Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
Azért választottam a Balneo Hotelt, mert egy éve minden tökéletes volt.
Ki sem mozdultunk a hotelból, mert a reggeli és a vacsora is fenséges volt:
Most csalódás volt a reggeli és a vacsora, ízvilágban és a választékban.
Amíg ezen nem változtatnak, nem szeretném igénybe venni a szállodát.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
Kellemes hétvégét töltöttünk el a párommal.
Nagyon tetszett, hogy itt minden megtalálható egy helyen ami egy ilyen pihenéshez szükséges, úgy hogy a szállodából ki sem kell menni.
Az étkezéseknél a választék nagyon bőséges és finom volt.

Értékelt: 2017. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégi pihenésre érkeztünk, minden nagyon tetszett, a szoba tiszta és kényelmes volt. A wellness tágas, sajnos a sok vendég miatt már a 14 órára érkezők a köntösüket nem tudták lepakolni, mert minden nyugágy szék és fogas le volt foglalva. A törölközők kiválóan kipihenték magukat, mert az ágyakat más nem foglalta el. Erre az úszómester kicsit figyelhetne.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 6.
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a párommal és egy baráti házaspárral a Zsori Balneo Hotelben. Mind a négyünk nevében tudom mondani, hogy nagyon jól éreztük magunkat. Kifogástalan szálloda, kellemes szobák, fürdőszobák, tágas wellness részleg, tiszta medencék, kedves kiszolgálás, mosolygós emberek, ízletes ételek.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már nem először voltunk a szállodában,de már kezd akadozni a gépezet. A recepciós hölgy nem volt a helyzet magaslatán a bejelentkezéskor. A szobában a zuhanyfülke állapota siralmas, minden lóg, csüng, nem záródik. A mosdószifon nem folyik le. A reggel 7-től működő szauna még fél 8-kor sem működött /még takarítok-mondta az úszómester/ nem volt szauna lepedő, később sem.

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta visszajáró vendégek vagyunk, így egy ideje figyelemmel kísérjük a szálloda közelmúltban észrevehető színvonalbeli csökkenését, szomorú, de ez az igazság. A személyzet most is kedves, segítőkész, a hátukon elviszik az egész hotelt, feledtetik a hiányosságokat. A 123-as szobában a szekrény nem zárul, a fürdőszobai lefolyó el van dugulva, a WC-papír tartó rúd hiányzik.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
AZ év utolsó két estéjén nagyon jó zenekar,kiváló számokat játszott,amire jól lehetett táncolni,mulatni. A sok vendég ellenére is kulturáltan zajlott le a szilveszteri mulatság. Az ételek,desszertek, gyümölcsök finomak és frissek voltak. A személyzet gyors és udvarias volt. A sok jó törzsvendégnek és az először résztvevő vendégeknek gratulálok a kiváló viselkedéshez!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
2 éjszakát töltöttünk a hotelban 9-en. Éjszaka nagyon búgott valami ,ami zavarta az alvást. A padlószőnyeg szakadt,a mosdóban fekete a csap. A 4 csillag ennél többet jelent,a szálloda felújításra szorul. A személyzet munkája kiváló,bár a szobaasszony is üdvözölhetné a vendéget. Az étkezés változatos és finom volt. Összességében jól éreztük magunkat,köszönjük!

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba nem az volt, amit ígértek, a felszerelés hiányos volt, wc papírt, szappant, wc kefét /ami törött volt, nem tudom a takarításnál hogy nem vették észre/ kérni kellett már az érkezésnél. A tv, telefon nem működött, a csaptelep koszos, vízköves, a szoba pókhálós volt. A fütés olyan hangos, hogy nem lehet tőle aludni, mondták, kpcsoljuk ki! ?

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 12.
12 órakor -korábban érkeztünk,várni kellett egy órányit a szoba elfoglalásáig ,recepciós kollegina azonnal megkért egy felszolgálót,aki ebédre invitált. Kitűnő -figyelmes felszolgálás mellett gasztronómiai élményben volt részünk nemcsak érkezéskor ,hanem mindvégig. A hotel további szolgáltatásai is ár -értékarányban rendben voltak,máskor is szívesen elköltünk itt néhány napot!

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
2019.06.08. - 2020.05.27.
Napraforgó Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX