Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
Csodálatos környezetben helyezkedik el a Palota Szálló. A személyzet figyelmes, a konyha kiváló, a wellness valóban felfrissít és megnyugtat. Sok helyen jártunk már, de álmaink szállodája mindig a Palota Szálló marad.

Böbike TOP szállásértékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Anyukám születés napját ünnepeltük itt,és mondhatom most sem csalódtam. Mi már jártunk itt és ezért választottuk újra ezt a helyet. Gyönyörű környezet szép kilátás a szobákból,nagyon finom ételek,remek wellness,a környék látnivalói,a személyzet kedvessége,a kiszolgálás,szóval minden szuper ezen a helyen. Ajánlani tudom mindenkinek,ezt a remek szállást!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2.
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Tóra néző, erkélyes szobát kaptunk, ami nem volt túl meleg. Az ételek választéka és minősége nagyon jó volt. Amikor nem kértünk innivalót, a pincér ajánlotta föl, hogy hoz tiszta vizet. Ez nagy ritkaság manapság. Kellemes volt az élőzene is. Rendkívül udvarias volt a személyzet, a pincérek is nagyon segítőkészek voltak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
19 éve már voltunk ebben a szállodában. A szobák és az egész szálloda külleme sokat változott azóta. Nagyon tetszett a park gondozottsága, a függőkertek kialakítása.
A szálloda személyzete nagyon kedves és segítőkész. Az ételek minősége és változatossága magas színvonalú.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Tökéletes helyen van a személyzet barátságos az ételek finomak voltak. Mindenkinek ajánlom mi biztosan vissza térünk :)

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! Gyönyörű hely, kedves személyzet,finom ételek, szép medencék, szauna tökéletes merülőmedencével,exluzív környezet! Talán egy klimatizálás még javíthatna a komforton, illetve ebben a modern világban 2felnőtt 2gyermek esetén kevés a konektor aljzat!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat az itt töltött néhány napban. A kiszolgálás és a személyzet nagyon előzékeny és szolgálatkész volt. A szálló távlati terveiben biztos szerepel a felújítás,de azért megemlíteném az ablakok állapotát,amely hagy kívánnivalót maga után. A reggelinél talán lehetne bővíteni néhány további élelmiszerrel, étellel a kínálatot.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen, gyönyörű szálloda! Nagyon tetszett az épület, a berendezés, a környék, a park. Mindenki kedves, segítőkész volt. Az ellátás kitűnő, az ételek változatosak, finomak. AZ étterem csodás. Egyedül a szobánk volt nagyon kicsi, gondolom a kedvezményes árnak köszönhetően! Bejártuk Függőkertet, a környéket, libegőztünk,vasutaztunk.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 6.
Mindennel meg voltunk elégedve a hotelben! Kedvesek voltak a szálló alkalmazottai. A svédasztalon megtalálható volt mindenféle étel reggelikor és vacsorakor is, jó minőségben! A hotel csodás helyen található, több napra ajánlanám!

2015. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a várakozásnak majdnem megfelelt. Két dolog volt amivel nem voltam megelégedve teljesen. A kisebbik probléma a szoba mérete volt, ami szerintem kicsi volt, és ezáltal elég kényelmetlen is. Az étel minősége és mennyisége megfelelő volt .

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Csillagtúra Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 14.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.05.22-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
2020.07.01. - 2020.10.10.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Halháza Vendégház
Sirok
Érvényes: 2020.10.21-ig
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Róma Apartmanház
Bogács
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.20. - 2020.01.03.
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX