Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2019. január 7.a párjával járt itt
Nem szoktam második esélyt adni szállodának, de itt most biztosra mentem. A Balneo remek szálloda,elsőre is az volt. Bár a régi fénye kissé megkopott,látszik a fény az alagút/illetve a folyosó/ végén. Megkezdődtek a fürdőszoba felújítások. Éppen időben,a mi szobánkban is leharcolt volt a zuhanykabin,de nem okozott gondot.
2018. december 21.a párjával járt itt
Étkezéssel nagyon meg voltunk elégedve. Vacsora alatt sok választék volt, minden étel meleg volt és ízletes. Reggeli alatt is megfelelő volt a választék. A takarításra jobban oda kéne figyelni a szobákban. A szobákra már rá férne egy felújítás.
2018. december 17.egyedül járt itt
A Hotel szolgáltatása, rendkívül megnyerő volt. A wellnes részleg reggeli 7 órai nyitása maximális megfelelő. A nyitáskor, valamennyi wellnes élmény működik, megfeleő hőmérséklettel, és szolgáltatással. A szauna felöntések, plusz szolgáltatás fizetése mellett rendkívül korrekt módon történt.
2018. november 16.a párjával járt itt
Összességében jól éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora bőséges és választékos. A szoba is rendben volt,csak nagyon meleg volt éjszaka.
Sajnos én nem aludtam jól, mert a matrac túl puha, de hát mindenki másképp szereti. A személyzet kedves, szolgálatkész, a wellnes minden igényt kielégít. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2018. október 28.a párjával járt itt
A szabadtéri termál medencében való fürdés október végén nagy élményt jelentett unokánknak és nekünk is. Este 9 óráig lehet használni. Sajnos csak rövid ideig élvezhettük.
Bő és ízletes a büfé választéka, a pincérek nagyon udvariasak és kedvesek.
10 órakor a szobát leadva, akár este 9 óráig használható a wellnes.
Átlagos 2018. október 26.kollégákkal járt itt
A hotel sajnos nem nyerte el a tetszésünket. A recepció személyzetétől már érkezésünkkor sem kaptunk egy csepp mosolyt sem, de egész ottlétünk alatt sem változott ez semmit. A hotel elég elavult, ahhoz képest, hogy 4 csillagot kapott valaha. Az egész szálloda kárpitja koszos, kopott.
Átlagos 2018. október 19.a párjával járt itt
A szoba nem felelt meg a négy csillagos elvárásunknak,mert a padlószőnyeg hullámos,egyenetlen volt,a fürdőszobában büdös volt.
Zuhanyozóban hangos zaj kísérte a vízfolyást.
Az ételek finomak voltak és sok félék,a péksütemény választék lehetett volna gazdagabb.Nagyra értékeltük a 2 db.gyógymedencét.
2018. október 18.a párjával járt itt
A személyzet nagyon udvarias. A szoba rendben volt, kivéve a padlószőnyeg aminek az állapota kifogásolható /foltos, hepe-hupás/. Az ételek finomak voltak. Ha sok a vendég, akkor zsúfoltak a medencék.
Átlagos 2018. október 1.csoporttal járt itt
A szálloda szobái, fürdőszobái lehasználtak. A takarítás elmaradt, még a szemetet is ott felejtették. Több órás távollétünk alatt (9-16 óra) . A hazaérkezéskor a szobaajtónk nyitva volt! ! ! . Egyik társunk szobáját hosszas szerelői próbálkozás után tudták csak kinyitni. A folyosókon lévő szőnyegek baleset veszélyesek, több helyen felkunkorodnak.
Szörnyű 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Kaptunk egy szobát, ahol a zuhanyzó tele volt penésszel, fekete penészes volt a zuhanytálca, csupa vízkő és retek a zuhanyrózsa és a kabin. Lementünk a recepcióra, ahol kértünk egy másikat. Abban a fürdőben szintén penészes volt a zuhanyzó, mindenhol a mocsok uralkodott és láthatóan nem volt kitakarítva.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Egyéb