Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
A reggeli választék tökéletes. Különleges volt a langyos, nagyon jó minőségű kenyér. A vacsora húsválasztékát marha hússal lehetne bővíteni. A szakács használjon több fűszert a jobb ízek eléréséhez.
Válasz az értékelésre - 2018. április 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Javaslatát továbbítjuk az illetékes kolléga részére. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Évek óta különböző alkalmakra "élményt" ajándékozunk. Ilyen alkalmak nálunk főleg év elején vannak, ezért mindig örömmel fedezünk fel akciós ajánlatokat. Lehetőség szerint igyekszünk mindig újabb és újabb helyekre menni, most is ez történt. Nyári időszakban persze minden szebb és élménydúsabb de a hideg (idei tél-tavasz eleje különösen az volt) idő ellenére nagyon jól éreztük magunkat a szállodában hiszen az minden élményt és kényelmet kínált.
Válasz az értékelésre - 2018. április 2.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2018. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete nagyon kedves és figyelmes,segítőkész. Az ételek változatosak jó a séf, a szoba ajtajával valami baj volt, ha kinyitottuk a terasz ajtaját, kinyílt az ajtó, egyébként nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. március 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy az apróbb kellemetlenség ellenére visszatérnek hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas csalódás volt a szálloda! A felújítás, karbantartás teljes hiànya làtszódott. Elment a víz fürdés közben, a csap eltört, az ajtót nem lehetett bezàrni. A szőnyegek foltosak, kopottak voltak. A fürdőszoba lepusztult volt. A személyzet valószinűleg a túlterheltség miatt ingerült, ellenszenves volt. Az ételek egyhangúak voltak.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
A Szálloda nagyon jó adottságokkal és igyekvő-kedves-fiatal személyzettel rendelkezik. Érdemes lenne folyamatos épület és vellnes felújításokat végezni. Külön dícséretes az éttermi személyzet és a konyha gyors,udvarias kiszolgálása. Az ételválaszték kíváló. /sok magyar szálloda tanulhatna ebből. . . /
Összeségében jól éreztük magunkat és visszatérünk ide.
Válasz az értékelésre - 2018. március 9.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Javaslatait szem előtt tartjuk!
Mielőbbi visszatérésüket várva minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 1.
Az étkezés mind az ételek minőségében, mind az étterem hangulatában kiváló volt. Az élőzene nagyon sokat emelt a színvonalán. A fürdőszobai csaptelepek cserére érettek. Nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. március 1.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy gasztronómiai kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Bízunk benne, hogy az apróbb esztétikai hibák ellenére visszatérnek még hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

ádica TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 17.
Céges bulit tartottunk ebben a hotelben, s kellemes emlékekkel távoztunk. Kényelmes szoba fogadott minket, klassz fürdőszoba. A recepciós hölgyek kedvesen fogadtak, de egy kis pluszt, egy mosolyt nem tettek a hivatalos mondanivalóikhoz. Jó hosszú folyosókon baktattunk végig, mire megtaláltuk a szobánkat. Az étteremben sok finomság fogadott, válogathattunk a sok finomságok közül.

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Már megérkezéskor láttuk szép helyen járunk! A vendégfogadás udvarias a recepciós hölgyek segítőkészek voltak a későbbiekben is! A szoba kényelmes. A wellnes is kellemes meg voltunk elédedve a személyzet udvarias mindenben a segítségünkre voltak. Az étteremben nagy volt a választék,finomak voltak az ételek. A személyzet maximálisan figyelt ,hogy elégedettek legyünk!
Válasz az értékelésre - 2018. február 9.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét. Nagy örömmel fogadtuk, hogy elégedett volt kollégáinkkal és szolgáltatásainkkal egyaránt. A dicsérő szavakat továbbítjuk az érintettek felé és bízunk benne, hogy a közeljövőben ismételten Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket! A Balneo Hotel Zsori csapata

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Otthon maradt a dugóhúzó. Sebaj,kérek a pultostól. Közli, hogy ők is használják, vigyem le az üveget. (ezek szerint egy van. . . ? )Leviszem. Kéri a szobaszámot, pik-pak a pénztárgépen, orrom alatt egy számla 1500 (EZERÖTSZÁZ)forint "dugódíj"-ról. Megdöbbenésemet látva szenvtelen arccal értésemre adja : mi ilyen rendszer szerint működünk!
Válasz az értékelésre - 2018. január 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Először is szíves elnézését kérjük az elmaradt, pontos tájékoztatásról a dugódíjat illetően, mindazon által a nem a saját éttermünkben vásárolt, külsős italokra és azok felbontására dugódíjat számolunk fel. Bízunk benne, hogy összességében kellemesen telt a pihenésük és visszatérnek szállodánkba.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Bátran ajánlom a szállodát kikapcsolódás, pihenés céljára, télen különösen hangulatos a kinti medence mikor a hó is nagy pelyhekben hullik. A szálloda és a wellness tiszta, nagyon kellemes hangulatú, az ott dolgozók kedvesek és segítőkészek. Legközelebb nem fogom kihagyni a doktor halak kezelést sem :)
Válasz az értékelésre - 2018. január 27.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kollégáink hozzáállásával.
Mielőbbi visszatérésüket várva minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
2019.05.01. - 2019.10.01.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX