Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
A matrac nagyon kényelmetlen volt számomra, mivel a keményebb fekhelyet szeretem. Az illemhelyre csak kiszsámoly segítségével lehet ráülni, olyan magasra tették. Ez az első emeleten volt. A többi szintet nem tudom milyen. Egyébként nagyon jó volt minden. Remekül éreztük magunkat. Máskor is visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2019. október 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy az apróbb kellemetlenség ellenére valóban visszatérnek hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 27.
Hiányosság: sajnos, a többi szállodához hasonlóan itt is igen kevés hely van a fürdőruhák, fürdőtörülközők, fürdőköpenyek szárítására. Nyáron, ha süt a nap, kicsit jobb a helyzet, hiszen az erkélyen megoldható a szárítás, de rossz idő esetén, illetve télen ez nem lehetséges. Összecsukható szárítóra lenne szükség!!!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 23.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Tiszta,igényes szoba. Személyzet kedves és segítőkész. Wellness részleg tetszett, nem volt zsúfoltság, eloszlottak a vendégek a különböző wellness területen.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 23.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal.
Mielőbbi visszatérésüket várva minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A személyzet kedves udvarias, segítőkész. A konyha "mérleg-gyilkos". Negatívumként csak néhány apróság: a wellness részlegen az óra lehetne jobb helyen, pont a thermal medencékből látható a legkevésbé, valamint a medencében való tartózkodás maximalis ideje 20/min-ként van jelezve
20 min helyett.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak kollégáink igyekezetével, valamint étel kínálatunkkal is. A további észrevételeket is köszönjük szépen. A javaslatokat tolmácsoljuk az illetékes kollégák felé.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szobában apróbb javításra szoruló dolgok (Wc-papírtartó, Tv-készülék nem megfelelő képe) nem kerültek megjavításra egyik vendég szobafoglalásától a következő vendég érkezéséig. A kapott szoba a másik szobával közös erkéllyel rendelkezett, ami kissé kellemetlen volt, a két szobát egy ajtó választotta csak el egymástól, az ilyet inkább nagy családoknak kellene kiadni, mint pároknak.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 6.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Örömükre szolgál, hogy elégedettek voltak ételeink választékával és minőségével. A hibákra vonatkozó meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé, bízva azok mihamarabbi orvoslása reményében. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Minden évben elvisszük az unokákat pár napra nyaralni. Az idén Mezőkövesden a Balneo Hotelra esett a választásunk. A szálloda nagyon szép, tiszta, a szobánk kifogástalan volt. Ami kicsit megnehezitette a napjainkat, az a haemophiliás tábor több mint 200 résztvevője. Tömeg volt a reggelinél, nehéz volt megközeliteni az ételeket, ugyan ez volt a vacsoránál, sokszor kellett várni az utánpótlásra.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel inkább csalódás volt, mint jó élmény.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán sajnáljuk, hogy tartózkodásukat követően nincsenek jó véleménnyel szállodánkról. A kellemetlenségek miatt, mind az étteremben tapasztaltak, mind a szobai elosztással kapcsolatban, ezúton is szíves elnézésüket kérjük.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Remek 4 napot töltöttem a Balneo Hotelben. A parkolás és az elhelyezkedés is szerencsés volt, árnyékos parkolóhely, délelőtti napsütéses erkélyes szoba. Az étkezés változatos, jóízű volt, bár, ha később értem oda volt, amikor üres tálcák is voltak, vagy várni kellett, vagy megalkudtam az éppen elérhetővel. A személyzet nagyon udvarias és készséges volt minden felmerülő témában.
Válasz az értékelésre - 2019. június 30.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodása és kipihenten távozott szállodánkból. Szeretettel visszavárjuk! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
A szálloda négycsillagos minőséget produkál. Apróbb hibákkal. A wellness részlegkifogástalan, tiszta, kellemes. Kis sem tettük a lábunkat a szállodából. Egy új jelenségre (amit valószínüleg a létszámhiány okoz) hívnám fel az utazók figyelmét. Az idén a második hasonló szállodában [moderálva - a szerk. ] történt meg, hogy a minibár adatlapját a szobaasszonyok lazán kezelik.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
A szálloda pontosan lefedte a ma elvárt négycsillagos színvonalat. A wellness részleg pompás. Ragyogó tiszta, jól karbantartott. Talán a tervező tévedett, hogy ide sok idős nehezen mozgó vendég érkezik. Ezért értelmetlen, hogy lifttel le kell menni a -1 szintre, utána egy elég kényelmetlen lépcsősoron fel kell mászni a medencékhez.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk mind pozitív, mind negatívabb élményeit. Mindig nagyon örülünk, ha tudunk tanulni vendégeink élményéből, tapasztalataiból. Az apróbb bosszúságok miatt ezúton is szíves elnézésüket kérjük, de bízunk benne, hogy ezek ellenére lesz még alkalmunk vendégeink között üdvözölni Önöket.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900 - 7.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX