Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 22.
3-4 alkalommal voltunk már itt, mondhatni visszajárunk. Kettesben a párommal, illetve barátokkal együtt. Hozzánk aránylag közel van, de a belvárosi kollégáim is kijönnek ide, mert elmondásuk szerint: Ott olyan jókat lehet enni! És így is van. Még egyszer sem csalódtam a minőségben és a mennyiségben. Jó borokat tartanak, adott esetben még a pincérek is beszédesek, de minden esetben kedvesek.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 10.
Barátaink tanácsára mentünk el a "Kakasba", házassági évfordulónkat ünnepelni. Párommal levest, főételt és desszertet rendeltünk, finomak, gyönyörűen tálaltak az ételek. Kifejezetten ajánljuk a gnocchi köretes ételeket, mivel a gnocchijuk főételként is vinné a pálmát - nagyon finom és rengeteget adnak, nem is bírtuk mind megenni.

2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Nagyon finom ételek szolgálnak fel, de én drágának találom az éttermet. Ebben az ár kategóriában különlegesebb ételeket szerettem volna kapni. Kisebb gyerekeknek a választék nagyon kevés, ezért mi olyat kértünk ami nem volt a gyerekmenün, de azt pedig teljes áron kellett kifizetni. A pincérek kedvesek és a nagy tömeg ellenére is elegen voltak, hogy ne kelljen sokat várni.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 26.
Egyidőben gyakran jártunk ide, majd néhány kellemetlen tapasztalat után "leszoktunk" a helyről. Most ismét próbálkoztunk és nem csalódtunk. A fogadtatás figyelmes volt, a kiszolgálás gyors. Az ételek mennyisége megfelelő. Nekem az előételek nagyon ízlettek, a főétel is korrektül elkészített volt. A desszertek viszont világbajnokok voltak.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 20.
Családi ünnepet tartottunk, előzetes foglalással! Minden nagyon kellemes volt, az ételek finomak és elegendőek voltak. A kiszolgálás udvarias, gyors és készséges volt. Talán az egyetlen probléma, ami nem feltétlenül a helynek róható fel, hogy meglehetősen körülményes a parkolás, a hely kapacitásához képest nagyon kevés a parkolóhely.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 8.
Névnapot jöttünk ünnepelni a családommal. Mondhatni mi már törzsvendégeknek számítunk mivel hosszú évek óta járunk ide. A hely nagyon tiszta, jó hangulatú, a kert szép, rendezett. A személyzet kedves. Az utóbbi időben viszont azt a problémát tapasztaltuk hogy annyira sokan járnak oda hogy emiatt rengeteget kell várni a megrendelt ételre.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Az árfekvése miatt inkább különlegesebb alkalmakkor járunk ide, de ilyenkor mindenképp: eléggé tágas étterem egy nagyon szép kert körül (nagyobb létszámú asztaltársaság esetén sem kell mások szájából enni), kiemelkedően udvarias kiszolgálás, az étlapról pedig célszerű az aktuális kínálatot választani, ott eddig még nem volt csalódást okozó fogás, sőt!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az Étterem Héten jártunk itt párommal. Remek hangulatú étterem, kitűnő kiszolgálás, de a konyha nem kiemelkedő. Nincs vele semmi baj, a leves és a főétel is ízletes volt, de nem mondhatnám felejthetetlennek. Nézzük például a burgonyaropogóst: nem rossz, de kicsit száraz, és a mellé adott bormazsola-szósz, amely ezt a szárazságot enyhíthetné, túlságosan furcsa ízű, nem illik a csirkemellhez, így sajnos az egész fogás száraz, némileg fals benyomást kelt.

duchemin TOP étteremértékelő
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 15.
Születésnapi bulira voltunk hivatalosak ide. Nem lakunk messze tőle, a meghívó törzshelye. Nem étlapról választottunk, kész volt a menü. Jó parkolási lehetőség a szomszédban. A környezet és a belső szép, a teremben csak a mi társaságunk volt, így a többi vendég nem zavart. A kiszolgálás kiváló, ahogy az ételek minősége is, és a mennyiségük is megfelelő.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Már sokan ajánlották ezt az éttermet, hogy nagyon szuperek az ételek és a kiszolgálás, így végre eljött a nap, hogy mi is elindultuk kipróbálni egy születésnapi ebédre. Nem csalódtunk, minden nagyon jó volt. A pincérek hihetetlenül gyorsan kihozták a levest, aztán a főfogást, semmire nem kellett várni. Mindenre nagyon figyeltek és nagyon kedvesek voltak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 33.500,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.07.21. - 2019.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék 1 üveg itallal, gyertya bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.27. - 2019.12.20.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.26. - 2020.07.21.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.647,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.17.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.492 - 16.121,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.154 - 13.056,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2019.07.21. - 2020.07.21.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.225 - 26.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.21.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval