Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2019. május 22.a párjával járt itt
A legjobb a wellness-e. Úszómedence, külön élménymedence, 2 gyógyvizes és merülő medence, szaunák, gőzkabin, sószoba, jégkút, fittnes-terem: szóval ebben a tárgyban minden és megfelelő színvonalon. A szoba tágas, tiszta az ágybetétek és párnák kényelmesek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2019. május 22.a párjával járt itt
Jó színvonalú, szolgáltatású szálláshely. A recepció korrekt, gyors, udvarias. A személyzet kedves, szolgálatkész. A szobánk kényelmes, jól berendezett. Az éttermi választék nagyon bőséges, az ételek finomak, a választék bőséges! A wellness részleg sok szolgáltatást nyújt.
2019. május 6.a párjával járt itt
Már harmadszor jártunk ebben a szállodában, ezért nem volt újdonság ami ott várt minket. A recepción mindenki nagyon kedves volt, minden kérdésünkre kielégítő választ kaptunk. Ha valami problémánk adódott azt próbálták a lehető leggyorsabban orvosolni. Férjemmel együtt igénybe vettük a masszázst, az ott dogozók igazán szívből teszik a dolgukat. Nem utoljára jártunk ott.
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Alapvetően rendkívül magas színvonalú, kényelmes szálláshely. A wellness tágas, saját gyógyvíz áll rendelkezésre. A beltéri medencék mellett kültéri medencerész is van "dögönyözőkkel". Az éttermi választék széles, a kiszolgálás figyelmes, a szobák kényelmesek. Innem még magába a gyógyfürdőbe sem vágyakozik az ember, annyira összkomfortos a szolgáltatás.
Kiváló 2019. március 22.a párjával járt itt
Hétközben vettük igénybe a szálloda szolgáltatását 2 éjszakára, mert el akartuk kerülni a zsúfoltságot, pihenni szerettünk volna. A szálloda tiszta, rendezett. A személyzet gyors, kedves, igyekeztek minden kérésünket teljesíteni. A szolgáltatásokkal elégedettek vagyunk.
2019. március 16.a párjával járt itt
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha legközelebb másik wellness-hotelt választunk, az kifejezetten emiatt lesz.
Átlagos 2019. március 15.egyedül járt itt
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.
Átlagos 2019. március 15.a párjával járt itt
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás. Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon hűsnek bizonyult.
Kiváló 2019. március 2.barátokkal járt itt
Kedves volt a recepción a fogadás, az ügyintézés gyors. A szoba kényelmes, és tiszta. Az étkezésnél az ételek finomak, változatosak. A hotel vellness részlege kitűnő. A tartózkodási idő végén nagyon jó volt, hogy nem kellett elhagyni a szobát 10órakor, mert igénybe vettük a hosszabbítási lehetőséget a szobával és ebéddel.
üdvözlettel: Lázárné
Kiváló 2019. január 23.a párjával járt itt
Gyógyulás pihenés egy helyen. Kényelem tisztaság. Szuper szabadtéri masszázs medence. Nagyon bőséges ellátás, félpanzió. Érkezéskor távozáskor is ki tudod használni a napodat. Ár érték arányban nagyon jó.
Kedves személyzet. Ne először voltunk itt és reméljük nem utoljára. :)
Szóval szuper minden !!!!!!!!!
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Medence/kert