Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

10. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca képei

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részlegből csak a szauna működött. A sóterápiás szobák nincsenek. A medence részleget nem tudtuk használni mert azt bár korábban jeleztük hogy túl van klórozva (2 fürdőruha bánta) , egy állítólagos javítás után is azonnali köhögés jelentkezett mindenkinél a maró anyag hatására. Ezt követően jelzésünkre lezárták. Az étterem és a személyzet viszont nagyon jó.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
A reggeli mindig ugyanaz, 4 esetből egyszer lehetett az automatából almalevet, egyszer semmit, egyszer narancslevet inni. Rauch volt az automata, de nem az volt benne. A poharak hozzá 1 dl-s hatalmasságok. A menüválasztásos vacsora elmegy, de csak ennyi. A tisztaság nem jellemző a helyre. Ami szörnyű: a tusoló nem volt elválasztva a wc-től, ezért a zuhanyzás után folyt ki a kosz a csempék közül.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 26. - 4 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor a 24-es szobát adták. Rókalyuknak megfelelne. . . A 3,5 m magasan lévő kis ablak (40X60 cm) nem működött. Szükséglakásként szolgálhatott volna. Félhomály, a foglalatban nem volt égő, a kilincs esett ki a zárból. A 3. gyermeknek csak kérésünkre vetettek ágyat. . . Felháborodott kérésemre kaptunk egy megfelelő szobát.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
A félpanziós étkezés rendkívül szegényes volt, semmi zöldség, semmi gyümölcs az öt nap alatt, pedig most van a szezonja, a reggelihez egy fajta kész tea, se kávé, se gyümölcslé, a vacsorára kétféle menü közül lehetett választani, minden este teljesen hasonló, alig savanyúsággal.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 9.
35 fokos hőségben a 24-es szobában nemvolt klíma,ablakot nem lehetett kinyitni mert a szemben lévő szálló központi klímájának hűtő ventilátora pár méterre volt az ablakok előtt, olyan zajos volt mintha a szobába porszívóztak volna egész éjjel
l. Kértem a szoba cseréjét, közölték, hogy nem lehetséges. 2.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. február 9-10-11 ig voltunk vendégek itt. A "maiutazás. hu"által akciós wellness napokon. a 3. emailemre válaszoltak csak, és igazoltak vissza, már itt sejtettem valamit. Recepciós külön nem volt. Kívülről felújítás, építkezés folyt. Szakadó hóban érkeztünk, kaptunk forralt bort, szerintem hogy átlendüljünk azon a látványon ami kívülről fogadott.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban töltöttünk Párommal el 4 napot a panzióban. Tudtuk,hogy nem 4 csillagos szálloda,de így is alapvető hiányosságok voltak. Fogadtatás:mogorva,barátságtalan személyzet az étterem pultjánál. Recepció nincs. Szoba a második szinten,keskeny,recsegő falépcsőn lehet feljutni,ahol sötétben igen gyenge világítás van.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 4.
A személyzet kedves, segítőkész volt. Ízletesek voltak az ételek. Volt, hogy viszonylag gyorsan kiszolgáltak, de többnyire nem. Előfordult, hogy a reggelire több, mint egy órát vártunk! A tetőtéri szoba nagyon kicsi volt, az elérhetetlen magasságban elhelyezkedő ablakokon nem lehetett kilátni, viszont az eső patakokban folyt be rajta.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
A szállás jó helyen volt,a wellnes részleg kiváló volt a szaunák és a víz is talán egy kicsi kevesebb klór kellett volna bele. A szoba nagysága jó volt tisztasági állapota elfogadható. A fürdőszoba kicsit furca de megfelelő mellettünk volt a mosoda szinte minden hajnalba zajongott,A terasz mióta megépült a panzió azóta nem volt takarítva.

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Nagyon kellemesen csalódtam, az elvárásaimnak minden megfelelő volt a szálláson. A kiszolgálás, a szoba elhelyezkedés, és az külön tetszett, hogy minden szobához volt terasz is. A pincérek kedvesek segítőkészek, és az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak. Biztosan máskor is a Panzió vendége leszek. Rég jártam ilyen szálláson, ami ennyire tetszett volna.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hungária Panzió
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.24. - 2021.05.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.223 - 11.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Borostyán Vendégház

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX