Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt, és ezúttal sem kellett csalódnunk. Velünk egy időben táborozó gyerekek us ebédeltek, szabad asztal sem nagyon volt, mégis kedves és gyors volt a kiszolgálás, az ételek pedig isteniek voltak. A felszolgáló szívesen ajánlotta a limonádét kancsóban, ami elég ritka, mert általában az a tapasztalat, hogy az arany áron kínált üdítőket "nyomják" az éttermekben. Hamarosan újra megyünk!
Kiváló 2014. július 3.gyerekekkel járt itt
Nem gyakran járunk el étterembe, és leginkább csak akkor mikor kirándulunk. Többször járunk a Tisza tónál, és az első étkezésünk óta, ez a favorit. Így történt, hogy a Kormorán Étterembe még akkor is elmentünk mikor nem esett útba. . Hatvaniak vagyunk, Aggteleken kirándultunk és úgy gondoltuk, hogy egy kis kitérővel megyünk haza, csakhogy ismét a Kormoránban ehessünk.
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/ital
Kiváló 2014. március 24.barátokkal járt itt
2013. júliusában baráti társasággal ebédeltünk itt. A kert helyiségben ültünk le. A benti részt nem is láttam. A raguleves nagyon laktató volt. A halas tál bőséges és isteni finom! Nem is bírtam mindet elfogyasztani. A Kormorán Varázs pedig tényleg varázslatos! Sokan voltak, a kiszolgálás egy kicsit akadozott. 1-2 gyermek a szomszédos asztalnál már kicsit türelmetlen volt.
Kiváló 2013. október 16.barátokkal járt itt
Remek hely! Figyelmes kiszolgálás, hatalmas ételadagok, gyors és figyelmes kiszolgálás, gusztusos tálalás, viszonylag olcsó árak. 8 fős baráti társasággal tértünk be ebédelni. Nem kellett sokat várni a megrendelt ételekre, hatalmas, esztétikusan elrendezett adagokat kaptunk. Én ponty-halászlét kértem, de hamar jóllaktam.
Kiváló 2013. május 29.a párjával járt itt
2013 április 15. -én jártunk ott. Egy másik étteremben volt előre fizetett étkezésünk, viszont éhesek maradtunk ezért este 8 óra után vaktában elindulva találtunk a Kormoránra. Vendég már nem volt, de egy rendkívül kedves pincér fogadott és 20 percen belül fejedelmi vacsorát kaptunk elfogadható áron.
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - Külső képKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/ital