Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
2 napot töltöttem a csalàdommal a hotelben. A csalàdi apartmanban. A gyereknek minden be volt készítve (gyerekàgy, àgynemű, babakàd). A személyzet a takarítóktól kezdve a recepciósig nagyon kedves volt és segítőkész. A medencével voltak problémàk, amelyikbe a gyerekkel is be lehetett menni az hideg volt.
Válasz az értékelésre - 2018. január 27.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása elnyerte tetszésüket. A medencék hőfokáról minden felületen tájékoztatjuk kedves vendégeinket, melyek meghatározott hőmérsékleten működnek, ezt az úszómester kollégák folyamatosan ellenőrzik.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Minden kifogástalan volt, tiszta, bőséges étel választék. Kedves kiszolgálás.
1 negatívum az emeleti folyosón kopott padlószőnyegek ami nem illik a szálloda színvonalának. A vacsorához nagyon kellemes élő zene
Ettőlfüggetlen minden tökéletes.
Válasz az értékelésre - 2018. január 19.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása és éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Köszönjük, hogy felhívta figyelmünket a szőnyegek állapotát illetően, kicserélésük a közeljövőben várható lesz.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 7.
Meg volttam elégedve összeségében,a Hotel személyzetével.Szobák tisztaságával,fürdő tisztasága,víz hőmérséklete is jó volt!Ételek nagyon finomak voltak! Amit hiányolttunk, az esti program ,csak biliárd asztal volt semmi más szórakoztató elem!
Válasz az értékelésre - 2018. január 15.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy kollégáink hozzáállása és éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. A program kínálatunkra tett észrevételt is köszönjük szépen, javaslatát szem előtt tartjuk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2018. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami rögtön szembetűnt, az a toldozott padlószőnyegek végig a folyosón, nem egy 4 csillagosba való, (sehová sem olyan csúnya). A szobával elégedettek voltunk, az ágy kényelmes volt, viszont a csaptelepek mindenhol (szobában, wellness részlegben) rozsdásodásig tisztítva, a wellnessben a zuhanyból szinte lógott, stb. . .

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A wellnesrészleg kapacitását alacsonynak éreztük az évvégi teltházhoz képest. A tömegközlekedéssel érkezőknek szűkös a lehetősége a városba jutáshoz. A konyhai dolgozóknak dícséret jár a finom ételekért. Viszont nem volt elegáns az, hogy a szilveszterkor az éjféli koccintáshoz nem kaptunk egy pohár pezsgőt, az utolsó pillanatban derült ki, és épp, hogy megkapta asztalunk az üveg pezsgőt.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 23.
Négy napot és három éjszakát töltöttem el itt a párommal. Ajánlatos ide autóval érkezni, mivel maga a hotel Mezőkövesden túl, egy üdülő övezetben helyezkedik el. A helyijárat közlekedés nagyon rossz, a táblákon szinte lehetetlen kiigazodni (ezt több helyi lakos is mondta).

Értékelt: 2017. december 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda wellnes részlegét nem nagyon használtuk a zsúfoltság és a kevés szolgáltatása miatt. Viszont a recepción kedvezményesen vásárolhattunk jegyet a Zsóry gyógy- és strandfürdőbe,ahol maximálisan meg voltunk elégedve a szolgáltatásokkal. Egyes ételek hidegek voltak a vacsoránál,az elfogyott ételeket nem pótolták. A változatossággal és a minőséggel nem volt gond.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 17.
Minden kíváló és remek volt. Külön kiemelném az étkezést,amely igen finom és változatos volt! A wellnes részleg is minden igényt kielégített különösen,hogy a szállodából ki sem kellett menni! Az értékelésben az ár/érték arányra azért adtam csak jó értékelést,mert azáltal hogy csak délután két órakor lehetett elfoglalni a szobát és harmadik nap tíz óráig el kellett hagyni,így ez csak két és fél nap,vagyis nagyon lerövidül és így már drága!
Válasz az értékelésre - 2017. december 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Mindazon által, a szobák elfoglalása általában minden szállodában 14 órától lehetséges, illetve a kijelentkezés is 10 óráig tart.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
A szobát 14 órától lehetett volna elfoglalni,pontosan érkeztünk,kereken egy órát vártunk a recepción. Hogy miért,azt nem közölték. Egy welcome kávé vagy ital jól esett volna,de még elnézést se kértek mikor megkaptuk végre a kulcsot. A recepciós hölgy szűkszavú és nem barátságtalan volt. A szálloda konyhája kifogástalan,bőséges és finomak voltak az ételek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 24.
A hotel nagyon rendben van. A szemelyzet jol dolgozik, kedvesek. Az etkeztetes kisse porgos, olyan erzese volt az embernek mint regen a szukos menza etteremben. Sietni kell hogy masok is beferjenek es etkezhessenek. A medence ter esetenkent zsufolt a pihenes ilyenkor nem lehetseges. A gyogyvizes medenceket a nyitvatartas alatt elkezdtek leengedni kvazi velunk egyutt folyt le a viz.
Válasz az értékelésre - 2017. november 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy az apróbb kellemetlenség ellenére visszatérnek hozzánk. A gyógyvizes medencék leengedésével kapcsolatban köszönjük az észrevételt, mindazonáltal a gyógymedencéket valóban hamarabb szokták leengedni az úszómester kollégák, az időpontja este 19 óra.

Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
2019.05.01. - 2019.10.01.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.07-ig
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX