Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

11. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Hungária Panzió Miskolctapolca képei

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Augusztusban szerettünk volna itt tölteni pár napot a családdal, de el sem jutottunk a Hungária Panzióba, Júliusban írtam nekik hogy rendben van e a foglalásunk amit már márciusban lefoglaltunk. Egy mondatban válaszoltak hogy nincs számunkra hely. Kérdeztem hogy ez hogy lehet hiszen előtte árajánlatot küldtek, mivel ez nekem megfelelt küldték a visszaigazoló e-mailt a foglalásról.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely Miskolctapolcán, közel a barlangfürdőhöz található. Ehhez képest maga a szállás elég gyatra. A szobák koszosak, a személyzet nem eléggé udvarias, a wellness szolgáltatás nem teljes és máshogy állnak a vendégeket. A kaja megfelelö-bár lehetne nagyobb választék,föleg a reggeli svédasztalnál!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 napot töltöttünk el itt, de alig vártuk, hogy hazaérjünk. A személyzettel meg voltunk elégedve, mindenki nagyon kedves volt. A szoba is rendben lett VOLNA. Sok volt a hangya, illetve amikor este húztam be a sötétítő függönyt előkerült az előző vendég vastag, téli zoknija a radiátoron. A fürdőszoba csempe koszos volt (penész foltok, hajszálak) és hiányoltam a kéztörlő kendőt.
2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szállást illetően nem mondhatnám magam válogatósnak,azonban ez a hely számos kivetni valót hagyott maga után, ezért is gondoltam, hogy leírom ide milyen is volt az ott tartózkodásunk a fent nevezett szálláshelyen. Először is a parkolásnál kezdődtek a félreértések, amikor is oda nem illő hangnembe értésünkre adták, hogy mit szeretnénk ott egyáltalán?

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Reggeli: három napon át ugyanaz a kétféle sajt; vaj nem volt. Szinte ehetetlen koktél virsli, rántotta, müzli hideg tejjel, tea, narancslé és almalé. Menü választásos vacsora: egyetlen (! ) leves. . . Választás: vagy kéred, vagy nem. Fürdőszobában beázás dohos szag nincs törölközőnek egy fogas vagy valamilyen akasztónak hely.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Minden szép és jó.
Ismétlés következik rövidesen :)
Ideális hely kirándulásra a környező nevezetességek felfedezésére és meglátogatására. A szobák kényelmesek, a személyzet udvarias és barátságos, előzékeny. A reggeli választék kielégítő.
A vacsora bőséges és finom. /házias jellegű/
Köszönet mindenkinek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
A reggeli mindig ugyanaz, 4 esetből egyszer lehetett az automatából almalevet, egyszer semmit, egyszer narancslevet inni. Rauch volt az automata, de nem az volt benne. A poharak hozzá 1 dl-s hatalmasságok. A menüválasztásos vacsora elmegy, de csak ennyi. A tisztaság nem jellemző a helyre. Ami szörnyű: a tusoló nem volt elválasztva a wc-től, ezért a zuhanyzás után folyt ki a kosz a csempék közül.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 4 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor a 24-es szobát adták. Rókalyuknak megfelelne. . . A 3,5 m magasan lévő kis ablak (40X60 cm) nem működött. Szükséglakásként szolgálhatott volna. Félhomály, a foglalatban nem volt égő, a kilincs esett ki a zárból. A 3. gyermeknek csak kérésünkre vetettek ágyat. . . Felháborodott kérésemre kaptunk egy megfelelő szobát.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rugalmas, segítőkész személyzet. Korán érkeztünk a panzióba, de ez
nem volt gond. Déli 12-kor, de a
szoba kulcsát megkaptuk. Minden infót megkaptunk, hova érdemes
kirándulni, mi hol van. Az ellátás jó volt, bőséges. A wellness rész a panzió nagyságához képest
kiváló. Kérésünkre időre mindig minden rendelkezésre állt. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Egy újabb felejthetetlen pihenés.Visszatérő vendégként csak potitív véleményt tudok átadni. Ha így halad a panzió egyre több törzsvendéget tudhatnak magukénak.

Hungária Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 29.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2019.12.20.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 9.250 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2019.09.14-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölköző biztosításával, értékmegőrzéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX