Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
2. helyezett Mezőkövesd

3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

4. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 18.
Elégedett voltam az ellátással.A wellnes részen az élménymedence hőfoka szerintem alacsony a kinti hőmérséklethez képest.
A szaunák tetszettek,a szauna szeánsz kiváló volt.
Válasz az értékelésre - 2017. november 23.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel teljesen megfelelt az elvárásunknak,minden kifogástalan volt,amihez az idöjárás is hozzájárult. Mindenkinek ajánlani tudom. Mi elsösorban gyógyászati okok miatt
mentünk Zsóri-fürdöbe. Kiváncsian várjuk a gyógyviz hatását,Ami a hotelt illeti ott
az ember megkap minden szolgáltatást,s nem kell külön a fürdöbe menni. Tehát mindenkinek
ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2017. október 21.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk. Üdvözlettel a Balneo Hotel Zsori csapata

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Nagyon jól éreztük magunkat, igaz egy két apró kellemetlenség volt. A szobában, és az egész szállodában kellemes meleg volt, de a fürdőszobai törölközőszárító nem működött,ezért a törölközők és fürdőruhák szárítása nem volt megoldható, mivel más szárító berendezés sem volt a szobához. A másik, annak ellenére, hogy külön két egyszemélyes ággyal kértem a szobát a rendelésnél, mégis egy kétszemélyes ágyat kaptam.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
07. 24-től 27-ig voltunk a szállodában. A foglaláskor (50%előleg utalva) kértünk fellépőt és WC szűkítőt kis unokánknak. Utazás előtti napon telefonon egyeztettem a szállodával, hogy tudják-e biztosítani, mert, ha nem, akkor visszük az itthonit. A válasz: Igen. Érkezéskor csak egy törött fellépő volt, WC szűkítő nem.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Jól éreztük magunkat! A személyzet kedves, udvarias volt, a kiszolgálás gyors! Az ételek finomak voltak, de lehettek volna kicsit változatosabbak! A Wellness részleg tiszta volt, a vizek hőmérséklete kellemes. Sokan voltunk, jó lett volna ha nagyobb az élménymedence, bár tudom, ezen már nem lehet változtatni!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Izetlen ételek, kínálat gyenge. Vacsora felénél vették észre a felszolgálók, hogy italt kéne hozzni, úgy hogy hárman lődörögtek az asztal körül. Az evőeszközök egy kifőzde szinvonalába illettek. A teás bögrék foltosak voltak, állt bennük a mosogatóvíz. A tányérok között válogatni kellett, mert sokszor rajta volt az ételmaradék.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 16.
Kedves Vendégünk! Köszönöm foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásuk tapasztalatait megosztotta velünk. Igazán sajnálom, hogy a gasztronómiai kínálatunk nem nyerte el tetszésüket, hisz ételeink, ízeink megalkotásakor vendégeink eddigi pozitív és dícsérő visszajelzéseit is figyelembe vesszük. Az éttermi eszközök tisztaságáról tett észrevételeit továbbítjuk az érintett részleg vezető felé.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát szerettünk volna eltölteni itt. Azzal indult,hogy hárman jöttünk,két pohár volt a szobában. A teraszon egy db szék. . . . három embernek. Válasz a miértre,hogy korlátozott számú szék áll rendelkezésre. A zuhanykabin önjelölt Houdiniknek való,gyermekem kétségbeesett,mikor nem tudott kijönni,mert az egyik gomb hiányzik. Wc. . . . .
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 16.
Kedves Vendégünk! Köszönjük foglalását szállodánkba és hogy tartózkodásának tapasztalatait megosztotta velünk. A hiányzó szobai pohár bekészítés valószínűleg, csak figyelmetlenségből történhetett, melyet a jelzésüket követően kollégáim pótoltak. A műszaki és / vagy egyéb hibákból adódó hiányosságokat (mint a terasz székek hiánya, illetve a zuhanykabin hibás működése) igyekszünk lehetőségeinkhez mérten javítani, pótolni.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4.
A kényeztetőnek ígérkező ott-tartózkodásunkat sajnos az elejétől beárnyékolta az a tény,hogy a kifizetett 50%-os előlegünket állítólag a szálló könyvelési hibájából banki bizonylatunk ellenére sem ismerték el. Eltávozásunkkor a teljes összeget kellett megtéríteni. Az átutalástól számított kilenc nap elteltével, többszöri telefonálás után ígérték meg, hogy visszautalják a befizetett előleget.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 16.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Az előleg utalásnak bankok között van bizonyos átfutási ideje, amennyiben két különböző bank között van tranzakció, abban az esetben még hosszabb ez az idő. A befizetési bizonylatot idegen nyelven nem tudjuk elfogadni, mert nem egyértelmű a befizetés sikeressége. Üdvözlettel a Balneo Hotel Zsori csapata

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor a lift mellett és a szerviz helyiséggel egybenyíló ajtóval kaptunk szobát, gyakorlott utazóként rögtön másikat kértem, de nem adtak, pedig közel sem volt telt ház. A szobában 50 fok volt, külön kellett szólni, hogy kapcsolják be a klímát, így kell várni a vendéget! A zuhanyfülke ajtaja állandóan kidőlt, a a tubusos tusfürdőből valami ragacs jött ki.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 16.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk Mezőkövesden a Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness szállodában. A wellness részleg már reggel héttől igénybe vehető volt, ahol mindig kényelmesen (zsúfoltság nélkül) minden medencét és masszírozó eszközt tudtunk használni. Az ételek mennyiségével, minőségével nagyban meg voltunk elégedve.
Válasz az értékelésre - 2017. július 4.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük értékelését! Örömünkre szolgál, hogy kellemesen telt pihenésük a Balneo Hotel Zsori****-ban. Szeretettel visszavárjuk! A Balneo Hotel Zsori vezetősége

Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Kisfa Apartman
Napraforgó Vendégház
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
2019.05.01. - 2019.10.01.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással
2019.08.15. - 2019.08.20.
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kikelet 2=3
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)

MezőkövesdX