Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13.
A napokban néztem az oldal budapesti top listás éttermeit, s ezek közül a Kakast még nem értékeltem, bár a "bakancslistámon" természetesen szerepelt. Jó pár évvel ezelőtt jártam már itt egy munkatársammal, aki tősgyökeres lőrinci lakosként ódákat zengett a helyről. A belvárosból majdnem 1 órányi utazásra található, de bizton állíthatom, megéri ide ellátogatni.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
…már hallottam hírét a Kakasnak…

Elsősorban a XVIII. kerületi illetőségűek nem kis büszkeséggel beszélnek róla, mint a kerület egyik nevezetességéről. „Kiválóak az ételek, fantasztikus a kerethelyisége, első osztályú a kiszolgálás! Az italválaszték minden igényt kielégítő! ” Ilyen, és ehhez hasonló hírek keltették fel az érdeklődésemet.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kakas étterembe kisgyermekkoromtól kezdve járunk szüleimmel, illetve alkalmakkor (ballagás, diplomaosztó, szülinap) nagycsaláddal, barátokkal, és soha nem kellett csalódnunk sem az ételek, italok, sem pedig a kiszolgálás minőségében.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha egy étteremben nehezen lehet asztalt foglalni, az már jelent valamit. Hát nekünk is sokadik próbálkozásra jött össze. Aztán az itt tapasztaltak alapján el is mondhatjuk, hogy nem véletlenül. Futólépésben közlekednek a profi pincérek, hogy felvegyék a rendeléseket és mihamarabb kielégítsék a vendégek igényeit. Minden étel óriási adag volt óriási tányéron.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Úgy kezdeném, hogy feleségemmel színházba mentünk Budapestre. Előre megbeszéltük, hogy utána megyünk vacsorázni. Még itthon(Nyíregyházán) kerestünk az interneten éttermet. Az ittjártam. hu-n 3. helyre rangsorolták a Kakas éttermet, gondoltuk, kipróbáljuk mi is! El is mentünk, beléptünk, az ott lévő felszolgáló azonnal kedvesen fogadott, kérdezte van-e hely foglalva, közöltük nincs, csak simán "beestünk" !

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Szuper hely, hangulatos, kedvesek az ott dolgozók. Az étellel meg voltam elégedve bőséges volt és finom. Ár érték arányba is tökéletesen megfelelt. Igazi bisztrós feelingje van. Nem gondoltam volna hogy ennyire jó véleménnyel leszek a helyről. Kár hogy nekem messze van szívesen mennék még legközelebb is ide esetleg ünnepelni vagy csak egy jót vacsorázni

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 6.
Ugyan karácsony előtt Dec.11én jártunk ott, amikor egy nagyon zsúfolt időszak és telt ház volt, de nagyon nagy örömünkre sikerült asztalt kapnunk. Az ételek finomak, ízletesek, kifogástalanok voltak, a kiszolgálás tökéletes volt. Kedves, figyelmes, udvarias személyzet. Remek, hangulatos és nem utolsó sorban tiszta hely. Biztosan visszatérünk!!! :)

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Soha nem jutottam volna el ide, ha nincs az itt jártam. Alepvetően Budát szeretem, de annyi jó véleményt olvastam itt a Kakasról, hogy elhatároztam, hogy kipróbálom, akármilyen messze is esik. A konyha a most divatos bisztró, fine dining módot követi (pici adag, magas ár), de nem veszélyesen, túlzottan.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
Többen ajánlották már a helyet. Mindenki ódákat zengett róluk.
Nem csalódtam; tényleg minden a vártnak megfelelő volt; pedig nem lakom közel !
A pincérek kedvesek, az ár abszolút nem magas, az ételek nem kis adagok !
Kérésre kicsit át is lehetett variálni az ételt; ezt mostanság nem annyira díjazzál máshol.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem rendkívül hangulatos, szépen kialakított, tiszta. A felszolgáló személyzet kedves, figyelmes, udvarias. Az ételek minősége kimagasló, a tálalás étvágygerjesztő, bár sajnos az adagok kicsik, így jóllakni nem lehet velük. Előbbikhez igazodva az árak is picit magasak, de nyilván, a minőséget meg kell fizetni.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 33.408,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.931 - 22.279,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.184 - 25.049,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.07.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.916 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.07.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 13.191 - 31.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2019.06.25. - 2023.01.02.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.07.02.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.01.03.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.22. - 2020.08.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 28.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.01.16. - 2020.08.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)