wellnessguru

wellnessguru adatlapja

Mindig autóval megyünk, Magyarországon! Mivel csak hosszú hétvégékre van időnk (péntektől-vasárnapig) ezért csak a "jó" minőségű szállodákat részesítjük előnyben, ahol van saját fürdő rész és lehetőség szerint "bababarát"! Külön étterembe ritkán járunk (születésnap,évforduló,névnap...)csak ha valami ünnepi alkalom adódik és akkor is van pár megszokott amelyikben még soha nem csalódtunk!
Regisztráció2013.11.25
Utoljára itt2014.10.17

Átlagos 2013. november 29.gyerekekkel járt itt
Három nap két éjszakát töltöttünk ezen a szálláshelyen! A szobát délután kettőkor lehet csak átvenni de mi már délben oda érkeztünk! Sokszor szóltam a recepción de hiába! Többszöri noszogatásomra fél háromkor tudtuk csak birtokba venni a szobát! Az udvaron nagyon sok a macska és kunyerálnak!
Átlagos 2013. november 29.gyerekekkel járt itt
A legnagyobb hátránya hogy a közelében semmi sincsen! A csúszda és a belső medencés rész egész jó! Nyáron ajánlom, télen semmiképp! A szobára sokat kellett várnunk, pedig előre jeleztük hogy kisgyerekkel érkezünk, amit vissza is jeleztek! Kész szenvedés volt a feljutás! Egyébként az éttermi része drága és kis adagokat adnak!
Felhasználó fényképei:
Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti - Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti - Diamant Hotel, Szigetköz Duna Korzó Étterem Dunakiliti -
Gyenge 2013. november 25.családjával járt itt
Mi a feleségemmel és a 2 éves kisfiunkkal azért választottuk ezt a szálláshelyet hogy kikapcsolódjunk és pihenjünk! Három nap két éjszakára volt szállásunk (péntektől-vasárnapig) ,DE mi már szombat délután hazajöttünk a hiányosságok miatt! Ugyan is az volt hirdetve hogy van gyermek medence, ami igaz is, csak éppen víz nincsen benne, így használhatatlan!