CE Plaza Hotel Siófok ★★★★

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

9. helyezett a 222 siófoki szállás közül
37. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2020. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Másodszor jártunk a hotelban. Jól éreztük magunkat, a személyzet készséges volt, viszont a takarítás még mindig hagy kívánni valót maga után. Összességében jó volt ez a 3 éjszaka.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
3 éjszakás szilveszteri csomagot "töltöttünk" Siófokon. A szállodában még nem jártunk, számunkra új helyszín volt. Talán a 4* miatti várakozásunk miatt csalódtunk,a képek szerint:
1. A szobában a ruháknak szekrény helyett csak szabad fogas volt
2. A fürdőszobában semmilyen rakodó polc nem volt, valószínűleg letörték, mert a ragasztás helye a tükrön látszott.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
A szilveszteri program nagyon színvonalas és várakozáson felüli volt, a tombolanyeremények nagy értékűek. A szobák kényelmesek és tiszták. A szálloda elhelyezkedése nem ideális, nem Balaton parti, ehhez képest mégis kicsi a belső udvara, így melegebb időben nem lenne hova kiülni ennyi embernek, a wellness részlegből sincsen a szabad levegőre közvetlen kijárás.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Csendes helyen van, távol a Balatontól és a városi zajoktól. A szobákra ráférne némi felújítás. A reggeli és a vacsora választéka bőséges volt, amikor korán érkeztünk. A wellness részleg tiszta. Sajnos kevés a pihenőágy, az élménymedence kicsi, a víz hőmérséklete kellemes.
A személyzet segítőkész. A bárban a zenész kiváló!

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 2.
Ami tetszett: szép volt a hotel, s kedves ajandek fogadott (pezsgő, gyertya, karácsonyi kirakó), tűzijáték, Wolf Kati, a szauna klassz volt.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 12.
merem ajánlani mindenkinek baba barát szálloda már voltunk töbször és remélem még fogunk is jönni minden nagyon jó csak ajánlani tudom mindenkinek üdv és továbi szép napot mindenkinek tisztelettel Orbán János

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 7.
A szállodának kicsi a szabadtéri pakolója, csak pár hely van a szálloda körül, van egy másik parkoló is, de az pár száz méter sétányira van, vagy a fizetős garázs. A szoba rendben volt, attól eltekintve, hogy olyan gyerekágyat kaptunk amiből 2 helyen is kiállt a rugó, szinte átszúrta a lepedőt. A tv-nek nem működött a távírányítója, csak a hangerőt lehetett vele szabályozni.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Kiválló volt az étkezés mint mennyisénben mint minőségben a wellneszrészleg is, sajnos az egyik szauna nem űzemelt. A személyzet rendes és segítőkész volt. Sajnos nehézkes a parkolás a hotel körül, a mélygarázs drága. A kétágyas szoba ahol voltunk elég szükös, probléma volt, hogy nem volt akasztós szekrény.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Az ételek nagyon finomak voltak,bőségesek,jó ízűek!Az ágy két egyszemélyesből volt összerakva ez kicsit zavaró de a szoba tiszta és szép!A mélygarázs kissé szűk!A bár nagyon hangulatos!Összességében nagyom ajánlom mindenkinek!

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Sokat hallottunk erről a szállodáról vegyes benyomásokat. Mi a legjobbakat tapasztaltuk. Hétköznap lévén nem voltak sokan, igy a wellness részleg nagysága is megfelelő volt. Az étkezés minősége és mennyisége kifogástalan. Az itt töltött 3 nap alatt ki sem mozdultunk a szállodából, mert minden adott volt helyben. A masszázs is nagyon jól esett.

CE Plaza Hotel
4 nap/3 éjszaka 33.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával és bulival, sztárfellépőkkel, tombolával, tűzijátékkal, kuponokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.01. - 2021.12.23.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 14.461 - 52.060,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2022.02.23-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 36.968,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.26. - 2020.12.30.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.04.02. - 2021.11.26.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.11.26-ig
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.23.

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)

SiófokX