Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Átlagos 2019. július 17.gyerekekkel járt itt
A hotel inkább csalódás volt, mint jó élmény.
Kiváló 2019. június 17.egyedül járt itt
Remek 4 napot töltöttem a Balneo Hotelben. A parkolás és az elhelyezkedés is szerencsés volt, árnyékos parkolóhely, délelőtti napsütéses erkélyes szoba. Az étkezés változatos, jóízű volt, bár, ha később értem oda volt, amikor üres tálcák is voltak, vagy várni kellett, vagy megalkudtam az éppen elérhetővel.
Kiváló 2019. június 15.a párjával járt itt
A szálloda négycsillagos minőséget produkál. Apróbb hibákkal. A wellness részlegkifogástalan, tiszta, kellemes. Kis sem tettük a lábunkat a szállodából. Egy új jelenségre (amit valószínüleg a létszámhiány okoz) hívnám fel az utazók figyelmét. Az idén a második hasonló szállodában [moderálva - a szerk.
2019. június 15.a párjával járt itt
A szálloda pontosan lefedte a ma elvárt négycsillagos színvonalat. A wellness részleg pompás. Ragyogó tiszta, jól karbantartott. Talán a tervező tévedett, hogy ide sok idős nehezen mozgó vendég érkezik. Ezért értelmetlen, hogy lifttel le kell menni a -1 szintre, utána egy elég kényelmetlen lépcsősoron fel kell mászni a medencékhez.
Kiváló 2019. június 11.egyedül járt itt
A személyzet közvetlen, barátságos, segítőkész. Tisztaság jellemzi az egész szállodát. Ételek finomak, bőségesek és változatosak, ahogy fogyott úgy töltötték folyamatosan. A medencék tiszták és bőségesek gyerekes családok részére is. Egy negatívum volt, hogy a wc-t magasnak találtam.
Kiváló 2019. június 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezet,rendkivülien kedves személyzet finom választékos ételek minden igényt kielégitő wellnes részleg mindenkinek csak ajánlani tudom ,mi biztosan visszatérő vendégek leszünk.
Átlagos 2019. június 11.a párjával járt itt
Tisztaság a szobában hagy némi kívánnivalót, a parkoló kevés a wellness a teltházzal kicsi,a ételek nagyon finomak igaz a kerthelyiségbe magunknak terítettünk az asztalt.Hétvégén karaoke buli van a szomszédban olyan hangos és zavaró mintha a szobába játszanának.
Kiváló 2019. június 7.a párjával járt itt
Kb 10 évvel ezelőtt voltunk a szállodában. A szálloda megőrizte azt a minőséget és kiszolgálást amit 10 évvel ezelőtt megtapasztaltunk. A személyzet, kiszolgálás és a wellness ugyan olyan szuper. Az étteremben felszolgált enni és innivaló kiváló. Barátainknak is szívesen ajánljuk a szállodát.
Kiváló 2019. június 1.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet. Tisztaság mindenhol. Kényelmes tágas a szoba, jó a matrac az ágyon ami fontos. Finom változatos ételek. Nagyon jó a wellness.
Kiváló 2019. május 29.gyerekekkel járt itt
Ár - érték arányban a legtökéletesebb szálloda amiben valaha megszálltunk. Nyugodt környezet, bolt 50 m. étterem 50 m, Zsóry fürdő 80 m-re található. Eger 20 perc kocsival. Nagyon korrekt személyzet, segítőkészek, a szoba ezért az árért átlagon felüli (lcd tv, wifi, minibár, óriási fürdőszoba).