N. Ákosné étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg N. Ákosné értékeléseit!

Olvasd el N. Ákosné étterem értékeléseit!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Egy hely, ahol nagyon figyelmesek és kedvesek a vendéggel. Az ételek kinézete tetszetős, bár nem mindegyik íze volt ínyünkre való, ez viszont szubjektív. Az igaz, hogy nem a napi menüből választottunk, de akkor is elég borsosak az árak. Például 1 szelet sütemény 1090 Ft, és az innivalók sem olcsóak. Na, de tudom, a szép környezetnek, figyelmességnek ára van.
Finom ebéd 4 főre. -

Patak Vendéglő Kismaros

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 17. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Véletlenül tévedtünk a vendéglőbe. Eredetileg csak egy Rádiómúzeum látogatást terveztünk Verőcén. De a sok csoda látványa és érdekes történetek, ismeretek magunkba szívása után igen megéheztünk. A tulajdonos megemlítette, hogy Kismaroson van ez a hely. Nagyon meri ajánlani. És tényleg jól tettük, hogy megfogadtuk tanácsát. Kellemes környezet, tisztaság fogadott minket.
Egy szombat esti vacsora -

Casa Marina Dunakeszi

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 2.
Kellemes, szép környezet. Udvarias kiszolgálás. Finom pizzák.(Bár, ha lehetne választani, én a vastagabb pizzatésztára szavazok!) Fizethettünk bankkártyával.
Nem tesztelés miatt, hanem feledékenységből, ott felejtettem a táskámat. A felszolgáló fiú lélekszakadva rohant vele utánunk. Emberségből is ötös!
Családi összejövetel -

Csurgó Étterem Dunakeszi

2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. október 10. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Pozitív:
-Az étterem a Duna parton helyezkedik el. -Előre foglalás. -Az adagok bőségesek voltak. -A második fogás, az un. Csurgó tál minden finomságot tartalmazott. -Gyertya az asztalon. Negatív:
-Nem lehet Erzsébet utalvánnyal, bankkártyával, és Szép kártyával sem fizetni. Kizárólag csak készpénzzel.