekes családként. Így már sokkal másabb volt a helyzet.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a hotel, a levegő fantasztikusan tiszta, mindennap nagyokat sétáltunk a feleségemmel. Egy kisebb lakosztályban voltunk, így volt bőven elég helyünk. Egyszer már jártam itt, akkor csak "sima" szobám volt, az elég kicsinek bizonyult. A wellness részleg egész nagy, több szauna is van, sajnos nagy, úszásra alkalmas medence nincs, de több kisebb van.

2014. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt számunkra, 2 kisgyerekkel hosszabb időt a Palotában eltölteni kívánó családnak a hotel. Ez a hely felnőtteknek 2 éjszakára lehet kiváló az év bármely szakában, de a nyári szezonon kívül, gyerekekkel egy hétre nem az. A hotel környéke április elejéig halott, gyakorlatilag minden zárva, kisvasút, múzeum, presszó, de még a lángosos is.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép, csodálatos helyen van. Belülről is nagyon impozáns. Sajnos a vízesés nem működött, de a függőkert nagyon szépen kialakított. A személyzet udvarias, az ételek finomak voltak. A wellness részleg is nagyon tetszett. A szobánk Hámori tóra nézett, pazar panorámával. Mindenkinek csak ajánlani tudom, bár az árak kissé magasabb, így nem biztos, hogy visszamennénk.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátságtalan, ködös, csípős időben látogattunk el a Palota szállóba. Miskolcon volt hivatalos programunk, és úgy gondoltuk, beiktatunk még egy kis túrázást, sétát, romantikázást. Gyönyörű kastély, pazar panorámával a természet szívében. A szobák egy része a Hámori tóra, részben a kastélyparkra néz. A vízesésben sajnos alig folydogált a víz ottjártunkkor, de így is szép volt.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismételten sikerült eltöltenünk párommal egy pihentető hétvégét a Palota szállóban. Változatlan szinvonal,még finomabb és változatosabb ételek,mint az előző évben,kényelmes,tiszta szoba,udvarias,gyors személyzet. Bármilyen kérés,kérdés felmerül igyekeznek gyorsan és korrekt módon rendezni. A Wellness rész tökéletes lehet pihenni,ellazulni.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Borostyán Vendégház
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/vendégház/éj ártól: szállás önellátással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 25.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Burg Vendégház
Gábor Vendégház
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 14.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

LillafüredX