CE Plaza Hotel Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
8600 Siófok, Somogyi Bacsó út 18.

CE Plaza Hotel Siófok a térképen

CE Plaza Hotel Siófok értékelése:

23. helyezett a 219 siófoki szállás közül
78. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Akciós csomagok

CE Plaza Hotel Siófok - vélemények, kritkikák

CE Plaza Hotel Siófok vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Elvennék a szállodától 1 csillagot! Megérett egy felújításra. A személyzet azt csinál amit akar, gyenge a szálloda vezetése. A vacsoránál az ital rendelés sem ment zökkenő mentesen. Wellness részleg lehetne egy kissé nagyobb, enyhén zsúfolt, a medencében hiányoztak több helyen a burkolatok. Nem minden élmény elem működött.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
Az adottságok megvannak ahhoz, hogy egy igazán jó színvonalú szálloda legyen, azonban a személyzet negatív hozzáállása, a katasztrofális kiszolgálás, oda nem figyelés az nagymértékben lerontja ezt. Este 8-ig van a Wellness szolgáltatás meghirdetve, de már fél 8-kor lezárták a szaunákat, felmostak jelezték, hogy ennyi volt mára.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 10.
A CE Pláza Hotel egy végtelenül család barát,magas színvonalú,boldog,élmény dús kikapcsolódást nyújtó vendéglátó egység,amely idősebbeknek,és fiataloknak,(egészen pici gyerekeknek is),felejthetetlen emléket képes nyújtani kedvező áron ! Az ételek változatosak, és bőségesek voltak,melyek a legkifinomultabb ízlésű vendég elvárásainak is eleget tettek.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nagyon jól éreztük magunkat, egy fiatal pár a lányom a kedvesével.
Mi az unokáinkkal indultunk volna de a nagyobb lebetegedett a kicsit vittük, férjemmel már járunk Önöknél a tetszett a tisztaság a szoba asszonyok nagyon rendesek az étel finom volt. Jól éreztük magunkat és nagyon tetszett a teljes ellátás.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
14,11 és 1 éves gyermekekkel töltöttük a hétvégét a szállodában,a játszó szoba,a wellness minden igényt kielégített,az étterem is kiváló,hatalmas választék nagyon finom ételek.Nem először jártunk itt és valószínű még visszatérünk.A személyzet is nagyon barátságos ,segítőkész

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 2.
Valóban nagyon remek volt az a pár nap, amíg ott tartózkodtunk a férjemmel. Nagyon kedves kiszolgálásban volt részünk, a wellness részlegen is csodásan éreztük magunkat. Az ételek kiválóak, és bőségesek voltak. Mindent köszönünk, tervezzük, hogy még meglátogatjuk Önöket valamikor!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Tele volt a szoba porcicával amit a gyerekek folyamatosan magukra szedtek. A fürdőszoba szintén nem megfelelően volt takarítva (szőrszál, hajszál, porcica). A személyzet segítőkész volt amit kértünk megkaptuk. Hiányzott továbbá egy "játszó" asztal, így kénytelenek voltunk a hideg kemény padlón ülve játszani (dominózni, társasozni).

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
Három éjszakát töltöttünk itt egy baráti házaspárral, nagyon jól éreztük magunkat. A szobák megfelelő nagyságúak, tiszták és nem ütött-kopottak, az ágyak kényelmesek, fürdőszoba, fűtés kifogástalan. Nekünk nem hiányzott ugyan, de furcsa volt, hogy nem volt a szobában telefon, ill. a fürdőszobában konnektor.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Párommal jártunk a siófoki CE Plaza Hotelben, ahol mind maga a szálloda, mind az étterem/ételek, mind pedig a wellness részleg szuper volt, csodás kikapcsolódást jelentett! A wellnessben több féle szauna működött, a jakuzziba is be lehetett jutni, és a medence különböző szolgáltatásai is elérhetőek voltak folyamatosan.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Először jártunk ebben a hotelben. A recepción gyors bejelentkezés volt,mert bár nem volt kész a szobánk,de tudtak adni másikat,s mi elfogadtuk. Így hamarabb elfoglalhattuk a szobánkat. Étkezések teljesen rendben voltak. A sütemények isteni finomak! Szerettünk ott lenni! A wellnes részt is kipróbáltuk. . . . ,minden nagyon jó volt!

CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 20.475,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2019.04.18. - 2019.04.22.
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.502,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna szeánsszal, wellness kuponnal, sétahajókázással, gyermekfoglalkozásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.730 - 35.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.12.04.

Szállodák Siófokon és környékén
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)

SiófokX