Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Februári tartózkodásunkkor már elhatároztuk, hogy amint lehet, újra eljövünk a mezőkövesdi Balneo Hotelbe. A férjem szülinapját itt ünnepeltük, és semmiben sem csalódtunk. Sőt! Kellemes meglepetés, hogy megkezdték több ponton a szálloda felújítását. A szolgáltatásokkal, a hotel munkatársaival meg voltunk elégedve, hamarosan visszatérünk, mert itt kiválóak az étkek, csodálatosak a pihenés feltételei, kulturált a vendégkör.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 28.
A szálloda kényelem szempontjából remek volt. Finomak és változatosak voltak az ételek. A pékáru sokféle és nagyon finom. A szoba tiszta volt. Kérés nélkül is cserélték a törölközőt! Kár, hogy csak 1 db kártyát kaptunk. Ezzel nyílt az ajtó és a világitáshoz is szükséges volt. Ha viszotn egyikünk a szobában akart pihenni másik nem vihette el a kártyát, mert a tv így nem müködött.
Válasz az értékelésre - 2018. május 1.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy elégedett volt svédasztalos ételkínálatunkkal és szolgáltatásainkkal egyaránt. Köszönjük a szoba kártyát illetően tett észrevételt is, általában egy darab kártyát készítünk be Vendégeink részére, amennyiben szükségük van további plusz kártyára, természetesen biztosítunk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Nagyon jól éreztük magunkat, minden remek volt. Jó volt a wellnes, mindig volt szabad hely, az ételek finomak és bőségesek voltak. Mindenki találhatott megfelelőt, mert a húsos, a vegás, a süteményes ételek között válogathatott. Legközelebb is szívesen megyünk. Varga Sándorné Balassagyarmatról.
Válasz az értékelésre - 2018. április 28.
Kedves Varga Sándorné! Köszönjük szépen értékelését, s a dicsérő szavakat! Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és hogy éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Mielőbbi visszatérésüket várva minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 16.
A szálloda alkalmazottai kedvesek, udvariasak és figyelmesek voltak, a reggeli és a vacsora is bőséges, a wellness részleggel is elégedettek voltunk. Ár-érték arányban sem rossz. Az egyetlen negatívum, ami viszont tényleg rossz volt, hogy a "franciaágyas" szoba valójában két összetolt egyszemélyes ágy volt két különálló matraccal, amin két embernek felettébb kényelmetlen aludni, mivel a matrac az ágy közepén kényelmetlen, szétcsúszik.
Válasz az értékelésre - 2018. április 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásuk tapasztalatait megosztotta velünk. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban.
Köszönjük szépen azt is, hogy felhívta figyelmünket, egy lehetséges problémára az összetolt ágyakkal kapcsolatban, a meglátást továbbítjuk az illetékes vezető kolléga felé.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 27.
Mind az elhelyezés, tisztaság, szolgáltatások kimagasló minőségűek, melynek nagyon kulturált személyzet is társult! A medencék ugyan változatos nagyságúak, de mindenki meg tudja találni a helyét még a kinti hóesésben, avagy azt vízben élvezve . . . pl. én:)! Amiről a HOTEL nem tehet, az az egyes vendégek . . . viselkedése,ételekben való pocsékló turkálása .

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 25.
A reggeli választék tökéletes. Különleges volt a langyos, nagyon jó minőségű kenyér. A vacsora húsválasztékát marha hússal lehetne bővíteni. A szakács használjon több fűszert a jobb ízek eléréséhez.
Válasz az értékelésre - 2018. április 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Javaslatát továbbítjuk az illetékes kolléga részére. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Évek óta különböző alkalmakra "élményt" ajándékozunk. Ilyen alkalmak nálunk főleg év elején vannak, ezért mindig örömmel fedezünk fel akciós ajánlatokat. Lehetőség szerint igyekszünk mindig újabb és újabb helyekre menni, most is ez történt. Nyári időszakban persze minden szebb és élménydúsabb de a hideg (idei tél-tavasz eleje különösen az volt) idő ellenére nagyon jól éreztük magunkat a szállodában hiszen az minden élményt és kényelmet kínált.
Válasz az értékelésre - 2018. április 2.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2018. március 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete nagyon kedves és figyelmes,segítőkész. Az ételek változatosak jó a séf, a szoba ajtajával valami baj volt, ha kinyitottuk a terasz ajtaját, kinyílt az ajtó, egyébként nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. március 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy az apróbb kellemetlenség ellenére visszatérnek hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas csalódás volt a szálloda! A felújítás, karbantartás teljes hiànya làtszódott. Elment a víz fürdés közben, a csap eltört, az ajtót nem lehetett bezàrni. A szőnyegek foltosak, kopottak voltak. A fürdőszoba lepusztult volt. A személyzet valószinűleg a túlterheltség miatt ingerült, ellenszenves volt. Az ételek egyhangúak voltak.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
A Szálloda nagyon jó adottságokkal és igyekvő-kedves-fiatal személyzettel rendelkezik. Érdemes lenne folyamatos épület és vellnes felújításokat végezni. Külön dícséretes az éttermi személyzet és a konyha gyors,udvarias kiszolgálása. Az ételválaszték kíváló. /sok magyar szálloda tanulhatna ebből. . . /
Összeségében jól éreztük magunkat és visszatérünk ide.
Válasz az értékelésre - 2018. március 9.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Javaslatait szem előtt tartjuk!
Mielőbbi visszatérésüket várva minden jót kívánunk Önöknek!
Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
2019.06.08. - 2020.05.27.
Napraforgó Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX