Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
A szabadtéri termál medencében való fürdés október végén nagy élményt jelentett unokánknak és nekünk is. Este 9 óráig lehet használni. Sajnos csak rövid ideig élvezhettük.
Bő és ízletes a büfé választéka, a pincérek nagyon udvariasak és kedvesek.
10 órakor a szobát leadva, akár este 9 óráig használható a wellnes.
Válasz az értékelésre - 2018. november 1.
Kedves Vendégünk! Nagy örömmel olvastuk kedves sorait és nagyon köszönjük pozitív értékelését. Igazán örülünk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk. Üdvözlettel a Balneo Hotel Zsori csapata

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel sajnos nem nyerte el a tetszésünket. A recepció személyzetétől már érkezésünkkor sem kaptunk egy csepp mosolyt sem, de egész ottlétünk alatt sem változott ez semmit. A hotel elég elavult, ahhoz képest, hogy 4 csillagot kapott valaha. Az egész szálloda kárpitja koszos, kopott. A szobákban is, ráadásul a tapétán és a lámpán is hatalmas barnásvörös foltok voltak.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
A szoba nem felelt meg a négy csillagos elvárásunknak,mert a padlószőnyeg hullámos,egyenetlen volt,a fürdőszobában büdös volt.
Zuhanyozóban hangos zaj kísérte a vízfolyást.
Az ételek finomak voltak és sok félék,a péksütemény választék lehetett volna gazdagabb.Nagyra értékeltük a 2 db.gyógymedencét.
Válasz az értékelésre - 2018. október 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásuk tapasztalatait megosztotta velünk. Igazán sajnáljuk, hogy nem minden szolgáltatásunk nyerte el a tetszésüket. Hiányosságok miatt ezúton is szíves elnézésüket kérjük és bízunk benne, hogy voltak kellemesen pillanatok az itt tartózkodásuk alatt. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 18.
A személyzet nagyon udvarias. A szoba rendben volt, kivéve a padlószőnyeg aminek az állapota kifogásolható /foltos, hepe-hupás/. Az ételek finomak voltak. Ha sok a vendég, akkor zsúfoltak a medencék.
Válasz az értékelésre - 2018. október 20.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. A meglátásokat tolmácsoljuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A szálloda szobái, fürdőszobái lehasználtak. A takarítás elmaradt, még a szemetet is ott felejtették. Több órás távollétünk alatt (9-16 óra) . A hazaérkezéskor a szobaajtónk nyitva volt! ! ! . Egyik társunk szobáját hosszas szerelői próbálkozás után tudták csak kinyitni. A folyosókon lévő szőnyegek baleset veszélyesek, több helyen felkunkorodnak.
Válasz az értékelésre - 2018. október 6.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők, valamint a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kaptunk egy szobát, ahol a zuhanyzó tele volt penésszel, fekete penészes volt a zuhanytálca, csupa vízkő és retek a zuhanyrózsa és a kabin. Lementünk a recepcióra, ahol kértünk egy másikat. Abban a fürdőben szintén penészes volt a zuhanyzó, mindenhol a mocsok uralkodott és láthatóan nem volt kitakarítva.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, segítőkész, udvarias. Tetszik, hogy a szállodán belül és kint is lehetőség van fürdőzésre, pihenésre. Ha rosszra fordul az időjárás, akkor is zavartalanul pihenhetünk a szállodában. Minden korosztályra gondoltak a szolgáltatásaikkal (kerékpározás lehetőség, edző terem, játszó szoba, szauna, sóbarlang, sokféle medence a fürdőzéshez).
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy minden szolgáltatásunkkal elégedettek voltak, a dicsérő szavakat tolmácsoljuk a kollégák részére. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
kellemes hétvégét töltöttünk el a barátainkkal,csendes nyugodt környezet,pihenésre kiváló! A személyzet lehetne kicsit kedvesebb és készségesebb! Tudom,hogy mindenki ember hiányban szenved,de azért a 1-1,5órás vacsora idő alatt vki oda érhetne,hogy esetleg italt kérünk e a vacsorához! Az étteremben vacsora alatt teljes a káosz,nincs kint evő eszköz,szalvéta,és az élteket sem pótolják megfelelően!
Válasz az értékelésre - 2018. október 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Igazán örülünk, hogy összességében kellemesen telt az itt tartózkodásuk. A negatív, építő jellegű észrevételeket pedig tolmácsoljuk az illetékes vezető kolléga felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes jó, a konyha kiváló, a személyzet átlagos. Családi szoba egyik háló részén nem volt ablak, a fürdő már eléggé lelakott, a wc magas. Nem kaptunk wc papírt. A szoba erkélye egy másikéval volt együtt és 3 kisgyermekkel nehéz volt megemészteni, hogy dől be a füst. Szóltunk, mondjuk, hogy próbáltak tenni valamit, de tisztában voltak a szoba adottságaival.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több oldalon olvastam erről a szállodáról! Kíváncsian vártam, hogy milyen is valójában. Olvastam negatív és pozitív véleményt is. Ami tényleg igaz, magaslaton lehet "trónolni", ami nem a szálloda hibája, hanem a kivitelezőé! Az viszont a szálloda hibája, hogy a wc papír tartó gurigatartója hiányzott! A tisztasággal egyébként nem volt gond.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 18.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX