Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Meg voltunk elégedve a szállással. A hotel alkalmazottai nagyon kedvesek. Az étteremben a pincérek és a felszolgáló tanulólányok is kedvesek, aranyosak voltak. Az ételek kiválóak voltak, ízletesek finomak. A reggelinél és a vacsoránál is bőséges volt a választék. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük mindenkinek a munkáját. Üdvözlettel Zérczi Gáborné.
Válasz az értékelésre - 2019. november 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban, elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és kollégáink igyekezetével. Szeretettel visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Ami tetszett: az ünnepi nagy tömeg ellenére figyelmes kiszolgálás, kitűnő ételek, valamint a meglepetés: a 4 csillagos szálloda a la carte étlapjának árai egy II. osztályú vendéglőt idéznek. Ami nem tetszett: a szálloda méretéhez képest kis kapacitású wellness részleg, érkezés napján nem tudták pótolni a hiányzó törölközőket, ill.
Válasz az értékelésre - 2019. november 24.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé. De bízunk benne, hogy összességében jól érezték magukat és visszatérnek szállodánkba! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 2.
Jól éreztük magunkat. Az étkezés kiváló, finom és nagy a választék. A medencék is rendben voltak. Az infra szaunában a három nap alatt nem volt takarítás. A WC és a mosdókagylók nagyon magasan vannak.
Válasz az értékelésre - 2019. november 24.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Minden remek volt, az elhelyezés, kiszolgálás, az étkezések /reggeli, vacsora/ osztályon felüli!!! Egyetlen hiányosság a szobákban nem volt wifi lehetőség, de a földszinten volt használatára lehetőség. Köszönjük az irodának és a szálloda valamennyi dolgozójának az élményt! Ági
Válasz az értékelésre - 2019. november 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait és maximális pontszámú értékelését. Örömünkre szolgál, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 16.
A kiszolgáló személyzet nagyon figyelmes, a szoba tágas, kényelmes. Rossz, esős idő volt, ki sem mozdultunk a szállodából, de kellemesen eltöltöttük az időt a wellness részlegen. Először külön álló ágyat kaptunk, de a személyzet megoldotta kérésemre a francia ágyat.
Csak jót tudok mondani a szállodáról.

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 22.
Az ágy puha, szétcsúszik,számomra kényelmetlen. Több alkalommal jártam ott ebben az évben is, úgy aludtam, hogy a matracot a földre tettem a fürdőszoba fala és az ágy közé. Pont méret, így nem gurúltam le róla, mert a fal és az ágy nem engedte. Hiába aránylag új a matrac, de puha.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen észrevételét! Sajnos nem tudunk mindenki számára megfelelő keménységű matracot biztosítani. Valakinek inkább kemény a matrac, mint puha. Nem egyforma az igény. A szétcsúszó ágy miatt viszont szíves elnézését kérjük, tolmácsoljuk az észrevétel. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
8 hónapos kisbabánkkal voltunk itt és a mi igényeinket a hotel teljes mértékben kielégítette. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek kiadósak és ízletesek, a szállás tiszta, kellemes pihenést biztosított számunkra.
Válasz az értékelésre - 2019. október 28.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük értékelését és kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy minden tekintetben elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Valamint örömmel olvastuk, hogy az egész család, kicsi is és nagy is jól érezte magát szállodánkban. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Nagyon figyelmes személyzet. Színvonalas szálloda. A wellness részleg minden igényt kielégít Szépen rendbe hozták a füves napozó területet. Az ételek félpanziós ellátásra jók. Folyamatosan utántöltöttek. Ami nem tetszett, hogy reggel egy alkalommal négy kávégépből három hibás volt. Ezt négycsillagos szálloda nem engedheti meg magának.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen Önnek részletes visszajelzését szállodánkról és szolgáltatásainkról! Mindig nagyon örülünk, ha tudunk tanulni vendégeink tapasztalataiból, legyen az akár pozitív, akár negatív! A dicsérő szavakat nagyon köszönjük, örülünk, hogy megemlítette többek között az újra telepített füves napozó részt, valamint kollégáink igyekezetét.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7.
Négy éjszakát töltöttünk a Balneo Hotel Zsóriban. Azt gondoltuk, hogy majd kijárunk a Zsóry fürdőbe, de olyan színvonalas a hotel fürdője, hogy kis sem tettük a lábunkat, mert minden igényt kielégít. Tisztaság a fürdőben és a szobában egyaránt. Az ételek kiválóak, bő választékkal.
Válasz az értékelésre - 2019. október 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését, ajánlását és nagyon köszönjük elismerő szavait is. Kifejezetten örülünk, hogy minden igényt kielégítőnek tartották wellness részlegünk adottságait és szolgáltatásait, valamint örömmel olvastuk, hogy mind a részleg, mind a szoba tisztaságával is elégedettek voltak. Visszavárjuk Önöket!

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Kis gyermekkel voltunk a szálláshelyen ezért hiányoltuk, hogy nincs legalább egy kis gyermek pancsoló. Nagyon kevés a kinti napozóágy, ki lehetne tenni székeket is, mert kevés hely van kint. Az ételek kiválóak voltak. A személyzet udvarias. A fürdőszobában lévő WC nagyon magas, igaz van fellépő. Meg voltunk elégedve a szállással.
Válasz az értékelésre - 2019. október 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Igazán örülünk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és elégedettek voltak ételkínálatunkkal. Gyermek medencével valóban nem rendelkezünk, de a jövőbeli tervek között szerepel egy pancsoló kialakítása. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.07-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.970,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 17.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX