Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már érkezésünkkor, belépve a recepciónál egy kicsit visszacsöppentünk a XX. század 30-as éveink boldog korszakába, de a formaságok elintézése után tovább lépve megállapíthatunk -a látva lapos tévéket-ez itt valójában a XXI. század. A szobánk hangulata is ilyen volt, a berendezés stílusa régi, de új köntösben és a kilátás is gyönyörű volt.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Festői környezetben épült a szálloda. Nagyon tisztának és gondozottnak tűnt a szállodát körülölelő park, függőkert. A belső összhatás is remek. Az ételek választékával és minőségével minden rendben volt. A felszolgáló személyzet nagyon profin, diszkréten tette a dolgát, ez különösen tetszett. Negatív tapasztalat csak a tágabb környezettel kapcsolatban volt.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy lelkesen indultunk meg a lillafüredi wellness hétvégére, a áhítatott Palota szállóba. Az előtér, a hall első látásra rendben volt, azonban a szobába belépve az első ami szemet szúrt az 5 db poloska a függönyön. Kellemetlenkedve bár, de eltávolítottuk a szobából a rovarokat.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kisfiam kérésére a Mikulásvonathoz közel kerestünk szállást. Az ablakból a kisvonat végállomására lehetett látni. A kilátás gyönyörű volt. A szállodában mindenki kedves, segítőkész. A kertben a gyerek jót túrázott a hideg ellenére is. Egyedüli hiányossága, hogy a gyermekjátszó nagyon kicsi és a játékok nincsenek karban tartva.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 28.
Gyönyörű környezetben, gyönyörű szálloda! Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves, a szálloda gyönyörű, tiszta, csendes. A konyha remek.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű hely, gyönyörű környezetben. Figyelmes, kedves személyzet. A szoba sajnos nyüzsgött a melegre vágyó katicabogaraktól, amik a karbantartást régen nem látott nyílászárókon keresztül tömegével özönlöttek be. . . Szóltunk miatta, a személyzet nyilván meg is tette amit tehetett, de az elöregedett ablakok rései nem tehették sikeressé a rovar eltávolítást.
2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes, szép a szálloda. Udvarias, segítőkész személyzet. A lefoglalt időpont első napján az utazás időpontját (így a végét is)- objektív okok miatt - 1 nappal csúsztatnunk kellett. Legnagyobb meglepetésünkre minden kommentár nélkül segítőkészen megoldották, s még az előzetesen elképzelt kilátással rendelkező szobát is biztosították.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014 októberében jártunk itt először. Meseszép volt, visszavágytunk, így a múlt hét első 3 napját újra itt töltöttük. Gyönyörű táj, kényelmes szoba, kedves dolgozók, finom reggelik és vacsorák, szép környezetben elfogyasztva. Nyáron a teraszon vacsoráztunk. Két órával előbb érkeztünk, később indultunk haza, nem jelentett gondot. Ha tehetném, máris visszamennék.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 10.
Kétszer jártam ebben a hotelben. Először még tizenéves koromban a szüleim vittek el nyaralni. Már akkor olyan hatással volt rám ez a közeg, hogy tudtam, hogy visszajövök még. Így is lett a párommal töltöttünk itt egy csodálatos wellness hétvégét. Leírni egyszerűen lehetetlen, hogy milyen szép a hely, a szálloda. A személyzet kedves, az ember tényleg királynőnek érzi itt magát.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 15.
Véleményem nem az első látogatásom követően irom le. Az első alkalommal ajandékként kaptam a standard 3nap/2éjszakás pihenést. Azt követően, már magam kerestem a lehetőséget, hogy visszatérjek. Ott tartozkodásom mindig a téli idpszakra esik, igy a táj, a környezetről alkotott véleményem emiatt nem teljeskörű.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
Érvényes: 2020.10.31-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 12.492 - 24.822,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, hűsítő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Érvényes: 2021.07.08-ig
Aqua Villa Eger
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.08-ig
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

LillafüredX