Harrer Cukrászda Sopron
9400 Sopron, Várkerület 73.

Harrer Cukrászda Sopron a térképen

Wellness csomagok Sopron városában

Harrer Cukrászda Sopron vélemények

freszter TOP egyébhely értékelő
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Eredetileg a csokolàdéműhelyt terveztük megnézni a honlap alapjàn, de ez csak szervezetten látogatható. A cukràszda mellől tàvolabbról làtni lehet a cukràszok munkàjàt, meg tudtuk mutatni a gyerekeknek - a cukràszok kedvesek voltak. Nagyon sokféle különleges sütemény van, nagyon jó minőségűek és hatalmas adagok, nem is tudtuk megenni, becsomagoltàk nekünk.

2016. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártam már a Harrer cukrászdában Sopronban. /Két helyen is működik. / A belvárosi a kedvencem. Elegáns, igazi beülős hely. Kedvesek, udvariasak a pincérnők, a választék óriási, a sütemények remekek, ízük, állaguk, formájuk. . . ellenállhatatlanok. Kedvencem a lágy, omlós krémmel készült csupa csoki Lidó-szelet. De mindegyik jól néz ki, finom mind, amit megkóstoltam.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csokoládéműhely és cukrászda egy dombon helyezkedik el. A csokoládéműhelyben lehetőség van kóstolásra is. Egyben cukrászdaként is üzemel, kellemes környezetben, modern épületben. Sütemények, fagylalt, kávé- és teakülönlegességek is megtalálhatóak. Nyáron a teraszon még hangulatosabb! A sütemények frissek, a kávé is finom volt.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 8.
Bevallom őszintén, arra számítottam, hogy a Harrerben, mely egység fontosnak tartja (tartotta? – idén nem voltam kint, tavaly nem tudom eljöttek-e, de több ízben találkoztam velük a rendezvényen), hogy jelen legyen a Budai Gourmet fesztiválon, új hullámos desszertcsodák várnak. Hát nem. Ránézésre a fősodort képviselik, így végül le sem ültünk, hanem fagyit kértünk, jómagam epreset.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Véletlenül hallottunk a cukrászdáról. Arról amelyikben a csokoládé gyártást is meglehet nézni. Nem volt egyszerű ide találni. Sokan voltak, de a kiszolgálás gyors volt. Csokoládé és a sütemény drága, de különleges amit feltétlen meg kell kóstolni,igazi ínyenceknek való. A gyárba nem sikerült bejutni,mert sokat kellett volna várni A fagylalt átlagos, semmi extra.
Balatonberény

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egy szombati délután kerestük fel a cukrászdát soproni pihenésünk idején, a honlapot sok jót olvastunk róla. Ha kifejezetten nem keressük, valószínűleg soha nem térünk be, egy üzletház udvarán van elég hátul. Valószínűleg rosszkor érkeztünk, mert eléggé lefogyott a választék, a kiszolgálók is elég fáradtak és unottak voltak.
Kôszeg
Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hatalmas felhőszakadás közepette futottunk be a Harrer belvárosi cukrászdájába, amely a Várkerület egyik belső udvarában található. 2 hölgy szolgálta ki a vendégeket, akik érkezésünkkor a kapuban várták a vendégeket. Szabadkozva mondták, olyan sokan jártak ma náluk, hogy a süteményes pultjukat teljesen lefosztották.

2016. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. május 31.
Csoporttal kirándultunk Sopronban és környékén, egy kedves ismerősünk ajánlására kerestük fel a cukrászdát .Sajnos nem volt lehetőségünk a múzeumot is megnézni, de így is kellemes élményben volt részünk. Modern épület, kellemes környezet, nagy választék, finom kávé. Szívesen visszamegyünk majd.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 14.
Már többször voltunk a Harrerban és bár elég drága, szívesen mentünk, a hely aurája, hangulata végett. Ezúttal vasárnap délután tértünk be és megdöbbenve tapasztaltuk, hogy totál tele van a cukrászda. Sehol egy szabad asztal, óriási ricsaj és káosz hangulata uralta helyet. Némi tétlenkedés után kinéztük a süteményeket és lecsaptunk egy felszabaduló asztalra.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 28.
Nagyon ízletes, ötletes,változatos, látványos a kínálat. Ha a sütik mellé finom kávé,kapucino is társul, minden adva van egy jó csajos beszélgetésre. . . a kiszolgálás udvarias, az üzlet hangulata, színvilága nagyon kellemes mindehhez. A mindig bővülő csokoládé és sütemény,fagylalt kínálatból szívesen választok meglepetést a családnak, barátoknak.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.973 - 16.832,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2022.01.01.
Garda Hotel
2020.10.26. - 2021.01.24.
Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Golf in Hungary Apartman
4 nap/3 éjszaka 2.997,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2020.12.24. - 2020.12.27.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 20.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.01.31.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 14.900 - 31.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.12.22.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/család/éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, wifi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.27.
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2022.09.26.
Harmónia Termál Hotel
2020.10.25. - 2021.10.26.
Pék Apartman
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2020.12.20.
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sopron
Spirit Hotel Thermal Spa Sopron
Hotel Wolf Sopron
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

Harrer Cukrászda SopronX