Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Nagyon gyönyörű a szálloda fekvése, sok változatos programajánlattal, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész, az étterem választéka nagyon bőséges és finom, a kiszolgálás gyors és udvarias. A wellness részleg szolgáltatásával nagyon meg voltunk elégedve, talán a külső szaunában meg lehetne oldani a fürdőruha nélküli szaunázást.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Nagyon figyelmesek, udvariasak voltak! Külön figyeltek arra, hogy olyan szobát kapjunk, ahonnan könnyen megközelíthető a lift. Az étkezés bőséges és finom volt. A wellness tiszta és csendes volt. Villámlátogatást tettünk, de így is jól éreztük magunkat. Gyönyörű helyen van a Szálloda. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Ha alkalmunk adódna, szívesen jönnénk vissza hosszabb időre is.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Megérkezésünkkor a szálloda személyzete kedvesen fogadott bennünket. Szóban és írásban teljes körű tájékoztatást adtak a programokról és a látnivalókról. A három nap alatt:
-a szobák tiszták,kényelmesek,
-az étterem és az ételválaszték kitűnő volt mint mindig . -a wellness részleg kiváló
-a szállodán kívüli lehetőségek/látnivalók,kalandpark,túraútvonalak/változatosak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Gyönyörű a szálloda elhelyezkedése, mint egy mesebeli kastély. A belső terek főleg az étterem nagyon szép. A kiszolgálás remek, a személyzet nagyon segítőkész. A wellness részlegben sajnos folyamatos karbantartás folyt ami a vendégek pihenését zavarta. Jó lenne ha a szálloda ezt úgy tudná megoldani, hogy nem a nyitvatartási időben végeznék ezeket a munkálatokat.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet előzékeny, segítőkészsége példa értékű, kisebb hibákat azonnal, pontosan, barátságosan rendezték. (Pótágy érkezéskor nem volt a szobában, egy nagyobb méretű fürdőköpenyre volt szükség) A wellness részleg a nap egyik szakában sem volt zsúfolt, mindent kényelmesen tudtunk használni. Talán a szoba fűtését éreztük napközben kicsit gyengének.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Igazán kellemes napokat töltöttünk a Palota Szállóban. A hely csodálatos természeti adottságokkal rendelkezik. A szálloda kivül,belül szép és hangulatos. A tisztaság minden igényt kielégítő. A személyzet nem csak udvarias,hanem nagyon kedves is! Az ételek ízletesek,választékosak. Gondolnak a díétázókra és az ételallergiásokra is.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 9.
Javaslom az üdvözlőitalt. A szálláshely és a környék szépsége szinte páratlan.A konyha jó, választékos, igyekeztek a folyamatos feltöltéssel. A wellness részleg csodás. Ha tehetjük visszajövünk!

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
A megrendeléskor nem írják a valóságot. Az ott felejtett dolgot arany árban küldik el. Ügyeljen mindenki erre.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Egyetlen hiányérzetünk volt csak, a fehér karácsony sajnos már szokásos elmaradása, de ezt kárpótolta a személyzet kedvessége és a csodás környezet.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
A kastély-szerű épületnek különleges hangulata van az üvegberakásokkal, a patinas hangulatú étkezővel és zen-zugos folyosóival. Már a reggelinél is kellemes élő zene szólt, amit a vacsoránál is élveztünk. Kényelmes szobát kaptunk, kis terasszal a belső kertre néző oldalon. A Színva vízesés egy kicsit behallatszik, mintha nyitva maradt volna a csap, de ego idő utan már megnyugtató alapzajjá szelidült.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.148 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 17.480 - 17.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 14.399 - 21.858,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Kristály Apartman
Burg Vendégház
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, röplabdázásással, játszószoba és gyermek sóhomokozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.06.14.
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Lillafüred környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Szent István Hotel Eger
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)

LillafüredX