Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Izetlen ételek, kínálat gyenge. Vacsora felénél vették észre a felszolgálók, hogy italt kéne hozzni, úgy hogy hárman lődörögtek az asztal körül. Az evőeszközök egy kifőzde szinvonalába illettek. A teás bögrék foltosak voltak, állt bennük a mosogatóvíz. A tányérok között válogatni kellett, mert sokszor rajta volt az ételmaradék.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 16.
Kedves Vendégünk! Köszönöm foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásuk tapasztalatait megosztotta velünk. Igazán sajnálom, hogy a gasztronómiai kínálatunk nem nyerte el tetszésüket, hisz ételeink, ízeink megalkotásakor vendégeink eddigi pozitív és dícsérő visszajelzéseit is figyelembe vesszük. Az éttermi eszközök tisztaságáról tett észrevételeit továbbítjuk az érintett részleg vezető felé.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát szerettünk volna eltölteni itt. Azzal indult,hogy hárman jöttünk,két pohár volt a szobában. A teraszon egy db szék. . . . három embernek. Válasz a miértre,hogy korlátozott számú szék áll rendelkezésre. A zuhanykabin önjelölt Houdiniknek való,gyermekem kétségbeesett,mikor nem tudott kijönni,mert az egyik gomb hiányzik. Wc. . . . .
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 16.
Kedves Vendégünk! Köszönjük foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásának tapasztalatait megosztotta velünk. A hiányzó szobai pohár bekészítés valószínűleg, csak figyelmetlenségből történhetett, melyet a jelzésüket követően kollégáim pótoltak. A műszaki és / vagy egyéb hibákból adódó hiányosságokat (mint a terasz székek hiánya, illetve a zuhanykabin hibás működése) igyekszünk lehetőségeinkhez mérten javítani, pótolni.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
A kényeztetőnek ígérkező ott-tartózkodásunkat sajnos az elejétől beárnyékolta az a tény,hogy a kifizetett 50%-os előlegünket állítólag a szálló könyvelési hibájából banki bizonylatunk ellenére sem ismerték el. Eltávozásunkkor a teljes összeget kellett megtéríteni. Az átutalástól számított kilenc nap elteltével, többszöri telefonálás után ígérték meg, hogy visszautalják a befizetett előleget.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 16.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Az előleg utalásnak bankok között van bizonyos átfutási ideje, amennyiben két különböző bank között van tranzakció, abban az esetben még hosszabb ez az idő. A befizetési bizonylatot idegen nyelven nem tudjuk elfogadni, mert nem egyértelmű a befizetés sikeressége. Üdvözlettel a Balneo Hotel Zsori csapata

Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor a lift mellett és a szerviz helyiséggel egybenyíló ajtóval kaptunk szobát, gyakorlott utazóként rögtön másikat kértem, de nem adtak, pedig közel sem volt telt ház. A szobában 50 fok volt, külön kellett szólni, hogy kapcsolják be a klímát, így kell várni a vendéget! A zuhanyfülke ajtaja állandóan kidőlt, a a tubusos tusfürdőből valami ragacs jött ki.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk Mezőkövesden a Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness szállodában. A wellness részleg már reggel héttől igénybe vehető volt, ahol mindig kényelmesen (zsúfoltság nélkül) minden medencét és masszírozó eszközt tudtunk használni. Az ételek mennyiségével, minőségével nagyban meg voltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2017. július 4.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük értékelését! Örömünkre szolgál, hogy kellemesen telt pihenésük a Balneo Hotel Zsori****-ban. Szeretettel visszavárjuk! A Balneo Hotel Zsori vezetősége

Értékelt: 2017. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ferjem szuletesnapjara valasztottuk a szallodat. Most a hely kozelsege miatt jottunk Mezokovesdre. Nagyom tetszett minden. Udvarias alkalmazottak,remek etkezes,kivallo welness,csendes szoba. Remelem hamar vissza fogunk terni,de mar az unokakkal. Arra is gondoltunk ,hogy a kovetkezo unneplesre a csalad minden tagjat elhozzuk:es itt tartjuk meg.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Kellemes,nyugodt,gondmentes napokat töltöttünk a Hotelben,s ha lehetséges szeretnénk újra visszamenni, már többször voltunk ott,nekünk semmi kifogásunk nem volt,Jó a kiszolgálás,udvarias felszolgálók,személyzet,én csak ajánlani tudom mindenkinek,sőt az ár is megfelelő két nyugdíjas számára. Köszönjük mindenkinek,hogy segítették a pihenésünket,gyógyulásunkat!
Válasz az értékelésre - 2017. július 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Szeretettel visszavárjuk, A Balneo Hotel Zsori vezetősége

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Lányomék a nászútjukat töltötték a szállodában. Mindennel megvoltak elégedve. A szobába való bekészítéssel volt egy kis probléma , de ezt a jelzésemre egy kedves elnézést kérő levél kíséretében azonnal orvosolták . Köszönöm szépen .

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Kényelmes szobák, hosszan nyitvatartó wellness részleg, bőséges és választékos reggeli, illetve vacsora.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Egyszerüen nagyon jó volt minden. Ráadásul mi egy spániel kutyussal voltunk, a Hotel még őt is várta ajándékkal. Természetesen nagyon ügyeltünk arra,hogy még véletlenül se zavarjuk mások nyugalmát,de mivel sokat járunk vele mindenfele ez teljesen sikerült. Az étkezés a pihenés ,kikapcsolódás lehetősége minden adva volt. A barátaink is többször voltak itt.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
2019.06.08. - 2020.05.27.
Napraforgó Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX