Bajajani

Bajajani adatlapja

Regisztráció2014.06.17
Utoljára itt2020.07.12

Gyenge 2014. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Egy kassai feledhető kirándulás utáni estén megéhezve, fáradtan ültünk be egy vacsorára. A választás a kiállított étlap miatt esett az Arany Oroszlánra. Lehet, hogy mégis tovább kellett volna menni? A limonádé szörnyen édes volt, a gyerekek étele (paprikás csirke, valami frissen sült borzacska) semmi extra, olyan hagyományos menza!
2016. november 8.a párjával járt itt
Nagy várakozással mentem Szolnokra, valamikor régen ott dolgoztam. A szálló valamikori patinájából nagyon sokat vesztett! Ez már nem az a Tisza! A személyzet végig nagyon kedvesen válaszolt a feltett kérdésre, ha kérésünk volt igyekeztek! Igazából hozták a kötelezőt, de nem tettek hozzá semmit!
Átlagos 2014. június 21.gyerekekkel járt itt
Családdal tértünk be a költözés után ismét a megújult étterembe! A kiszolgálás átlagos, az ételek 12 egy tucat. Igazából semmi különleges. Meglepetés a következő alkalommal ért, amikor egyik eset csak úgy az "utcáról" tértünk volna be, de az ajtónál beljebb nem jutottunk, az utunkat elállta egy fiatalember és ránk ripakodott: foglaltatok asztalt?