Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Nyári élmények itthon
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Átlagos 2020. január 18.barátokkal járt itt
Sajnos a fürdőszobában a wc csésze túl magasra lett helyezve, problémás. Ahhoz, hogy ezen a helyzeten javítsunk kis zsámolyt kell a láb alá helyezni. A rossz felhelyezés eredménye az is hogy a leengedés is csak nehézségek árán sikerül nem jó a lefolyás és az esés. A szaunában rosszak voltak a lécek kilazultak elhajlottak becsípődött a bőrünk. A SZAUNA SZEÁNSZPLUSZ PÉNZBE KERÜL A SZÁLLÓ VENDÉGEKNEK IS.
Kiváló 2020. január 13.a párjával járt itt
Nagyon kellemes volt mind a szoba, mind a kiszolgálás és a szolgáltatás szempontjából. Remekül éreztük magunkat, teljesen ki tudtunk kapcsolódni! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2020. január 12.a párjával járt itt
Udvarias kiszolgálás.Az ételek nagyon finomak voltak,és sokféle.
A személyzet udvarias és segítőkész volt. A masszázs és a Wellness rész
is kiválóan működött. Csak ajánlani tudom.
2020. január 11.a párjával járt itt
A gyógyvizes medence jó, az úszómedence 140 cm mély, ami kedvező a laza úszáshoz. A reggeli - vacsora minősége és választéka kiváló. A személyzet udvarias. Rend és tisztaság van a hotelben.
Kiváló 2020. január 1.gyerekekkel járt itt
A szálloda jól megközelíthető, a személyzet kedves és segítőkész. Az ételek nagyon finomak voltak, bőséges volt a választék. A wellness részleg megfelelő volt. Sajnos a szobai hajszárítót nehezen tudtuk használni, mert nagyon gyorsan leoldott. Ezt leszámítva mindennel elégedettek voltunk. Még visszatérünk. :)
Kiváló 2019. december 13.barátokkal járt itt
Először jártunk, barátainkkal a hotelben, nagyon jól éreztük magunkat, semmi negatívat nem tudunk felhozni. Minden tekintetben remek volt a szoba, a Wellness, az ételek nagyon finomak, aki hízni szeretne, ne haggya ki ! Biztos, hogy még visszatérünk! Köszönjük szépen!
Kiváló 2019. december 10.a párjával járt itt
többször jártunk a gyógyvize miatt (csak) a wellneszében . gondoltuk kipróbáljuk több napra -szállással . három csillaggal kelleti magát a szálláshely ,hát azt bőven hozta minden téren . pl az éttermi személyzet kiemelkedően figyelmes volt de a wellneszrészleg is nagyon széleskörű . a fekvőhely - bár egyéni igényű - nekem nagyon puha volt. biztos, hogy visszamegyünk .
2019. november 27.a párjával járt itt
A szálloda egész területén rendkívüli volt a tisztaság, a személyzete udvarias és előzékeny volt. Az ételek finomak és választékosak voltak. Ami negatívumként könyvelhető el az az ágyak kényelmetlensége ugyanis az ágy kétlábát kerekekkel látták el ami minden mozdulatnál gurult, így nem volt a pihentetőnek nevezhető az alvás sem.
Kiváló 2019. november 15.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 éjszakát töltöttünk el. A személyzet nagyon kedves,a szálloda tiszta, az ételek finomak voltak. Az első nap telt ház volt és ilyenkor a wellnes részleg nagyon zsúfolt.
Kiváló 2019. november 12.a párjával járt itt
Kényelmes a szoba, az ágy. Nagyon jó a wellness, összesen 4 medence van, ebből 2 gyógyvizes. Az úszni vágyóknak van egy nagyobb medence. Több szauna is van. Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. Mindenkinek ajánlom!