Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 2.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd a térképen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd értékelése:

3. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - vélemények, kritkikák

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 23.
Négy napot és három éjszakát töltöttem el itt a párommal. Ajánlatos ide autóval érkezni, mivel maga a hotel Mezőkövesden túl, egy üdülő övezetben helyezkedik el. A helyijárat közlekedés nagyon rossz, a táblákon szinte lehetetlen kiigazodni (ezt több helyi lakos is mondta).

Értékelt: 2017. december 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda wellnes részlegét nem nagyon használtuk a zsúfoltság és a kevés szolgáltatása miatt. Viszont a recepción kedvezményesen vásárolhattunk jegyet a Zsóry gyógy- és strandfürdőbe,ahol maximálisan meg voltunk elégedve a szolgáltatásokkal. Egyes ételek hidegek voltak a vacsoránál,az elfogyott ételeket nem pótolták. A változatossággal és a minőséggel nem volt gond.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 17.
Minden kíváló és remek volt. Külön kiemelném az étkezést,amely igen finom és változatos volt! A wellnes részleg is minden igényt kielégített különösen,hogy a szállodából ki sem kellett menni! Az értékelésben az ár/érték arányra azért adtam csak jó értékelést,mert azáltal hogy csak délután két órakor lehetett elfoglalni a szobát és harmadik nap tíz óráig el kellett hagyni,így ez csak két és fél nap,vagyis nagyon lerövidül és így már drága!
Válasz az értékelésre - 2017. december 23.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szakított tapasztalatainak megosztására. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és hogy éttermi kínálatunk is elnyerte tetszésüket. Mindazon által, a szobák elfoglalása általában minden szállodában 14 órától lehetséges, illetve a kijelentkezés is 10 óráig tart.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
A szobát 14 órától lehetett volna elfoglalni,pontosan érkeztünk,kereken egy órát vártunk a recepción. Hogy miért,azt nem közölték. Egy welcome kávé vagy ital jól esett volna,de még elnézést se kértek mikor megkaptuk végre a kulcsot. A recepciós hölgy szűkszavú és nem barátságtalan volt. A szálloda konyhája kifogástalan,bőséges és finomak voltak az ételek.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 24.
A hotel nagyon rendben van. A szemelyzet jol dolgozik, kedvesek. Az etkeztetes kisse porgos, olyan erzese volt az embernek mint regen a szukos menza etteremben. Sietni kell hogy masok is beferjenek es etkezhessenek. A medence ter esetenkent zsufolt a pihenes ilyenkor nem lehetseges. A gyogyvizes medenceket a nyitvatartas alatt elkezdtek leengedni kvazi velunk egyutt folyt le a viz.
Válasz az értékelésre - 2017. november 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy az apróbb kellemetlenség ellenére visszatérnek hozzánk. A gyógyvizes medencék leengedésével kapcsolatban köszönjük az észrevételt, mindazonáltal a gyógymedencéket valóban hamarabb szokták leengedni az úszómester kollégák, az időpontja este 19 óra.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 18.
Elégedett voltam az ellátással.A wellnes részen az élménymedence hőfoka szerintem alacsony a kinti hőmérséklethez képest.
A szaunák tetszettek,a szauna szeánsz kiváló volt.
Válasz az értékelésre - 2017. november 23.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. A meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel teljesen megfelelt az elvárásunknak,minden kifogástalan volt,amihez az idöjárás is hozzájárult. Mindenkinek ajánlani tudom. Mi elsösorban gyógyászati okok miatt
mentünk Zsóri-fürdöbe. Kiváncsian várjuk a gyógyviz hatását,Ami a hotelt illeti ott
az ember megkap minden szolgáltatást,s nem kell külön a fürdöbe menni. Tehát mindenkinek
ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2017. október 21.
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban. Szívből reméljük, visszatérnek még és akkor is hasonlóan kedves sorokat osztanak meg velünk. Üdvözlettel a Balneo Hotel Zsori csapata

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 9.
Nagyon jól éreztük magunkat, igaz egy két apró kellemetlenség volt. A szobában, és az egész szállodában kellemes meleg volt, de a fürdőszobai törölközőszárító nem működött,ezért a törölközők és fürdőruhák szárítása nem volt megoldható, mivel más szárító berendezés sem volt a szobához. A másik, annak ellenére, hogy külön két egyszemélyes ággyal kértem a szobát a rendelésnél, mégis egy kétszemélyes ágyat kaptam.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
07. 24-től 27-ig voltunk a szállodában. A foglaláskor (50%előleg utalva) kértünk fellépőt és WC szűkítőt kis unokánknak. Utazás előtti napon telefonon egyeztettem a szállodával, hogy tudják-e biztosítani, mert, ha nem, akkor visszük az itthonit. A válasz: Igen. Érkezéskor csak egy törött fellépő volt, WC szűkítő nem.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19.
Jól éreztük magunkat! A személyzet kedves, udvarias volt, a kiszolgálás gyors! Az ételek finomak voltak, de lehettek volna kicsit változatosabbak! A Wellness részleg tiszta volt, a vizek hőmérséklete kellemes. Sokan voltunk, jó lett volna ha nagyobb az élménymedence, bár tudom, ezen már nem lehet változtatni!

Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.08.13-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egészségvíz fogyasztással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.01. - 2019.10.19.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2-5 éjszaka 7.135,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.06.15. - 2019.08.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
2019.06.08. - 2020.05.27.
Napraforgó Vendégház
Érvényes: 2020.05.27-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Kisfa2 Apartman
Érvényes: 2019.10.01-ig
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 16.468 - 19.688,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesd környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Nyári álom Parádon (1 éjtől)

MezőkövesdX