Hajni_Bp

Hajni_Bp adatlapja

Regisztráció2014.06.18
Utoljára itt2023.12.14

Kiváló 2023. december 14.családjával járt itt
Többször voltunk már itt, sokszor családdal. Legutóbb anyukám születésnapját ünnepeltük itt, tortával (saját) és zenével köszöntötték őt a pincérek, nagyon figyelmesek voltak! Mindig nagyon kedvesek, az ételek finomak és laktatóak. Gyönyörű a környezet, jó a levegő! Ha egy finom ebédet szeretnénk elfogyasztani biztosan ide megyünk!
Szörnyű 2018. január 8.a párjával járt itt
A gulyás leves szörnyen csípős volt, ezenkívül más íze nem igazán volt. Menza jellegű leves volt, ami szégyen az egyik legjellegzetesebb magyar ételünkre nézve, tekintve hogy rengetek külföldi volt az étteremben amikor mi ott voltunk. A főételnek nevezett mozzarellás csirke és édesburgonya kb.
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Amikor először megláttuk ezt a helyet azonnal tudtuk ide be kell mennünk! Gyönyörű kívül-belül. Egyből nagyon kellemes fogadtatásban volt részünk. Kedves, udvarias a kiszolgálás és az ételek is nagyon finomak voltak! Pároknak, nagyobb családoknak, társaságoknak is bőven van hely. Bármikor visszatérnénk egy jó gulyásra!