Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Soha nem jutottam volna el ide, ha nincs az itt jártam. Alepvetően Budát szeretem, de annyi jó véleményt olvastam itt a Kakasról, hogy elhatároztam, hogy kipróbálom, akármilyen messze is esik. A konyha a most divatos bisztró, fine dining módot követi (pici adag, magas ár), de nem veszélyesen, túlzottan.

pinky TOP szállásértékelő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
Többen ajánlották már a helyet. Mindenki ódákat zengett róluk.
Nem csalódtam; tényleg minden a vártnak megfelelő volt; pedig nem lakom közel !
A pincérek kedvesek, az ár abszolút nem magas, az ételek nem kis adagok !
Kérésre kicsit át is lehetett variálni az ételt; ezt mostanság nem annyira díjazzál máshol.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem rendkívül hangulatos, szépen kialakított, tiszta. A felszolgáló személyzet kedves, figyelmes, udvarias. Az ételek minősége kimagasló, a tálalás étvágygerjesztő, bár sajnos az adagok kicsik, így jóllakni nem lehet velük. Előbbikhez igazodva az árak is picit magasak, de nyilván, a minőséget meg kell fizetni.
Mezôkövesd
Pomáz
Battonya
Létavértes

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
A Kakas a kedvenc helyeim egyike, annak dacára, hogy mindössze háromszor voltam ott tíz év alatt. Egyik oldalról ugye az állandó felfedezési vágy, amikor az ember eljut Budapestre, mindig az újat keresi, másik oldalról a Kakas meglehetősen távol van azoktól a pontoktól, ahol gyakrabban megfordulok.

szamszi TOP szállásértékelő
szamszi TOP étteremértékelő
2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
Nagyon nívós, csodás ételek vannak, bár mostanában picit az árak feljebb és az adagok lejjebb mentek. :( Házias ízek, jó kiszolgálás, nagy választék. Igazán színvonalas hely, nem véletlen van náluk folyton teltház. Érdemes előre helyet foglalni! Hangulatos a kertrész is! Összességében nekünk nagyon bejött. A bundás banán nagyon frankó! !

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
Másodszor voltam itt a párommal, névnapot ünnepeltünk. Az ételekre egy kicsit sokat kellet várnunk, a pincér elnézést kért ezért. A felszolgált fogások finomak, bőségesek és különlegesek voltak. Elő és főételt ettünk, a deszertnek már nem jutott hely. A kerhelyiség összenyitása az étterem résszel hangulatos. Ide biztos visszatérünk még, van néhány fogás amit szívesen megkostolnánk.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Az étterem teljes mértékben elnyerte a tetszésemet, kétszer voltam már itt az Éterem hét keretében. Hangulatát tekintve olyan mint egy kis sziget a paneldzsungelben, a kert kifejezetten hangulatos :) Az ételek kiadósak és nagyon ízletesek, a kiszolgálás udvarias és közvetlen. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 22.
3-4 alkalommal voltunk már itt, mondhatni visszajárunk. Kettesben a párommal, illetve barátokkal együtt. Hozzánk aránylag közel van, de a belvárosi kollégáim is kijönnek ide, mert elmondásuk szerint: Ott olyan jókat lehet enni! És így is van. Még egyszer sem csalódtam a minőségben és a mennyiségben. Jó borokat tartanak, adott esetben még a pincérek is beszédesek, de minden esetben kedvesek.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 10.
Barátaink tanácsára mentünk el a "Kakasba", házassági évfordulónkat ünnepelni. Párommal levest, főételt és desszertet rendeltünk, finomak, gyönyörűen tálaltak az ételek. Kifejezetten ajánljuk a gnocchi köretes ételeket, mivel a gnocchijuk főételként is vinné a pálmát - nagyon finom és rengeteget adnak, nem is bírtuk mind megenni.

2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Nagyon finom ételek szolgálnak fel, de én drágának találom az éttermet. Ebben az ár kategóriában különlegesebb ételeket szerettem volna kapni. Kisebb gyerekeknek a választék nagyon kevés, ezért mi olyat kértünk ami nem volt a gyerekmenün, de azt pedig teljes áron kellett kifizetni. A pincérek kedvesek és a nagy tömeg ellenére is elegen voltak, hogy ne kelljen sokat várni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.153,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyerekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.02.19. - 2019.03.23.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.01.03.
Monor
Akár 1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, nőnapi bulival
2019.03.02. - 2019.03.03.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.02.19. - 2020.02.19.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 20.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.05.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.353 - 22.365,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Patak Park Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX