CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 8.
A szálloda ötletes építészeti megoldású, a liftek számunkra megkönnyítették a házon belüli mozgást, a szoba, étterem, wellness és az
egyéb szolgáltatóhelyek közti közlekedést.
Az éttermi szolgáltatás is kifogástalan volt. Köszönjük.!

Értékelt: 2019. május 6.
Feleségemmel és gyerekeimmel nagyon jól éreztük magunkat.A wellness rész kiváló,a játszóházért oda voltak a fiaim.A reggeli és a vacsora nagyon finom volt.A szálloda nagyon jó helyen van.Nagyon jó volt itt pihenni.Biztos hogy még megyünk.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 4.
Úgy érzem azt kaptuk amire számítottunk, teljesen meg voltunk elégedve. A személyzetet nehéz megítélni, mert 99 százalékban kiváló volt, de mindig akad egy nem teljesen megfelelő viselkedési forma.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Kalandos úton sikerült eltöltenünk 3 napot a szállodában. Saját hibánkból kerültünk kellemetlen helyzetbe, amit a személyzet nagyszerűen kezelt, és tökéletesen megoldott. Ezúton is köszönet érte! A két éjszakát két különböző szobában töltöttük, mindkét helyiség tiszta, kényelmes volt. Az ellátás választékos, bőséges, finom volt.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Lehetne egy kicsit tisztább a közlekedő folyosó a kert rendezettebb
az ágyon rendes méretű lepedő , kényelmesebb párna. Ezek miatt a négycsillagos kategória kicsit túlzás . Az ellátás remek a szakács nagyszerű.
Nagyon jó a játszóház és a welnes.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
A személyzettel nagyon meg voltunk elégedve, készségesek, mosolygósak voltak. A játszóház szuper és a wellness rész is nagyon tetszett nekünk. A tisztasággal nem mindig voltunk teljesen megelégedve (nem teljes tekercs, hanem megkezdett wc papír volt a fürdőszobában érkezéskor a tartón, az étteremben az egymásba tett babaszékek közül többen rászáradt ételmaradék volt többször is), és a szobában az ágyak nem túl kényelmesek, kicsit megfájdult a hátam tőle.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
A szoba kialakítása, felszerelése és tisztasága teljesen megfelelt az igényeinknek. Az alkalmazottak segítőkészek, kedvesek voltak. A wellness részleg jól használható, a szauna szolgáltatást fejleszteni kellene "aromaterápia", "zeneterápia", felöntések stb. , a masszázs kellemes volt, egyedül a várakozás a folyosón nem túl elegáns megoldás.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 24.
Sikerült egy júniusi, óriási vihart itt átélnünk. Szuper volt a játszóház, felnőttként még én is beugrottam az ugrálóvárba, annyira élvezték a gyerekek. A szoba tiszta, kényelmes. Az ételek finomak, jó a választék, ételérzékenységgel élve is tudtunk választani. Idén szeretnénk újra visszamenni, három napja hívom a szállodát, sajnos nem veszik fel a telefont.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 20.
nagyon jól éreztük magunkat minden évben visszajáró vendégek vagyunk .Kitűnő ételek kérésre vegetáriánus menü ,nagyon gyerekbarát hely !köszönjük jövünk jövőre is !

pinky TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Olcsón vettünk ide kupont; nem is vártunk túl sokat. De a wellness-részleg eléggé "semmilyen". Nagyon hypos, klóros a víz; rögtön éreztem a szememen. Nem rosszak az élményelemek, de mehetne többet is némelyik és inkább bugyogtat a legtöbb, mint masszíroz. Az volt a szerencsénk, h a kinti jacuzzi eldugott, kevesen voltak épp, így szinte magánjacuzziként használtuk.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 20.092 - 20.902,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 34.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
1 éjszaka 9.995,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, a távozás napján szűkített svédasztalos ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval

SiófokX