Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet közvetlen, barátságos, segítőkész. Tisztaság jellemzi az egész szállodát. Ételek finomak, bőségesek és változatosak, ahogy fogyott úgy töltötték folyamatosan. A medencék tiszták és bőségesek gyerekes családok részére is. Egy negatívum volt, hogy a wc-t magasnak találtam.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. addig is minden jót kívánunk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon szép környezet,rendkivülien kedves személyzet finom választékos ételek minden igényt kielégitő wellnes részleg mindenkinek csak ajánlani tudom ,mi biztosan visszatérő vendégek leszünk.
Válasz az értékelésre - 2019. június 29.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését és nagyon köszönjük elismerő szavait. Mindig nagy öröm pozitív visszajelzést kapni Vendégeinktől. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztaság a szobában hagy némi kívánnivalót, a parkoló kevés a wellness a teltházzal kicsi,a ételek nagyon finomak igaz a kerthelyiségbe magunknak terítettünk az asztalt.Hétvégén karaoke buli van a szomszédban olyan hangos és zavaró mintha a szobába játszanának.
Válasz az értékelésre - 2019. június 28.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé. Az éjszakai pihenésüket megzavaró hangos zene miatt, ezúton is szíves elnézésüket kérjük, a vendéglátó egység nem szállodánkhoz tartozik, ezért nem tudjuk befolyásolni a rendezvényeik hangerejét.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Kb 10 évvel ezelőtt voltunk a szállodában. A szálloda megőrizte azt a minőséget és kiszolgálást amit 10 évvel ezelőtt megtapasztaltunk. A személyzet, kiszolgálás és a wellness ugyan olyan szuper. Az étteremben felszolgált enni és innivaló kiváló. Barátainknak is szívesen ajánljuk a szállodát.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Nagyon kedves személyzet. Tisztaság mindenhol. Kényelmes tágas a szoba, jó a matrac az ágyon ami fontos. Finom változatos ételek. Nagyon jó a wellness.
Válasz az értékelésre - 2019. június 8.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Ár - érték arányban a legtökéletesebb szálloda amiben valaha megszálltunk. Nyugodt környezet, bolt 50 m. étterem 50 m, Zsóry fürdő 80 m-re található. Eger 20 perc kocsival. Nagyon korrekt személyzet, segítőkészek, a szoba ezért az árért átlagon felüli (lcd tv, wifi, minibár, óriási fürdőszoba). Előny: ingyenes zárt parkoló, ingyen wifi, ingyen köntös.
Válasz az értékelésre - 2019. június 16.
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait. Igazán örülünk neki, hogy ilyen kellemesen érezték magukat szállodánkban és hogy összességében elégedettek voltak szolgáltatásainkkal. Mindig nagy öröm pozitív visszajelzést kapni Vendégeinktől. bízunk benne, hogy egy következő alkalommal ismét lesz lehetőségük ellátogatni hozzánk, addig is minden jót kívánunk!

Értékelt: 2019. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A legjobb a wellness-e. Úszómedence, külön élménymedence, 2 gyógyvizes és merülő medence, szaunák, gőzkabin, sószoba, jégkút, fittnes-terem: szóval ebben a tárgyban minden és megfelelő színvonalon. A szoba tágas, tiszta az ágybetétek és párnák kényelmesek. A padlószőnyeg ragasztása viszont elengedett, hullámos az egész, ami a kényelmet alapvetően nem befolyásolja, de esztétikai látványként lehangoló!

Gábor1 TOP szállásértékelő
Értékelt: 2019. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó színvonalú, szolgáltatású szálláshely. A recepció korrekt, gyors, udvarias. A személyzet kedves, szolgálatkész. A szobánk kényelmes, jól berendezett. Az éttermi választék nagyon bőséges, az ételek finomak, a választék bőséges! A wellness részleg sok szolgáltatást nyújt. A medencék többféle hőmérsékletűek, de a kapcsolt külső medence vizének hőmérsékletét kívül kellene ellenőrizni!

Értékelt: 2019. május 6.
Már harmadszor jártunk ebben a szállodában, ezért nem volt újdonság ami ott várt minket. A recepción mindenki nagyon kedves volt, minden kérdésünkre kielégítő választ kaptunk. Ha valami problémánk adódott azt próbálták a lehető leggyorsabban orvosolni. Férjemmel együtt igénybe vettük a masszázst, az ott dogozók igazán szívből teszik a dolgukat.
Válasz az értékelésre - 2019. május 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és elégedettek voltak recepciós és masszőr kollégáink munkájával. Dicsérő szavait továbbítjuk kollégáink felé. Szívből reméljük, hogy egy következő alkalommal, ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően rendkívül magas színvonalú, kényelmes szálláshely. A wellness tágas, saját gyógyvíz áll rendelkezésre. A beltéri medencék mellett kültéri medencerész is van "dögönyözőkkel". Az éttermi választék széles, a kiszolgálás figyelmes, a szobák kényelmesek. Innem még magába a gyógyfürdőbe sem vágyakozik az ember, annyira összkomfortos a szolgáltatás.

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900 - 7.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX