Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
Többször voltunk már a szállodában és minden alkalommal megelégedéssel távoztunk, még visszatérünk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy két helyen kicsit kopott a 4*-hoz képest! A fürdőben a pihenőágyaknál hangyainvázió volt! Az éttermi ellátás kifogástalan, konyha jó, ezek után külön köszönet a szobában elhelyezett kb. 4-5 kilóval KEVESEBBET mutató szobamérlegért! A wellnessre és úszásra rendelkezésre álló vízfelület nagysága kicsit kevés a szálloda méreteit tekintve.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Kellemes húsvéti napokat töltöttünk a szállodában.A szoba kényelmes és tiszta volt,az ellátás tökéletes /gratulálok a szakácsnak és cukrásznak/.A wellness részleg elég zsúfolt volt de ez érthető az ünnepek miatt.A személyzet nagyon kedves volt.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Kellemes, barátságos szálloda. Az ételek finomak , bár a választék lehetne bővebb. Az étteremben a felszolgálók gyorsak, kedvesek. A wellness részleg medencéi megfelelőek, a gyógyvíz szuper. Kár, hogy a wellness csak 7-től 21 óráig használható. A szobák zuhanyzói némi karbantartást igényelnek, mivel a zuhanykabin ajtaja nehezen záródik, a zuhanyfejekből egy-két lukon át folyik csak a víz.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7.
Vannak hiányosságok és meglepő dolgok. Ekkora hotelhez képest kevés a parkoló, az egész földszinten nincs mosdó (tényleg), az erkélyen csak egy szék van, a WC-hez fel kell mászni és ez borzasztó kényelmetlen és érthetetlen (aki így tervezte vagy óriás vagy . . . valami más), minden mozdulatra hajladozó egylábú asztal van mindenhol, és az elektromos rendszerrel együtt indul a TV (ha kell, ha nem).

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Barátainkkal töltöttünk el 3 éjszakát. A wellness kellemes, bár sokan voltunk.Az étkezések választéka, ízvilága tökéletes. A szobák felszereltsége pocsék, hiányzó mosdó szelep, csak fellépővel használható wc -trónoltunk- teraszon 1 szék, még kérésre se kaptunk. Még az a szerencse,hogy csak aludni jártunk a szobába.

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. március 29.
Kellemes tiszta, kényelmes, pihentető környezet.
Jó és változatos a wellnes, élményelemek folyamatos működtetése, gyógyvíz minősége kíváló.

Értékelt: 2017. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a Szállodaban, ami igen csak felújításra szorulna. Rozsdás csaptelep, folyton csepegő zuhany. Elhasznalt hepehupás padlószőnyeg. Az ételek finomak voltak, de nem túl jó szervezésre vall, mikor 100 embert egy konferenciarol raszabaditanak az etteremre, melynek nincs kapacitasa leultetni oket, majd fel ora elteltevel mikor latszik a kaosz gyorsan b megoldas kitalalasa.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Matyómúzeum érdekes és értékes kiállítását érdemes megnézni. Mindjárt szemben a skanzenszerű régi utcácskák és parasztházak sora is nagyon érdekes. A szálloda étterme mindenkire gondol, gyermekek, vegetáriánusok kis-és nagyétkűek megtalálják a megfelelő ételt. A fürdőrész kellemes, világos, pihenőágyakkal. A szaunák is jók lennének több odafigyeléssel.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 5.
Édesanyámmal töltöttünk itt 2 fantasutikus napot. Bátran ajánlom mindenkinek! Az értettemben kitűnő az étel, fantasztikus, udvarias a személyzet (Kiemelnénk Márkot és Krisztiánt, sajnos a vezetéknevüket nem sikerült megjegyezni. ) Mindenre és mindenkire odafigyeltek. A recepciósok teljesen felkészültek, kedvesek.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
2019.06.08. - 2020.05.27.
Napraforgó Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX