Jam
Országjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Jam adatlapja

Ha tehetem- leginkább párommal kettesben -utazom.Előtte neten nézem ki a szállást és a környéket.A kiválasztott helyen a látnivalókat és fürdőket szoktam felkeresni.Szeretjük a tiszta,csendes kis szállásokat,melyek emberközeliek és léptékűek.Ritkán egy-egy kuponos hotelt is meglátogatunk.Az éttermi igényünk leginkább a kockás abroszos ,házias kis vendéglők finom étkekkel,elfogadható árakkal.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.01.19
Utoljára itt2017.12.15

Szörnyű 2017. október 21.a párjával járt itt
Sok jó értékelést olvastam ezen az oldalon is a neten,de én sikeresen belefutottam a nagy pofonba. :(( A páromnak vettem névnapjára a kupont,ezzel érkeztünk és sikerült igen rosszul megélni ezt a pár napot. Az étterem feletti 4 szobából kaptuk az egyiket. Ezek a szobák mélyen elmaradnak a hotel másik épületében lévőitől,azok pár éve átestek egy felújításon,ezek nem.
Kiváló 2017. szeptember 30.a párjával járt itt
Régi adósságomnak teszek eleget,hogy írjak egy kis beszámolót a sárvári Mara Apartmanról. Sárvár meglátogatása is egy nagyon régi vágyam volt. Olcsó és igényes szállást kerestem a fürdő közelében ,így találtam a neten a Mara Apartman házra. Itt az oldalon nem találtam róla véleményt,így most ez hiánypótló írás lesz!
2017. szeptember 13.a párjával járt itt
Érkezésünkkor a recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott,lelkiismeretesen mindent elmondott és mindent megkaptunk tőle korrekten,ami a kuponnal járt. A törölközőkről és távirányítóról felelősségvállalási nyilatkozatot kellett kitölteni. . . Mondjuk a törölközők eléggé leharcoltak voltak. . . ezt illene lassan cserélgetni.