Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 1.
Az étkezés mind az ételek minőségében, mind az étterem hangulatában kiváló volt. Az élőzene nagyon sokat emelt a színvonalán. A fürdőszobai csaptelepek cserére érettek. Nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. március 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy gasztronómiai kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Bízunk benne, hogy az apróbb esztétikai hibák ellenére visszatérnek még hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

ádica TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 17.
Céges bulit tartottunk ebben a hotelben, s kellemes emlékekkel távoztunk. Kényelmes szoba fogadott minket, klassz fürdőszoba. A recepciós hölgyek kedvesen fogadtak, de egy kis pluszt, egy mosolyt nem tettek a hivatalos mondanivalóikhoz. Jó hosszú folyosókon baktattunk végig, mire megtaláltuk a szobánkat. Az étteremben sok finomság fogadott, válogathattunk a sok finomságok közül.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Már megérkezéskor láttuk szép helyen járunk! A vendégfogadás udvarias a recepciós hölgyek segítőkészek voltak a későbbiekben is! A szoba kényelmes. A wellnes is kellemes meg voltunk elédedve a személyzet udvarias mindenben a segítségünkre voltak. Az étteremben nagy volt a választék,finomak voltak az ételek. A személyzet maximálisan figyelt ,hogy elégedettek legyünk!
Válasz az értékelésre - 2018. február 9.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Nagy örömmel fogadtuk, hogy elégedett volt kollégáinkkal és szolgáltatásainkkal egyaránt. A dicsérő szavakat továbbítjuk az érintettek felé és bízunk benne, hogy a közeljövőben ismételten Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket! A Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2018. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Otthon maradt a dugóhúzó. Sebaj,kérek a pultostól. Közli, hogy ők is használják, vigyem le az üveget. (ezek szerint egy van. . . ? )Leviszem. Kéri a szobaszámot, pik-pak a pénztárgépen, orrom alatt egy számla 1500 (EZERÖTSZÁZ)forint "dugódíj"-ról. Megdöbbenésemet látva szenvtelen arccal értésemre adja : mi ilyen rendszer szerint működünk!
Válasz az értékelésre - 2018. január 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Először is szíves elnézését kérjük az elmaradt, pontos tájékoztatásról a dugódíjat illetően, mindazon által a nem a saját éttermünkben vásárolt, külsős italokra és azok felbontására dugódíjat számolunk fel. Bízunk benne, hogy összességében kellemesen telt a pihenésük és visszatérnek szállodánkba.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Bátran ajánlom a szállodát kikapcsolódás, pihenés céljára, télen különösen hangulatos a kinti medence mikor a hó is nagy pelyhekben hullik. A szálloda és a wellness tiszta, nagyon kellemes hangulatú, az ott dolgozók kedvesek és segítőkészek. Legközelebb nem fogom kihagyni a doktor halak kezelést sem :)
Válasz az értékelésre - 2018. január 27.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kollégáink hozzáállásával.
Mielőbbi visszatérésüket várva minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
2 napot töltöttem a csalàdommal a hotelben. A csalàdi apartmanban. A gyereknek minden be volt készítve (gyerekàgy, àgynemű, babakàd). A személyzet a takarítóktól kezdve a recepciósig nagyon kedves volt és segítőkész. A medencével voltak problémàk, amelyikbe a gyerekkel is be lehetett menni az hideg volt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 27.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása elnyerte tetszésüket. A medencék hőfokáról minden felületen tájékoztatjuk kedves vendégeinket, melyek meghatározott hőmérsékleten működnek, ezt az úszómester kollégák folyamatosan ellenőrzik.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Minden kifogástalan volt, tiszta, bőséges étel választék. Kedves kiszolgálás.
1 negatívum az emeleti folyosón kopott padlószőnyegek ami nem illik a szálloda színvonalának. A vacsorához nagyon kellemes élő zene
Ettőlfüggetlen minden tökéletes.
Válasz az értékelésre - 2018. január 19.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása és éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Köszönjük, hogy felhívta figyelmünket a szőnyegek állapotát illetően, kicserélésük a közeljövőben várható lesz.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 7.
Meg volttam elégedve összeségében,a Hotel személyzetével.Szobák tisztaságával,fürdő tisztasága,víz hőmérséklete is jó volt!Ételek nagyon finomak voltak! Amit hiányolttunk, az esti program ,csak biliárd asztal volt semmi más szórakoztató elem!
Válasz az értékelésre - 2018. január 15.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása és éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. A program kínálatunkra tett észrevételt is köszönjük szépen, javaslatát szem előtt tartjuk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2018. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami rögtön szembetűnt, az a toldozott padlószőnyegek végig a folyosón, nem egy 4 csillagosba való, (sehová sem olyan csúnya). A szobával elégedettek voltunk, az ágy kényelmes volt, viszont a csaptelepek mindenhol (szobában, wellness részlegben) rozsdásodásig tisztítva, a wellnessben a zuhanyból szinte lógott, stb. . .

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A wellnesrészleg kapacitását alacsonynak éreztük az évvégi teltházhoz képest. A tömegközlekedéssel érkezőknek szűkös a lehetősége a városba jutáshoz. A konyhai dolgozóknak dícséret jár a finom ételekért. Viszont nem volt elegáns az, hogy a szilveszterkor az éjféli koccintáshoz nem kaptunk egy pohár pezsgőt, az utolsó pillanatban derült ki, és épp, hogy megkapta asztalunk az üveg pezsgőt.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
2019.06.08. - 2020.05.27.
Napraforgó Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX