Borcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred
Borcsa Étterem BalatonfüredBorcsa Étterem Balatonfüred

Borcsa Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Szeretettel, tisztelettel és barátsággal vár mindenkit a balatonfüredi Borcsa Étterem. A Balaton kétség kívül egyik legszebb sétányánál, a Tagore-sétány keleti végénél található étterem hangulatát a magyar tenger közelsége, este kellemes élőzene teszi fantasztikussá.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Borcsa Étterem Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2024. január 21.gyerekekkel járt itt
Grillezett tofut rendeltem zöldséges kuszkusszal. A tofu száraz volt, mint egy cipőtalp, és teljesen íztelen. Állaga gumis. A kuszkuszban nagyítóval kellett keresni a zöldséget. Mikor jeleztem a pincérnek, azt mondta, hogy az étterem így kapja a tofut. Ízesítésről nem hallottak? A húsokat sem ízesítik?
Borcsa Étterem Balatonfüred - Egyéb
2024. január 15.a párjával járt itt
Azért nehéz megítélni, mennyire jó hely, mert iszonyú tömeg volt. Nekünk szerencsénk volt, mert két főre még pont tudtak asztalt adni, de utánunk már sorban állás volt. A felszolgálók mosolyogva, kedvesen állták a sarat. A téli kertben volt csak hely, ahol hideg volt. Az ételekre sokat kellett várni.
Kiváló 2023. november 21.a párjával járt itt
OSZI KIRÁNDULÁS, AMI A BALATON CSODÁLATOS PARTJÁN EGY NYUGALOMAT ÁRASZT EZ. AZ ÉTTEREM MUKODIK EBBEN AZ IDOSZAKBAN , IGY NEM A LÁNGOSOS BUFÉT VÁLASZTOTTUK. AMI NYITVA VOLT. A PARTON. . . ELSŐ BENYOMÁS NAGYON POTZITIV VOLT. A PINCÉREK, IGEN SZIMPATIKUSAK VOLTAK, VIDÁMAK, KÖZVETELNEK.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2023. augusztus 9.barátokkal járt itt
Voltunk már itt, ezért bátran kerestük fel tegnap a lányokkal az éttermet. Most zajlanak a Balatonfüredi bornapok, ezért hatalmas tömegre számítottunk, de meglepően kevesen voltak az étteremben. Foglalásunk nem volt, a bejáratnál azonnal jöttek elénk és ültettek le ahová akartunk, A teraszon foglaltunk helyet, félig nyitott részen, közvetlenül a Tagore-sétány mellett, mégsem volt zavaró a kinti nyüzsgés, nagyon ötletesen különítették el a teraszt.
Borcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - EgyébBorcsa Étterem Balatonfüred - Egyéb
Szörnyű 2023. július 29.barátokkal járt itt
Sajnálatos, hogy ezt kell írjam. Mindenki ajánlotta a helyet. Szép, finom ételek. Külföldi rokonom itthon volt, gondoltuk ide ellátogattunk. Koszos asztal, 10 perc várakozás után szóltunk szeretnénk kérni étlapot és üdítőket. 36 fokban gondoltam megkérdezik kérünk e valamit inni. . 2 pincér is elment az asztalunk mellett, de oda sem nézett!
Kiváló 2022. május 16.barátokkal járt itt
Az asztalt előre foglaltuk, de érkezéskor azonnal jöttek elénk és ültettek az asztalhoz. A kiszolgálás gyors, udvarias, precíz. Az italok hidegek, pillanatok alatt megérkezett, annak ellenére, hogy nagyon sokan voltak az étteremben belül és a terasz is megtelt. Az ételek nagyon hamar megérkeztek, mindenkinek ízlett, finom, ízletes és friss volt minden.
Kiváló 2022. május 1.a párjával járt itt
Ajánlották nem bántam meg bőséges etelvalasztek jo hangulat udvarias gyors pontos figyelmes kiszolgálás étel minősége mennyisége kitűnő.parkolas az étterem előtt gyertek
Kiváló 2021. október 20.a párjával járt itt
Pontosan azt kaptuk a helytől, amit vártunk, jó árakon. A pincérek kicsit kedvtelenek voltak, de korrekt volt a kiszolgálás. Nagyon örültünk hogy a sétányon találtunk egyáltalán nyitva levő vendéglátóhelyiséget ősszel. A májgombócleves nagyon finom volt, a 2 személyes tál pedig nem a szokványos, változatos körettel és savanyúsággal.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. szeptember 17.a párjával járt itt
A balatonfüredi szállásunkat még nem foglalhattuk el, így előtte betértünk ebbe az étterembe. Egy kedves ismerősünk ajánlotta,gondoltuk, hogy kipróbáljuk. Nem csalódtunk. Hosszú autóút után jól esett a kedves, figyelmes és gyors kiszolgálás. A Balaton látványa, a közeli sétány és a könnyen megközelíthetőség nagyon jó.
Kiváló 2021. augusztus 1.családjával járt itt
Kicsit sokat kellett várni, de nem volt gond, mert nem siettünk. Az étel finom volt, ízletes, az én izlesemnek tökéletes. Nagyon klassz volt, biztos jövök még ide.