Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Értékelt: 2017. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ferjem szuletesnapjara valasztottuk a szallodat. Most a hely kozelsege miatt jottunk Mezokovesdre. Nagyom tetszett minden. Udvarias alkalmazottak,remek etkezes,kivallo welness,csendes szoba. Remelem hamar vissza fogunk terni,de mar az unokakkal. Arra is gondoltunk ,hogy a kovetkezo unneplesre a csalad minden tagjat elhozzuk:es itt tartjuk meg.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Kellemes,nyugodt,gondmentes napokat töltöttünk a Hotelben,s ha lehetséges szeretnénk újra visszamenni, már többször voltunk ott,nekünk semmi kifogásunk nem volt,Jó a kiszolgálás,udvarias felszolgálók,személyzet,én csak ajánlani tudom mindenkinek,sőt az ár is megfelelő két nyugdíjas számára. Köszönjük mindenkinek,hogy segítették a pihenésünket,gyógyulásunkat!
Válasz az értékelésre - 2017. július 4.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Szeretettel visszavárjuk, A Balneo Hotel Zsori vezetősége
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Lányomék a nászútjukat töltötték a szállodában. Mindennel megvoltak elégedve. A szobába való bekészítéssel volt egy kis probléma , de ezt a jelzésemre egy kedves elnézést kérő levél kíséretében azonnal orvosolták . Köszönöm szépen .

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Kényelmes szobák, hosszan nyitvatartó wellness részleg, bőséges és választékos reggeli, illetve vacsora.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Egyszerüen nagyon jó volt minden. Ráadásul mi egy spániel kutyussal voltunk, a Hotel még őt is várta ajándékkal. Természetesen nagyon ügyeltünk arra,hogy még véletlenül se zavarjuk mások nyugalmát,de mivel sokat járunk vele mindenfele ez teljesen sikerült. Az étkezés a pihenés ,kikapcsolódás lehetősége minden adva volt. A barátaink is többször voltak itt.
Válasz az értékelésre - 2017. július 4.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük értékelését! Örömünkre szolgál, hogy kellemesen telt pihenésük a Balneo Hotel Zsori****-ban. Szeretettel visszavárjuk! A Balneo Hotel Zsori vezetősége
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
Többször voltunk már a szállodában és minden alkalommal megelégedéssel távoztunk, még visszatérünk.

Értékelt: 2017. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy két helyen kicsit kopott a 4*-hoz képest! A fürdőben a pihenőágyaknál hangyainvázió volt! Az éttermi ellátás kifogástalan, konyha jó, ezek után külön köszönet a szobában elhelyezett kb. 4-5 kilóval KEVESEBBET mutató szobamérlegért! A wellnessre és úszásra rendelkezésre álló vízfelület nagysága kicsit kevés a szálloda méreteit tekintve.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Kellemes húsvéti napokat töltöttünk a szállodában.A szoba kényelmes és tiszta volt,az ellátás tökéletes /gratulálok a szakácsnak és cukrásznak/.A wellness részleg elég zsúfolt volt de ez érthető az ünnepek miatt.A személyzet nagyon kedves volt.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Kellemes, barátságos szálloda. Az ételek finomak , bár a választék lehetne bővebb. Az étteremben a felszolgálók gyorsak, kedvesek. A wellness részleg medencéi megfelelőek, a gyógyvíz szuper. Kár, hogy a wellness csak 7-től 21 óráig használható. A szobák zuhanyzói némi karbantartást igényelnek, mivel a zuhanykabin ajtaja nehezen záródik, a zuhanyfejekből egy-két lukon át folyik csak a víz.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7.
Vannak hiányosságok és meglepő dolgok. Ekkora hotelhez képest kevés a parkoló, az egész földszinten nincs mosdó (tényleg), az erkélyen csak egy szék van, a WC-hez fel kell mászni és ez borzasztó kényelmetlen és érthetetlen (aki így tervezte vagy óriás vagy . . . valami más), minden mozdulatra hajladozó egylábú asztal van mindenhol, és az elektromos rendszerrel együtt indul a TV (ha kell, ha nem).

Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
2019.05.01. - 2019.10.01.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2019.04.01. - 2019.10.31.
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX