Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem BudapestKakas Étterem Budapest

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Kakas Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2014. július 15.barátokkal járt itt
Születésnapi bulira voltunk hivatalosak ide. Nem lakunk messze tőle, a meghívó törzshelye. Nem étlapról választottunk, kész volt a menü. Jó parkolási lehetőség a szomszédban. A környezet és a belső szép, a teremben csak a mi társaságunk volt, így a többi vendég nem zavart. A kiszolgálás kiváló, ahogy az ételek minősége is, és a mennyiségük is megfelelő.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Már sokan ajánlották ezt az éttermet, hogy nagyon szuperek az ételek és a kiszolgálás, így végre eljött a nap, hogy mi is elindultuk kipróbálni egy születésnapi ebédre. Nem csalódtunk, minden nagyon jó volt. A pincérek hihetetlenül gyorsan kihozták a levest, aztán a főfogást, semmire nem kellett várni.
Kiváló 2014. április 3.barátokkal járt itt
Régi visszajáró vendég vagyok ebbe a kiváló étterembe (kb. 20 éve).
A hangulat mindig kiváló, a pincérek nagyon kedvesek. Az ételekben még soha nem csalódtam. Mindenki elégedett volt eddig akivel itt jártam. Számtalan születésnapot, családi rendezvényt, üzleti vacsorát bonyolítottunk már itt és mindig minden hibátlan volt! Nagyon jó szívvel ajánlom ezt a helyet mindenkinek!
Kiváló 2014. január 16.gyerekekkel járt itt
Több mint 10 éve járunk családommal az étterembe, sosem csalódtunk az ételek fínomak, nem drágák a személyzet segítőkész gyors, és pontos minden igényt kielégítenek. Sokszor készítenek nekünk olyan ételeket is ami nincs az étlapon. Ünnepeltünk már itt szülinapot, esküvőt, szallagavatót stb.
Átlagos 2013. december 27.családjával járt itt
Gyors volt a kiszolgálás, kiváló minőségűek voltak az ételek, nagyon nagy forgalom miatt úgy éreztük sietnünk kell, ezért hosszas, ellazult beszélgetésre nem tudtunk időt szakítani. Összességében kellemes emlék maradt számunkra az ott töltött idő.
Bár nem foglaltunk előre asztalt, mégis kedvesen fogadtak a pincérek és biztosítottak helyet számunkra. Fontos számukra a vendég.
Kiváló 2013. december 11.családjával járt itt
Gyerekkorom óta vagyok a Kakas Étterem vendége, immáron közel 20 éve. Gyermekként és felnőttként is mindig remekül éreztem magam. A hely népszerűségét mutatja, hogy asztalfoglalás nélkül sokszor maradtunk hoppon. Az ételek és a kiszolgálás kifogástalan. Bár sok éttermet meglátogattam már Budapesten, a Kakas Étterem a kedvenc helyem maradt. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2013. november 29.a párjával járt itt
Egyszer voltunk náluk tavasszal! Minden nagyon finom volt, a kiszolgálásra és a környezetre sem lehet semmilyen panasz! Az ételek finomak és frissek, bár nem túl nagyok az adagok és az árak lehetnének kissé barátságosabbak! (De mint tudjuk a minőség pénzbe kerül. . . )Végeredményként meg voltunk elégedve mert minden nagyon tiszta és szép, kulturált!
2013. november 1.családjával járt itt
Többször volt szerencsénk vendégek lenni ennek a hangulatos kis étteremnek. Barátokkal, családdal szívesen töltünk itt el pár kellemes órácskát. Családi eseményeinket jó néhányszor ünnepeltük nálunk. Mindig udvarias kiszolgálásban volt részünk. A ételválaszték széleskörű, a minőség kiváló.
2013. október 1.családjával járt itt
Nyáron jártunk itt a családdal, így volt szerencsénk a kerthelyiségben asztalt kapni; valóságos eldugott kis ékszerdoboz, nagyon tetszett a hely hangulata. A választék bőséges, szívem szerint több mindent is megkóstoltam volna - így biztos ellátogatunk ide máskor is, hiszen az étel finom volt, a kiszolgálás pedig barátságos.
Gyenge 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Körülbelül 1 hónapja látogattuk meg A Kakast! Nagy "A"-val,mert jómagam már nagyon régen készültem és készítettem az ízlelőbimbókat. Anno sok jót hallottam az étteremről és volt egy olyan időszak is, amikor is asztalt roppant nehéz volt foglalni,legyen az hétvége,vagy akár hétköznap. Érkeztünk és le is ültünk egy asztalhoz,majd kaptuk is az étlapot.
Kakas Étterem Budapest a térképen
1184 BudapestJózsef u. 55.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V