Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC

Deszk
Battonya
Létavértes

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
A Kakas a kedvenc helyeim egyike, annak dacára, hogy mindössze háromszor voltam ott tíz év alatt. Egyik oldalról ugye az állandó felfedezési vágy, amikor az ember eljut Budapestre, mindig az újat keresi, másik oldalról a Kakas meglehetősen távol van azoktól a pontoktól, ahol gyakrabban megfordulok.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 13.
Nagyon nívós, csodás ételek vannak, bár mostanában picit az árak feljebb és az adagok lejjebb mentek. :( Házias ízek, jó kiszolgálás, nagy választék. Igazán színvonalas hely, nem véletlen van náluk folyton teltház. Érdemes előre helyet foglalni! Hangulatos a kertrész is! Összességében nekünk nagyon bejött. A bundás banán nagyon frankó! !

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2.
Másodszor voltam itt a párommal, névnapot ünnepeltünk. Az ételekre egy kicsit sokat kellet várnunk, a pincér elnézést kért ezért. A felszolgált fogások finomak, bőségesek és különlegesek voltak. Elő és főételt ettünk, a deszertnek már nem jutott hely. A kerhelyiség összenyitása az étterem résszel hangulatos. Ide biztos visszatérünk még, van néhány fogás amit szívesen megkostolnánk.

2014. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Az étterem teljes mértékben elnyerte a tetszésemet, kétszer voltam már itt az Éterem hét keretében. Hangulatát tekintve olyan mint egy kis sziget a paneldzsungelben, a kert kifejezetten hangulatos :) Az ételek kiadósak és nagyon ízletesek, a kiszolgálás udvarias és közvetlen. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 22.
3-4 alkalommal voltunk már itt, mondhatni visszajárunk. Kettesben a párommal, illetve barátokkal együtt. Hozzánk aránylag közel van, de a belvárosi kollégáim is kijönnek ide, mert elmondásuk szerint: Ott olyan jókat lehet enni! És így is van. Még egyszer sem csalódtam a minőségben és a mennyiségben. Jó borokat tartanak, adott esetben még a pincérek is beszédesek, de minden esetben kedvesek.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 10.
Barátaink tanácsára mentünk el a "Kakasba", házassági évfordulónkat ünnepelni. Párommal levest, főételt és desszertet rendeltünk, finomak, gyönyörűen tálaltak az ételek. Kifejezetten ajánljuk a gnocchi köretes ételeket, mivel a gnocchijuk főételként is vinné a pálmát - nagyon finom és rengeteget adnak, nem is bírtuk mind megenni.

2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Nagyon finom ételek szolgálnak fel, de én drágának találom az éttermet. Ebben az ár kategóriában különlegesebb ételeket szerettem volna kapni. Kisebb gyerekeknek a választék nagyon kevés, ezért mi olyat kértünk ami nem volt a gyerekmenün, de azt pedig teljes áron kellett kifizetni. A pincérek kedvesek és a nagy tömeg ellenére is elegen voltak, hogy ne kelljen sokat várni.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 26.
Egyidőben gyakran jártunk ide, majd néhány kellemetlen tapasztalat után "leszoktunk" a helyről. Most ismét próbálkoztunk és nem csalódtunk. A fogadtatás figyelmes volt, a kiszolgálás gyors. Az ételek mennyisége megfelelő. Nekem az előételek nagyon ízlettek, a főétel is korrektül elkészített volt. A desszertek viszont világbajnokok voltak.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 20.
Családi ünnepet tartottunk, előzetes foglalással! Minden nagyon kellemes volt, az ételek finomak és elegendőek voltak. A kiszolgálás udvarias, gyors és készséges volt. Talán az egyetlen probléma, ami nem feltétlenül a helynek róható fel, hogy meglehetősen körülményes a parkolás, a hely kapacitásához képest nagyon kevés a parkolóhely.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 8.
Névnapot jöttünk ünnepelni a családommal. Mondhatni mi már törzsvendégeknek számítunk mivel hosszú évek óta járunk ide. A hely nagyon tiszta, jó hangulatú, a kert szép, rendezett. A személyzet kedves. Az utóbbi időben viszont azt a problémát tapasztaltuk hogy annyira sokan járnak oda hogy emiatt rengeteget kell várni a megrendelt ételre.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375 - 22.425,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.29.
Vital Hotel Nautis
3 nap/2 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinka és borkóstolással, élőzenével, éjszakai fürdőzéssel, késői kijelentkezéssel, wellness és fitness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.09.27.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 18.950 - 21.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2020.12.22.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.923,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.567 - 13.022,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 6.968 - 23.756,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.01.01.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.966 - 22.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.12.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
City Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 8.325 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2020.12.29.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX