Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai u. 7.

Hungária Panzió Miskolctapolca a térképen

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése:

10. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Hungária Panzió Miskolctapolca képei

Hungária Panzió Miskolctapolca vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
Aktív kikapcsolódásra vágyó, finom ételeket szerető csakádoknak,pároknak ideális:)
Konnyen megközelíthető,barlang furdo sétával is elerheto.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
Kellemes környezet, nagyon udvarias személyzet. Az ételek finomak, bőségesek. A reggelinél jó lett volna, ha van paradicsom,paprika a savanyúság helyett.
Összességében teljesen jó ár-érték arány.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rugalmas, segítőkész személyzet. Korán érkeztünk a panzióba, de ez
nem volt gond. Déli 12-kor, de a
szoba kulcsát megkaptuk. Minden infót megkaptunk, hova érdemes
kirándulni, mi hol van. Az ellátás jó volt, bőséges. A wellness rész a panzió nagyságához képest
kiváló. Kérésünkre időre mindig minden rendelkezésre állt. Csak ajánlani tudom.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2.
3 éjszakát töltöttünk a panzióban az unokánkkal. A személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. Fiatalok, vidámak. A reggeli és a vacsora számunkra megfelelő volt mennyiségileg és minőségileg is. A szobánkkal kapcsolatban sem volt semmilyen kifogásolni valónk. A környéken van még mit felfedezni, újra jövünk és ha van szabad hely, itt foglalunk majd.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Kedves, fiatal, igyekvő a személyzet. Az ételek bőséges adagok és ízletesek. Könnyen megközelíthető, frekventált, a látnivalók, strandok, cukrászda, kisbolt közel vannak. A szoba néhány kisebb hibától eltekintve (egyik ablak nem volt nyitható, a wc-deszka teteje törött volt) kényelmes és tágas volt; a tisztasága megfelelő.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Kellemes napokat töltöttünk el a panzióban,egyszerű de kényelmes szállás,sajnos hideg volt és nem volt fűtés,a fürdőszobába még fűtési lehetőséget sem találtam, Az ételek finomak voltak,csak nem volt választék,a személyzet kedves.Az egész napos ingyenes barlangfürdő belépő nagyon jó ötlet volt,köszönjük.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Barlangfürdő egyedi és csodálatos. A település szép, lakói barátságosak. Ősszel a levegő illata "harapni való", frissítő.Mindenkinek csak ajánlani tudom

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Két éjszakát töltöttünk a Hungária Panzióban, és összességében pozitív véleménnyel és kipihenten távoztunk. A környezet csendes és nyugodt, a személyzet barátságos, az ételek finomak.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
Minden nagyon jó volt az ételek finomak és a mennyisége is megfelelő. Ami nem tetszett hogy az ágyon a matracok elég elavultak voltak ( kivoltak feküdve) és a fürdőben fürdés után vacogtunk.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
A szálláshely összességében tetszett, de a fürdő tisztasága nem volt a legtökéletesebb. Az ágymatrac olyan kényelmetlen volt első éjjel,hogy átköltöztem a kihúzható pótágyra, ami jó volt. A kényelmetlenségeket ellensúlyozta a nagyszerű konyha. Ízletes ételek, gyors kiszolgálás. Ami nagyon furcsa volt, hogy a svédasztalos reggelibe nem fért bele a kávé, azt külön kellett fizetni.

Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hungária Panzió
Érvényes: 2021.07.16-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.24. - 2021.05.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 2.000 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.16-ig
Bükk Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kisvonatozással, belépőkkel
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 17.436 - 25.723,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, szaunarituálékkal, játszóház használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.01. - 2020.10.22.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX