Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 15.
Véleményem nem az első látogatásom követően irom le. Az első alkalommal ajandékként kaptam a standard 3nap/2éjszakás pihenést. Azt követően, már magam kerestem a lehetőséget, hogy visszatérjek. Ott tartozkodásom mindig a téli idpszakra esik, igy a táj, a környezetről alkotott véleményem emiatt nem teljeskörű.

2015. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 9.
Már harmadizben töltötük a szilvesztert a Palota Szállóba,és mindig elégedetten távoztunk,annak köszönhetöen hogy a szálloda a vendégek igényeire,elvárásaira messzemenökig figyelemmel van,a programok változatosak,hangulatosak. A szálloda igyekszik a vendégek "kedvébe" is járni,amely kisebb-nagyobb meglepetésekkel eredményesek,sikeresek.

2014. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csodálatos, pazar, felülmúlhatatlan. Gyönyörű környezetben kiváló fel-és kiszolgáló személyzettel. Minden igényt kielégítő wellness-részleg, makulátlan tisztaság, igényesség. Lakói igazán királyként és királynőként érezhetik magukat eme gyönyörű palotában. Mindenkinek legalább egyszer át kell élnie az élményt, amit a hotel nyújt. Köszönünk mindent!

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 9.
Mindenki nagyon figyelmes volt. A szobánk kényelmes, csodás kilátással. Maga a szálló igazi kastély, palota! Gyönyörű a berendezés, a helyiségek. A wellness részleg csendes, valóban pihentető. Az étkezés kínálata pazar, minden igényt kielégít. A táj csodás, a szálló környékét is gyönyörűen felújították. Ajánlom mindenkinek, aki pihenni akar.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 3.
Három szobát kértünk előzetesen. Az előzetesen bejelentett igényeknek megfelelően biztosították a szobákat. Ezeket a helyszíni megtekintés után felmerült, de előre nem jelzett igények alapján a recepciós a lehetőségek figyelembe vételével készségesen kicserélte. Egy kisebb hiányosság részünkről, hogy a bőséges, választékos svédasztalos reggeli étkezésnél az elfogyott ételek utántöltése nem volt "gördülékeny", folyamatos.
2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29.
Amivel elégedett voltam, az látszik a csillagokból. Nem tetszett, hogy megállt a víz a zuhanyzóban, nem volt tisztességes 4*-os bekészítés a fürdőszobában ( azonos kategóriájú szállodába nem viszek testápolót pl. , mert van . )
A Házhoz méltatlan az a bazári kirakodás a Recepció mellett, mindenféle ízléstelen giccsel, biztosan találnánk a helyhez illő minőségi suvenireket.
2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 7.
Kedves Utazók! A Hotel Palota igazán gyönyörű helyen van, kellemes 3 napot töltöttünk ott férjemmel (45 és 46 évesek vagyunk). Az értékelésben néhány szempontnál "csak" jó osztályzatot adtam, ennek okai:
A személyzet: udvariasak, kedvesek, minden kérdésünkre választ kaptunk, de plusz gesztust nem tapasztaltunk. Pl.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 4.
Csodálatos ez a hely, a szálloda is győnyörű. Mindennel meg voltunk elégedve, az ételek nagyon finomak voltak. A park is nagyon szép volt. A fürdője is nagyon szép. A személyzet nagyon kedves volt, az étterembe a felszolgáló még képet is csinált rólunk. 4 napot töltöttünk itt a párommal,de nem szivesen jöttünk haza, nagyon szép hunguest szálloda! !

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29.
Hosszú keresgélés után választottuk a Palota Szállót három napos pihenésünk helyszínéül, gyerekek nélkül, nem csak fürdésre vágytunk hanem hegyekre is, ezt itt megkaptuk. POZITÍVUM: Szálloda elhelyezkedése csodálatos, a környezet szintén, szoba tiszta, szépen felújítva, jó wifi, felnőttek számára megfelelő wellness rész (két szauna, gőz, infrakabin, stb.
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 16.
Gyönyörű, festői környezetben levő szálloda. Igényesen kialakított, gondozott park. A személyzet kedves és segítőkész. A szoba tisztasága megfelelő. Az ételek bőségesek és finomak. A wellness részleg jó, csak a gyerek medencét hiányoltuk. Nagyon elégedettek vagyunk mindennel. Mindenkinek csak ajánlani tudom a Hotel Palotát.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 7.250,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.668 - 15.537,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, állatsimogatóval, bográcsozási- grillezési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 15.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 40.305,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

LillafüredX