Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta visszajáró vendégek vagyunk, így egy ideje figyelemmel kísérjük a szálloda közelmúltban észrevehető színvonalbeli csökkenését, szomorú, de ez az igazság. A személyzet most is kedves, segítőkész, a hátukon elviszik az egész hotelt, feledtetik a hiányosságokat. A 123-as szobában a szekrény nem zárul, a fürdőszobai lefolyó el van dugulva, a WC-papír tartó rúd hiányzik.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
AZ év utolsó két estéjén nagyon jó zenekar,kiváló számokat játszott,amire jól lehetett táncolni,mulatni. A sok vendég ellenére is kulturáltan zajlott le a szilveszteri mulatság. Az ételek,desszertek, gyümölcsök finomak és frissek voltak. A személyzet gyors és udvarias volt. A sok jó törzsvendégnek és az először résztvevő vendégeknek gratulálok a kiváló viselkedéshez!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
2 éjszakát töltöttünk a hotelban 9-en. Éjszaka nagyon búgott valami ,ami zavarta az alvást. A padlószőnyeg szakadt,a mosdóban fekete a csap. A 4 csillag ennél többet jelent,a szálloda felújításra szorul. A személyzet munkája kiváló,bár a szobaasszony is üdvözölhetné a vendéget. Az étkezés változatos és finom volt. Összességében jól éreztük magunkat,köszönjük!

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba nem az volt, amit ígértek, a felszerelés hiányos volt, wc papírt, szappant, wc kefét /ami törött volt, nem tudom a takarításnál hogy nem vették észre/ kérni kellett már az érkezésnél. A tv, telefon nem működött, a csaptelep koszos, vízköves, a szoba pókhálós volt. A fütés olyan hangos, hogy nem lehet tőle aludni, mondták, kpcsoljuk ki! ?

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 12.
12 órakor -korábban érkeztünk,várni kellett egy órányit a szoba elfoglalásáig ,recepciós kollegina azonnal megkért egy felszolgálót,aki ebédre invitált. Kitűnő -figyelmes felszolgálás mellett gasztronómiai élményben volt részünk nemcsak érkezéskor ,hanem mindvégig. A hotel további szolgáltatásai is ár -értékarányban rendben voltak,máskor is szívesen elköltünk itt néhány napot!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 12.
A jól megközelíthető kellemes környezetben elhelyezkedő wellness hotel szolgáltatásai 100 fős rendezvény mellett zsúfoltság miatt kevésbé élvezhetőek.
Az ételkínálat átlagos, hiányzik 1-2 egyszerű általános fogás a napi kínálatból

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
A hotel,a személyzet,a wellness részleg az ételek fantasztikusak voltak.Nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek,aki igazi luxus pihenésre és kényeztetésre vágyik megfizethető áron.
Válasz az értékelésre - 2017. január 11.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő értékelését, s ajánlását. Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 20.
Nagyon jól éreztük magunkat,bár kicsit csalódtunk mert fürdőkáddal rendelkező fürdőszobát kértünk és nem jelezték a foglalásnál,hogy nincs. Az ételek minden igényt kielégítenek,nagyon finomak. A szoba csendes és kényelmes. A személyzet kedves és segítőkész. Már két alkalommal pihentünk itt és mindennel elégedettek voltunk. Biztos,hogy a következő évben is ellátogatunk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 14.
Csak szépet és jót írhatok. Minden tökéletes volt, bár ezt majd nem sikerült elrontani azzal, hogy a második napon a szomszéd szobába beköltöző kisgyerekes család olyan volt, mintha egy légtérben lennénk, mivel a két szobát csak egy ajtó választotta el. Mivel egyből jeleztük még volt lehetőségünk egy másik szobát kapni. Telt háznál is figyelni kellene!

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 5.
2 tinivel és 1 kicsivel voltunk az őszi szünetben. Ha csak a kicsivel mentünk volna, nem lett volna probléma. Szállodán belül meg tudtuk oldani az egész napos elfoglaltságot. Fürdőzés, kézműves foglalkozás, mozizás, mini disco. Viszont a tiniknél ez probléma volt. A fürdőzésen kívül más lehetőség nem maradt. Se egy társas.

Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
2019.05.01. - 2019.10.01.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX