Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Barátainkkal töltöttünk el 3 éjszakát. A wellness kellemes, bár sokan voltunk.Az étkezések választéka, ízvilága tökéletes. A szobák felszereltsége pocsék, hiányzó mosdó szelep, csak fellépővel használható wc -trónoltunk- teraszon 1 szék, még kérésre se kaptunk. Még az a szerencse,hogy csak aludni jártunk a szobába.

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Kellemes tiszta, kényelmes, pihentető környezet.
Jó és változatos a wellnes, élményelemek folyamatos működtetése, gyógyvíz minősége kíváló.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a Szállodaban, ami igen csak felújításra szorulna. Rozsdás csaptelep, folyton csepegő zuhany. Elhasznalt hepehupás padlószőnyeg. Az ételek finomak voltak, de nem túl jó szervezésre vall, mikor 100 embert egy konferenciarol raszabaditanak az etteremre, melynek nincs kapacitasa leultetni oket, majd fel ora elteltevel mikor latszik a kaosz gyorsan b megoldas kitalalasa.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Matyómúzeum érdekes és értékes kiállítását érdemes megnézni. Mindjárt szemben a skanzenszerű régi utcácskák és parasztházak sora is nagyon érdekes. A szálloda étterme mindenkire gondol, gyermekek, vegetáriánusok kis-és nagyétkűek megtalálják a megfelelő ételt. A fürdőrész kellemes, világos, pihenőágyakkal. A szaunák is jók lennének több odafigyeléssel.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 5.
Édesanyámmal töltöttünk itt 2 fantasutikus napot. Bátran ajánlom mindenkinek! Az értettemben kitűnő az étel, fantasztikus, udvarias a személyzet (Kiemelnénk Márkot és Krisztiánt, sajnos a vezetéknevüket nem sikerült megjegyezni. ) Mindenre és mindenkire odafigyeltek. A recepciósok teljesen felkészültek, kedvesek.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Azért választottam a Balneo Hotelt, mert egy éve minden tökéletes volt.
Ki sem mozdultunk a hotelból, mert a reggeli és a vacsora is fenséges volt:
Most csalódás volt a reggeli és a vacsora, ízvilágban és a választékban.
Amíg ezen nem változtatnak, nem szeretném igénybe venni a szállodát.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
Kellemes hétvégét töltöttünk el a párommal.
Nagyon tetszett, hogy itt minden megtalálható egy helyen ami egy ilyen pihenéshez szükséges, úgy hogy a szállodából ki sem kell menni.
Az étkezéseknél a választék nagyon bőséges és finom volt.

Értékelt: 2017. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégi pihenésre érkeztünk, minden nagyon tetszett, a szoba tiszta és kényelmes volt. A wellness tágas, sajnos a sok vendég miatt már a 14 órára érkezők a köntösüket nem tudták lepakolni, mert minden nyugágy szék és fogas le volt foglalva. A törölközők kiválóan kipihenték magukat, mert az ágyakat más nem foglalta el. Erre az úszómester kicsit figyelhetne.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 6.
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a párommal és egy baráti házaspárral a Zsori Balneo Hotelben. Mind a négyünk nevében tudom mondani, hogy nagyon jól éreztük magunkat. Kifogástalan szálloda, kellemes szobák, fürdőszobák, tágas wellness részleg, tiszta medencék, kedves kiszolgálás, mosolygós emberek, ízletes ételek.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem először voltunk a szállodában,de már kezd akadozni a gépezet. A recepciós hölgy nem volt a helyzet magaslatán a bejelentkezéskor. A szobában a zuhanyfülke állapota siralmas, minden lóg, csüng, nem záródik. A mosdószifon nem folyik le. A reggel 7-től működő szauna még fél 8-kor sem működött /még takarítok-mondta az úszómester/ nem volt szauna lepedő, később sem.

Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
2019.05.01. - 2019.10.01.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.28. - 2019.06.30.
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX