CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A konyha kitűnő, a wifi nagyon jó, de négy csillagnál elvárható lenne, hogy a lepedő nem lyukas, a párna nem csomós, a matrac nem púpos, a TV pedig nem átmenet a doboz illetve a síkképernyős között (kb. 5 nézhető csatornával), illetve, hogy a wellness részlegben a látvány elemeket gyakrabban működtetik. Amúgy ezért az árért megérte.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
2 éjszakát töltöttünk feleségemmel és 17 hónapos kislányunkkal a Ce Plaza Hotelban.Nagyon jól éreztük magunkat!Csendes,jól lehetett pihenni!Kislányunk nagyon élvezte a játszóházat,a medencéket,a medencén belül a sodrófolyosót!Az ételek 10-ből 15-ösek voltak!Nem bántuk meg a választásunkat!Mindent köszönünk szépen!!!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ellátás jó volt. Az ételek finomak, bőséges a választék. A levesek , előételek, főételek kiválóak. A sütemények voltak kissé "cukrászdaiak", minden nap egyformák. A kenyérpirító kissé rozoga már, cseréje esedékes. A wellness részleg tetszett, bár a gyerekmedence kicsi. Néhány fürdőköpeny már elhasználódott. A játszóház viszont jó volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Zuhanyzós szobát kértem, kádasat kaptam, amit csak a mozgássérülteknek kialakított szobára tudtak cserélni. /Nem volt más zuhanyzós/ A mozgássérült szobában mind a három éjszaka összecsipkedett valami, ami bedagadt, fájt. Egy pókot kiirtottam, de a helyzet utána is változatlan maradt. A személyzetnek szóltunk, valamit csináltak, de nem volt eredménye.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos kikapocsolódás volt kisfiam részéről, részemről pedig pihentető..

Ahatalmas játszóház nagyon szuper, a szálloda gyönyörű, a medencék viszont nejem személy szerint langyosak voltak amit nem igazán dijjaztam, de ettől eltekintve csodás 3 napot töltöttünk.

molzsu56 TOP szállásértékelő
molzsu56 TOP egyébhely értékelő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
2 nap 1 éjszaka csomaggal mentünk. Rövid volt de nagyon jól éreztük magunkat valóban azt kaptuk amit megírtak Pici pénzért svéd asztalos reggelit ebédet vacsorát. A szoba elhagyása után még délután 17 óráig lehet maradni a wellnessbe. A szoba szép tiszta nagyon kényelmes ágyak. A wellness nagyon kellemes volt Nagyon jó volt az élmény medence Sodró folyosó fekvő masszás szaunák minden ami kell.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két baráti házaspár kamaszodó lányokkal érkeztünk Siófokra a Hotelbe közvetlenül a tanévzáró után. Szálloda részéről a fogadtatás hibátlan volt, várták érkezésünket, a személyzet mindenben rugalmasan segített, a korábbi érkezést egyáltalán nem vették rossz néven sőt. . . Valóban kihívás volt a szállodát felfedezni, de pont az új élményekért jöttünk.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Érkezésünk előtt tartottunk egy kicsit a szállástól, hiszen rengeteg negatív kritikát olvastunk, éppen ezért kellemesen csalódtunk, és nagyon jól éreztük magunkat. Kedves személyzet, jól felszerelt szoba, finom ételek. Szinte csak pozitív emlékeink maradtak, köszönjük szépen!

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25.
A szoba fekvése a kilátás szép volt. A személyzet nahyon kedves,készséges és segítőkész. Ami nem tetszett. Az ágykeret és a matrac között 8-10cm. hézag van A párna minsóden éjjel ebbe a hézagba kötött ki és én minden reggel fájó nyakkal ébredtem. A szobában nincs telefon viszont hiányosság rengeteg Ezért minden alkalommal személyesen le kellett menni a recepcióra.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
3 napot töltöttem el többedmagammal ebben a hotelben. Összességében nem tudok negatívat írni róla. visszaolvasgatva az értékeléseket, nem igazán értek egy-két dologgal egyet, lehet csak nekem volt szerencsém, és tiszta szobát-kényelmes ágyat-jóízű ételeket és kedves személyzetet kaptam? Mindenesetre nem vagyunk egyformák.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, húsvéti meglepetéssel, tematikus programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.295 - 23.626,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
Érvényes: 2019.01.20-ig
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, zenés-táncos rendezvénnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.17.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)

SiófokX