Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 1.
Nyáron jártunk itt a családdal, így volt szerencsénk a kerthelyiségben asztalt kapni; valóságos eldugott kis ékszerdoboz, nagyon tetszett a hely hangulata. A választék bőséges, szívem szerint több mindent is megkóstoltam volna - így biztos ellátogatunk ide máskor is, hiszen az étel finom volt, a kiszolgálás pedig barátságos.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 26. - 7 látogató hasznosnak vélte
Körülbelül 1 hónapja látogattuk meg A Kakast! Nagy "A"-val,mert jómagam már nagyon régen készültem és készítettem az ízlelőbimbókat. Anno sok jót hallottam az étteremről és volt egy olyan időszak is, amikor is asztalt roppant nehéz volt foglalni,legyen az hétvége,vagy akár hétköznap. Érkeztünk és le is ültünk egy asztalhoz,majd kaptuk is az étlapot.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 18.
A családdal visszatérő vendégei vagyunk ennek a szuper étteremnek. Ha jót akarunk enni Budapesten nem is kérdés, hogy a Kakast választjuk. Rengeteg rokont, barátot vittünk már ide, akik szintén a szívükbe zárták ezt a kedves kis éttermet. Annak idején mi is így ismerkedtünk meg a hellyel. Kedvencünk az asztalokon ötletesen elhelyezett pincérhívó gombok és a gyönyörű kert!

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 11.
Családommal immár majd 15 éve járunk ide minden családi alkalomkor, legyen az névnap, születésnap vagy valamilyen évforduló. Az ételek mindig kiváló minőségűek, a felszolgálás kifogástalan, már-már családtagként fogadnak minket. Nagyon szép a kerti tó és nagyon tetszik az új bár és a koktélkínálat, az különösen, hogy gondoltak az alkoholt nem fogyasztókra az alkoholmentes koktélokkal.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi, baráti társasággal születésnapot ünnepeltünk a Kakasban. Szívélyes, kedves fogadtatás után kíváló ételeket kaptunk, bátran mondhatom "elképesztő" adagokat! Rendkívül igényes, szép hely, remek kis udvarral, így kisgyerekek számára is ideális lehet. 28-an voltunk, ennek ellenére az a-la-card vacsorát mindannyiunknak szinte egyidőben szervírozták,ami szerintem nem kis teljesítmény!

Beer TOP fotófeltöltő
2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségem rokonainak - anyának és fiának - volt kerek évfordulós (30 illetve 60) születésnapja, és a rokonságot ide hívták meg ebédre. Már hallottam az étteremről, de most jártam itt először. Sajnos - bár nagyon kedvesek - gyerekekkel nem annyira ideális, mert kicsit szűkös, és nem lehet félrevonulni velük.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.525 - 64.125,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.906 - 11.435,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Vadrózsa Panzió
2020.03.29. - 2021.03.29.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
2020.04.11. - 2020.04.13.

Szállodák Budapest környékén
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Napi ár 4 vagy több főre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Kakas Étterem BudapestX