Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2019. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
8 hónapos kisbabánkkal voltunk itt és a mi igényeinket a hotel teljes mértékben kielégítette. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek kiadósak és ízletesek, a szállás tiszta, kellemes pihenést biztosított számunkra.
2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Nagyon figyelmes személyzet. Színvonalas szálloda. A wellness részleg minden igényt kielégít Szépen rendbe hozták a füves napozó területet. Az ételek félpanziós ellátásra jók. Folyamatosan utántöltöttek. Ami nem tetszett, hogy reggel egy alkalommal négy kávégépből három hibás volt. Ezt négycsillagos szálloda nem engedheti meg magának.
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
Négy éjszakát töltöttünk a Balneo Hotel Zsóriban. Azt gondoltuk, hogy majd kijárunk a Zsóry fürdőbe, de olyan színvonalas a hotel fürdője, hogy kis sem tettük a lábunkat, mert minden igényt kielégít. Tisztaság a fürdőben és a szobában egyaránt. Az ételek kiválóak, bő választékkal.
2019. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Kis gyermekkel voltunk a szálláshelyen ezért hiányoltuk, hogy nincs legalább egy kis gyermek pancsoló. Nagyon kevés a kinti napozóágy, ki lehetne tenni székeket is, mert kevés hely van kint. Az ételek kiválóak voltak. A személyzet udvarias. A fürdőszobában lévő WC nagyon magas, igaz van fellépő. Meg voltunk elégedve a szállással.
2019. augusztus 27.barátokkal járt itt
A matrac nagyon kényelmetlen volt számomra, mivel a keményebb fekhelyet szeretem. Az illemhelyre csak kiszsámoly segítségével lehet ráülni, olyan magasra tették. Ez az első emeleten volt. A többi szintet nem tudom milyen. Egyébként nagyon jó volt minden. Remekül éreztük magunkat. Máskor is visszatérünk.
Kiváló 2019. augusztus 27.a párjával járt itt
Hiányosság: sajnos, a többi szállodához hasonlóan itt is igen kevés hely van a fürdőruhák, fürdőtörülközők, fürdőköpenyek szárítására. Nyáron, ha süt a nap, kicsit jobb a helyzet, hiszen az erkélyen megoldható a szárítás, de rossz idő esetén, illetve télen ez nem lehetséges. Összecsukható szárítóra lenne szükség! ! !
Kiváló 2019. augusztus 23.barátokkal járt itt
Tiszta,igényes szoba. Személyzet kedves és segítőkész. Wellness részleg tetszett, nem volt zsúfoltság, eloszlottak a vendégek a különböző wellness területen.
Kiváló 2019. augusztus 22.a párjával járt itt
A személyzet kedves udvarias, segítőkész. A konyha "mérleg-gyilkos". Negatívumként csak néhány apróság: a wellness részlegen az óra lehetne jobb helyen, pont a thermal medencékből látható a legkevésbé, valamint a medencében való tartózkodás maximalis ideje 20/min-ként van jelezve
20 min helyett.
2019. július 29.a párjával járt itt
A szobában apróbb javításra szoruló dolgok (Wc-papírtartó, Tv-készülék nem megfelelő képe) nem kerültek megjavításra egyik vendég szobafoglalásától a következő vendég érkezéséig. A kapott szoba a másik szobával közös erkéllyel rendelkezett, ami kissé kellemetlen volt, a két szobát egy ajtó választotta csak el egymástól, az ilyet inkább nagy családoknak kellene kiadni, mint pároknak.
2019. július 24.gyerekekkel járt itt
Minden évben elvisszük az unokákat pár napra nyaralni. Az idén Mezőkövesden a Balneo Hotelra esett a választásunk. A szálloda nagyon szép, tiszta, a szobánk kifogástalan volt. Ami kicsit megnehezitette a napjainkat, az a haemophiliás tábor több mint 200 résztvevője.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - EgyébBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - SzobákBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - WellnessBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Medence/kertBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső kép