Kormorán Étterem és Panzió Poroszló

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kormorán Étterem és Panzió Poroszló vélemények

Szörnyű 2017. szeptember 7.egyedül járt itt
Egyedül voltam ott. Házi limonádé kizárólag 1 literes kancsóban. A pincér visszautasította a kérésemet, miszerint mi lenne, ha kettéosztanák két fél literesre. Vörösboros marhapörkölt. Elég gyorsan hozzák ki. Óriási adag. Ám kívül kifejezetten hideg, a közepe kifejezetten forró. Amiből csak arra tudok következtetni, hogy mikróban melegítették fel.
Gyenge 2023. augusztus 16.barátokkal járt itt
Halételek:
mélyfagyasztásból felengedett halszelet zsirban ázva, száraz pontyszelet, rízs kemény és ehetetlen, krumplipüré azott ragacs, liminádé csak cukros szörp...
Mintha maradékot kaptunk volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Gyenge 2018. november 10.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt, szívesen jöttünk vissza, vártuk. Mivel a fűtött étterem részen csak az előre foglalóknak volt hely, kint, a téliesített részen ültünk le. Sajnos ez gyerekekkel hiba volt, mert az 1 nyöszörgő fűtő berendezés szinte semmi meleget nem adott, és az ott töltött 2 óra alatt teljesen szétfagytunk, annak ellenére, hogy a kocsiból hoztunk be plédeket.
Gyenge 2017. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Koszos es szakadt rongyokkal letakart kenyerkosarak, csonka edenyek. Viszont nagyon olcso.
Átlagos 2022. január 29.a párjával járt itt
Régen voltunk kirándulni és a Kormorán étterem megnézésre várt listán. . . Az étteremben faragott berendezések vannak, bár pulttal. Elég kicsi belső helység vár a vendégekre, külső helység tavasszal használható. De benn is felújítás várna az étteremre
A felszolgálás gyors, pergő. .
2055
Átlagos 2021. december 23.a párjával járt itt
Tegnap történt, valahol az M3-ason koptattuk a guminkat éppen, amikor hirtelen beugrott egy zöld tábla, hogy Jászberény arra. . . voltam én ott mostanában? Nem hiszem. Na, akkor a kijáratnál egy kanyar, indulás a jelzett irányba. . . Dormánd. . . van itt egy étterem? Jobbra-balra forgattuk a nyakunk, semmi. Besenyőtelek. . .
Kormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/italKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Étel/italKormorán Étterem és Panzió Poroszló - BelsőKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Külső képKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Külső képKormorán Étterem és Panzió Poroszló - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 14.barátokkal járt itt
Az étterem a hagyományos magyar konyhát képviseli. Vasárnap amikor megérkeztünk rengetegen vártak ebédre a viszonylag nagy parkoló majdnem tele volt. Nagy volt a sürgés forgás a személyzet részéről. Négyszemélyes kormorán tálat kértünk, nem ott fogyasztottunk hanem a barátainknál ettük meg az étteremtől nem messze.
Átlagos 2019. június 1.egyedül járt itt
A vegyes halászlé nem üti meg az elfogadható szintet. Ha hal helyett bab lenne benne, ízre inkább lehetne babgulyás.
A frissen sült filézett harcsa viszont finom volt.
Átlagos 2016. július 17.barátokkal járt itt
Szép hely! Finom,bőséges ételek,korrekt árak! Teljesen jó!
Narancscikkeket javasolnám kihagyni a díszítésből,teljesen felelsleges,régimódi hülye szokás!
Rántott harcsához és burgonyapüréhez semmi köze a narancscikknek :)
További sok sikert,erőt egészséget kívánok a szakács kolegáknak!
Akár mikor arra járok,biztosan betérek enni egyet!
Átlagos 2013. október 21.gyerekekkel járt itt
Az ár nem drága, viszont ezért ezt a szolgáltatást is nyújtja. A halászlé nagy csalódás volt, az orrunk előtt vízzel higították a bográcsban főtt halászlevet. A rántott sajt rendelésnél a rizzsel kihozott étel 1 db sajtot tartalmazott, a sült krumplis 2. t Kérdésünkre hogy miért is van ez? Azt a választ kaptuk, hogy rizzsel előétel, krumplival főétel.