Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2014. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Nagyon finom ételek szolgálnak fel, de én drágának találom az éttermet. Ebben az ár kategóriában különlegesebb ételeket szerettem volna kapni. Kisebb gyerekeknek a választék nagyon kevés, ezért mi olyat kértünk ami nem volt a gyerekmenün, de azt pedig teljes áron kellett kifizetni. A pincérek kedvesek és a nagy tömeg ellenére is elegen voltak, hogy ne kelljen sokat várni.

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 26.
Egyidőben gyakran jártunk ide, majd néhány kellemetlen tapasztalat után "leszoktunk" a helyről. Most ismét próbálkoztunk és nem csalódtunk. A fogadtatás figyelmes volt, a kiszolgálás gyors. Az ételek mennyisége megfelelő. Nekem az előételek nagyon ízlettek, a főétel is korrektül elkészített volt. A desszertek viszont világbajnokok voltak.

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 20.
Családi ünnepet tartottunk, előzetes foglalással! Minden nagyon kellemes volt, az ételek finomak és elegendőek voltak. A kiszolgálás udvarias, gyors és készséges volt. Talán az egyetlen probléma, ami nem feltétlenül a helynek róható fel, hogy meglehetősen körülményes a parkolás, a hely kapacitásához képest nagyon kevés a parkolóhely.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 8.
Névnapot jöttünk ünnepelni a családommal. Mondhatni mi már törzsvendégeknek számítunk mivel hosszú évek óta járunk ide. A hely nagyon tiszta, jó hangulatú, a kert szép, rendezett. A személyzet kedves. Az utóbbi időben viszont azt a problémát tapasztaltuk hogy annyira sokan járnak oda hogy emiatt rengeteget kell várni a megrendelt ételre.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Az árfekvése miatt inkább különlegesebb alkalmakkor járunk ide, de ilyenkor mindenképp: eléggé tágas étterem egy nagyon szép kert körül (nagyobb létszámú asztaltársaság esetén sem kell mások szájából enni), kiemelkedően udvarias kiszolgálás, az étlapról pedig célszerű az aktuális kínálatot választani, ott eddig még nem volt csalódást okozó fogás, sőt!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az Étterem Héten jártunk itt párommal. Remek hangulatú étterem, kitűnő kiszolgálás, de a konyha nem kiemelkedő. Nincs vele semmi baj, a leves és a főétel is ízletes volt, de nem mondhatnám felejthetetlennek. Nézzük például a burgonyaropogóst: nem rossz, de kicsit száraz, és a mellé adott bormazsola-szósz, amely ezt a szárazságot enyhíthetné, túlságosan furcsa ízű, nem illik a csirkemellhez, így sajnos az egész fogás száraz, némileg fals benyomást kelt.

duchemin TOP étteremértékelő
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 15.
Születésnapi bulira voltunk hivatalosak ide. Nem lakunk messze tőle, a meghívó törzshelye. Nem étlapról választottunk, kész volt a menü. Jó parkolási lehetőség a szomszédban. A környezet és a belső szép, a teremben csak a mi társaságunk volt, így a többi vendég nem zavart. A kiszolgálás kiváló, ahogy az ételek minősége is, és a mennyiségük is megfelelő.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Már sokan ajánlották ezt az éttermet, hogy nagyon szuperek az ételek és a kiszolgálás, így végre eljött a nap, hogy mi is elindultuk kipróbálni egy születésnapi ebédre. Nem csalódtunk, minden nagyon jó volt. A pincérek hihetetlenül gyorsan kihozták a levest, aztán a főfogást, semmire nem kellett várni. Mindenre nagyon figyeltek és nagyon kedvesek voltak.

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 3.
Régi visszajáró vendég vagyok ebbe a kiváló étterembe (kb. 20 éve). A hangulat mindig kiváló, a pincérek nagyon kedvesek. Az ételekben még soha nem csalódtam. Mindenki elégedett volt eddig akivel itt jártam. Számtalan születésnapot, családi rendezvényt, üzleti vacsorát bonyolítottunk már itt és mindig minden hibátlan volt!

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Több mint 10 éve járunk családommal az étterembe, sosem csalódtunk az ételek fínomak, nem drágák a személyzet segítőkész gyors, és pontos minden igényt kielégítenek. Sokszor készítenek nekünk olyan ételeket is ami nincs az étlapon. Ünnepeltünk már itt szülinapot, esküvőt, szallagavatót stb. Szívesen elvisszük barátainkat, ismerősinket is hogy megismerjék az éttermet.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.552 - 15.075,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.02.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.26. - 2020.04.26.
Judit Apartments Budapest
2019.04.26. - 2019.05.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.402,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, állatsimogatóval, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.02. - 2019.05.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.04.28. - 2019.12.22.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 9.664 - 25.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Jagelló Business Hotel
2019.04.26. - 2019.07.25.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.04. - 2019.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Vital Hotel Nautis Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Tóparti wellness (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX