Kakas Étterem Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Kakas Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2013. augusztus 18.családjával járt itt
A családdal visszatérő vendégei vagyunk ennek a szuper étteremnek. Ha jót akarunk enni Budapesten nem is kérdés, hogy a Kakast választjuk. Rengeteg rokont, barátot vittünk már ide, akik szintén a szívükbe zárták ezt a kedves kis éttermet. Annak idején mi is így ismerkedtünk meg a hellyel.
Kiváló 2013. augusztus 11.családjával járt itt
Családommal immár majd 15 éve járunk ide minden családi alkalomkor, legyen az névnap, születésnap vagy valamilyen évforduló. Az ételek mindig kiváló minőségűek, a felszolgálás kifogástalan, már-már családtagként fogadnak minket. Nagyon szép a kerti tó és nagyon tetszik az új bár és a koktélkínálat, az különösen, hogy gondoltak az alkoholt nem fogyasztókra az alkoholmentes koktélokkal.
Kiváló 2013. július 16.barátokkal járt itt
Családi, baráti társasággal születésnapot ünnepeltünk a Kakasban. Szívélyes, kedves fogadtatás után kíváló ételeket kaptunk, bátran mondhatom "elképesztő" adagokat! Rendkívül igényes, szép hely, remek kis udvarral, így kisgyerekek számára is ideális lehet.
Kakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - Külső képKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/italKakas Étterem Budapest - Étel/ital
2013. március 27.gyerekekkel járt itt
Feleségem rokonainak - anyának és fiának - volt kerek évfordulós (30 illetve 60) születésnapja, és a rokonságot ide hívták meg ebédre. Már hallottam az étteremről, de most jártam itt először. Sajnos - bár nagyon kedvesek - gyerekekkel nem annyira ideális, mert kicsit szűkös, és nem lehet félrevonulni velük.
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V