Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
19 éve már voltunk ebben a szállodában. A szobák és az egész szálloda külleme sokat változott azóta. Nagyon tetszett a park gondozottsága, a függőkertek kialakítása.
A szálloda személyzete nagyon kedves és segítőkész. Az ételek minősége és változatossága magas színvonalú.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Tökéletes helyen van a személyzet barátságos az ételek finomak voltak. Mindenkinek ajánlom mi biztosan vissza térünk :)

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve! Gyönyörű hely, kedves személyzet,finom ételek, szép medencék, szauna tökéletes merülőmedencével,exluzív környezet! Talán egy klimatizálás még javíthatna a komforton, illetve ebben a modern világban 2felnőtt 2gyermek esetén kevés a konektor aljzat!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Nagyon kellemesen éreztük magunkat az itt töltött néhány napban. A kiszolgálás és a személyzet nagyon előzékeny és szolgálatkész volt. A szálló távlati terveiben biztos szerepel a felújítás,de azért megemlíteném az ablakok állapotát,amely hagy kívánnivalót maga után. A reggelinél talán lehetne bővíteni néhány további élelmiszerrel, étellel a kínálatot.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen, gyönyörű szálloda! Nagyon tetszett az épület, a berendezés, a környék, a park. Mindenki kedves, segítőkész volt. Az ellátás kitűnő, az ételek változatosak, finomak. AZ étterem csodás. Egyedül a szobánk volt nagyon kicsi, gondolom a kedvezményes árnak köszönhetően! Bejártuk Függőkertet, a környéket, libegőztünk,vasutaztunk.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 6.
Mindennel meg voltunk elégedve a hotelben! Kedvesek voltak a szálló alkalmazottai. A svédasztalon megtalálható volt mindenféle étel reggelikor és vacsorakor is, jó minőségben! A hotel csodás helyen található, több napra ajánlanám!

2015. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. június 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a várakozásnak majdnem megfelelt. Két dolog volt amivel nem voltam megelégedve teljesen. A kisebbik probléma a szoba mérete volt, ami szerintem kicsi volt, és ezáltal elég kényelmetlen is. Az étel minősége és mennyisége megfelelő volt .

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Főuraknak érezhettük magunkat a Hunguest Hotel Palotában,hiszen a parkolástól kezdve a távozásig minden tökéletes volt. A Mátyás korabeli stílusú kastélyban már csak a zsinórfűzéses brokátruha hiányzott ahhoz,hogy teljesen visszarepüljünk az időben. . ! A festett ólomüvegekkel díszített étteremben valódi lakomában volt részünk minden este,még a reneszánsz muzsika sem hiányzott.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Nagyon tetszett a De lux lakosztály. Igazán jól volt felszerelve. Az alagsori fürdő használata is nagyon kellemes időtöltésnek bizonyult. Nagyon tetszett a reggelinél hallgatható élőzene, ami akkor klasszikus gitárzene volt. Az esti zene kicsit hangos volt ez kellemetlen illetve zavaró volt kicsit, nem lehetett igazán beszélgetni
A választható ételek mennyisége és minősége is elfogadható volt.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pünkösdi hosszú hétvégét töltöttük a Hunguest Hotel Palotában. Gyönyörű a helyszín, csodálatos a kilátás és a környezet. A parkoló szűkösnek bizonyult. Pénteken még bőven volt helyünk, de hétvégén már megtelt. A személyzet rendkívül segítőkésznek mutatkozott.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.354,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.637,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Rajna Apartman
Bogács
Érvényes: 2020.11.22-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.728,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.11.11-ig
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Szakal Vendégház
Burg Vendégház
Katka Vendégház
Szilvásvárad
Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

LillafüredX