Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Úgy kezdeném, hogy feleségemmel színházba mentünk Budapestre. Előre megbeszéltük, hogy utána megyünk vacsorázni. Még itthon(Nyíregyházán) kerestünk az interneten éttermet. Az ittjártam. hu-n 3. helyre rangsorolták a Kakas éttermet, gondoltuk, kipróbáljuk mi is! El is mentünk, beléptünk, az ott lévő felszolgáló azonnal kedvesen fogadott, kérdezte van-e hely foglalva, közöltük nincs, csak simán "beestünk" !

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Szuper hely, hangulatos, kedvesek az ott dolgozók. Az étellel meg voltam elégedve bőséges volt és finom. Ár érték arányba is tökéletesen megfelelt. Igazi bisztrós feelingje van. Nem gondoltam volna hogy ennyire jó véleménnyel leszek a helyről. Kár hogy nekem messze van szívesen mennék még legközelebb is ide esetleg ünnepelni vagy csak egy jót vacsorázni

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 6.
Ugyan karácsony előtt Dec.11én jártunk ott, amikor egy nagyon zsúfolt időszak és telt ház volt, de nagyon nagy örömünkre sikerült asztalt kapnunk. Az ételek finomak, ízletesek, kifogástalanok voltak, a kiszolgálás tökéletes volt. Kedves, figyelmes, udvarias személyzet. Remek, hangulatos és nem utolsó sorban tiszta hely. Biztosan visszatérünk!!! :)

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Soha nem jutottam volna el ide, ha nincs az itt jártam. Alepvetően Budát szeretem, de annyi jó véleményt olvastam itt a Kakasról, hogy elhatároztam, hogy kipróbálom, akármilyen messze is esik. A konyha a most divatos bisztró, fine dining módot követi (pici adag, magas ár), de nem veszélyesen, túlzottan.

pinky TOP szállásértékelő
2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
Többen ajánlották már a helyet. Mindenki ódákat zengett róluk.
Nem csalódtam; tényleg minden a vártnak megfelelő volt; pedig nem lakom közel !
A pincérek kedvesek, az ár abszolút nem magas, az ételek nem kis adagok !
Kérésre kicsit át is lehetett variálni az ételt; ezt mostanság nem annyira díjazzál máshol.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem rendkívül hangulatos, szépen kialakított, tiszta. A felszolgáló személyzet kedves, figyelmes, udvarias. Az ételek minősége kimagasló, a tálalás étvágygerjesztő, bár sajnos az adagok kicsik, így jóllakni nem lehet velük. Előbbikhez igazodva az árak is picit magasak, de nyilván, a minőséget meg kell fizetni.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
A Kakas a kedvenc helyeim egyike, annak dacára, hogy mindössze háromszor voltam ott tíz év alatt. Egyik oldalról ugye az állandó felfedezési vágy, amikor az ember eljut Budapestre, mindig az újat keresi, másik oldalról a Kakas meglehetősen távol van azoktól a pontoktól, ahol gyakrabban megfordulok.

szamszi TOP szállásértékelő
2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
Nagyon nívós, csodás ételek vannak, bár mostanában picit az árak feljebb és az adagok lejjebb mentek. :( Házias ízek, jó kiszolgálás, nagy választék. Igazán színvonalas hely, nem véletlen van náluk folyton teltház. Érdemes előre helyet foglalni! Hangulatos a kertrész is! Összességében nekünk nagyon bejött. A bundás banán nagyon frankó! !

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
Másodszor voltam itt a párommal, névnapot ünnepeltünk. Az ételekre egy kicsit sokat kellet várnunk, a pincér elnézést kért ezért. A felszolgált fogások finomak, bőségesek és különlegesek voltak. Elő és főételt ettünk, a deszertnek már nem jutott hely. A kerhelyiség összenyitása az étterem résszel hangulatos. Ide biztos visszatérünk még, van néhány fogás amit szívesen megkostolnánk.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Az étterem teljes mértékben elnyerte a tetszésemet, kétszer voltam már itt az Éterem hét keretében. Hangulatát tekintve olyan mint egy kis sziget a paneldzsungelben, a kert kifejezetten hangulatos :) Az ételek kiadósak és nagyon ízletesek, a kiszolgálás udvarias és közvetlen. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.328,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2019.10.31.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 9.935 - 16.121,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.26. - 2020.07.21.
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 15.974,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 16.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.05.23.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2020.01.28.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval