Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Egyetlen hiányérzetünk volt csak, a fehér karácsony sajnos már szokásos elmaradása, de ezt kárpótolta a személyzet kedvessége és a csodás környezet.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
A kastély-szerű épületnek különleges hangulata van az üvegberakásokkal, a patinas hangulatú étkezővel és zen-zugos folyosóival. Már a reggelinél is kellemes élő zene szólt, amit a vacsoránál is élveztünk. Kényelmes szobát kaptunk, kis terasszal a belső kertre néző oldalon. A Színva vízesés egy kicsit behallatszik, mintha nyitva maradt volna a csap, de ego idő utan már megnyugtató alapzajjá szelidült.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Lillafüred gyöngyszeme a szálloda. A kastély tornyából gyönyörű kilátás nyílik a épületet körbe ölelő hegyekre, és a Hámori tóra. A Függőkertben sétálva megcsodálhatjuk a vízesést. Igazi feltöltődés a szálloda ódon falai között, a modern wellness részlegben. A személyzet kedves segítőkész. A szoba kényelmes, tágas, tiszta. Az étterem kínálata bőséges és finom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 13.
Csodálatos 3 éjszakát töltöttünk ebben a varázslatos hotelben.Mindenben maximálisat teljesítettek,egyedül az őszi katica invázió zavarta meg kicsit a nyugalmunkat.A konyha és a fakultatív programok külön dicséretet érdemelnek.
Köszönjük a kiváló vendéglátást.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Minden nagyon tetszett,a wellness ès az ètelek minôsège ès îze kivàlò volt. A közös terek hangulata ès a programok nagyon jòk voltam!
Negatívumkènt megrmlítendô,hogy a fûtès idônkènt nem üzemelt a szobàkban,pl este ès hajnalban így volt hogy arra keltünk hogy fàzunk!

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 29.
Esküvőn voltunk a Palotaszállóban szállással és étkezéssel. Minden tökéletes volt. A szobák tiszták és gyönyörű kilátás nyílik belőlük minden irányba. A mai szállásokhoz képest ár/érték arányban is megfelelő volt. A személyzet kedves és barátságos volt. Az ételek kiválóak voltak és mindenki megtalálta a kikapcsolódási lehetőségeket is a wellness részlegen valamint Lillafüreden.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
20 évvel ezelőtt voltunk ugyanitt, a környezet egy kicsit megváltozott, de a Palota Szálló még mindig lenyűgöző. Sok látnivaló van a környéken, érdemes legalább egyszer felfedezni. Gyönyörű a kilátás a Palota tornyából, mindenképpen fel kell menni, és gyönyörködni a reggeli tájban. Tökéletes kikapcsolódást nyújt mind a szálloda, mind a környéken található látnivalók.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2.
Csodálatos környezetben helyezkedik el a Palota Szálló. A személyzet figyelmes, a konyha kiváló, a wellness valóban felfrissít és megnyugtat. Sok helyen jártunk már, de álmaink szállodája mindig a Palota Szálló marad.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
Anyukám születés napját ünnepeltük itt,és mondhatom most sem csalódtam. Mi már jártunk itt és ezért választottuk újra ezt a helyet. Gyönyörű környezet szép kilátás a szobákból,nagyon finom ételek,remek wellness,a környék látnivalói,a személyzet kedvessége,a kiszolgálás,szóval minden szuper ezen a helyen. Ajánlani tudom mindenkinek,ezt a remek szállást!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 2.
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Tóra néző, erkélyes szobát kaptunk, ami nem volt túl meleg. Az ételek választéka és minősége nagyon jó volt. Amikor nem kértünk innivalót, a pincér ajánlotta föl, hogy hoz tiszta vizet. Ez nagy ritkaság manapság. Kellemes volt az élőzene is. Rendkívül udvarias volt a személyzet, a pincérek is nagyon segítőkészek voltak.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 15.210 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.07.01. - 2021.06.06.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX