Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Az árfekvése miatt inkább különlegesebb alkalmakkor járunk ide, de ilyenkor mindenképp: eléggé tágas étterem egy nagyon szép kert körül (nagyobb létszámú asztaltársaság esetén sem kell mások szájából enni), kiemelkedően udvarias kiszolgálás, az étlapról pedig célszerű az aktuális kínálatot választani, ott eddig még nem volt csalódást okozó fogás, sőt!

wolferl TOP étteremértékelő
2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az Étterem Héten jártunk itt párommal. Remek hangulatú étterem, kitűnő kiszolgálás, de a konyha nem kiemelkedő. Nincs vele semmi baj, a leves és a főétel is ízletes volt, de nem mondhatnám felejthetetlennek. Nézzük például a burgonyaropogóst: nem rossz, de kicsit száraz, és a mellé adott bormazsola-szósz, amely ezt a szárazságot enyhíthetné, túlságosan furcsa ízű, nem illik a csirkemellhez, így sajnos az egész fogás száraz, némileg fals benyomást kelt.

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 15.
Születésnapi bulira voltunk hivatalosak ide. Nem lakunk messze tőle, a meghívó törzshelye. Nem étlapról választottunk, kész volt a menü. Jó parkolási lehetőség a szomszédban. A környezet és a belső szép, a teremben csak a mi társaságunk volt, így a többi vendég nem zavart. A kiszolgálás kiváló, ahogy az ételek minősége is, és a mennyiségük is megfelelő.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Már sokan ajánlották ezt az éttermet, hogy nagyon szuperek az ételek és a kiszolgálás, így végre eljött a nap, hogy mi is elindultuk kipróbálni egy születésnapi ebédre. Nem csalódtunk, minden nagyon jó volt. A pincérek hihetetlenül gyorsan kihozták a levest, aztán a főfogást, semmire nem kellett várni. Mindenre nagyon figyeltek és nagyon kedvesek voltak.

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 3.
Régi visszajáró vendég vagyok ebbe a kiváló étterembe (kb. 20 éve). A hangulat mindig kiváló, a pincérek nagyon kedvesek. Az ételekben még soha nem csalódtam. Mindenki elégedett volt eddig akivel itt jártam. Számtalan születésnapot, családi rendezvényt, üzleti vacsorát bonyolítottunk már itt és mindig minden hibátlan volt!

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Több mint 10 éve járunk családommal az étterembe, sosem csalódtunk az ételek fínomak, nem drágák a személyzet segítőkész gyors, és pontos minden igényt kielégítenek. Sokszor készítenek nekünk olyan ételeket is ami nincs az étlapon. Ünnepeltünk már itt szülinapot, esküvőt, szallagavatót stb. Szívesen elvisszük barátainkat, ismerősinket is hogy megismerjék az éttermet.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyors volt a kiszolgálás, kiváló minőségűek voltak az ételek, nagyon nagy forgalom miatt úgy éreztük sietnünk kell, ezért hosszas, ellazult beszélgetésre nem tudtunk időt szakítani. Összességében kellemes emlék maradt számunkra az ott töltött idő. Bár nem foglaltunk előre asztalt, mégis kedvesen fogadtak a pincérek és biztosítottak helyet számunkra.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekkorom óta vagyok a Kakas Étterem vendége, immáron közel 20 éve. Gyermekként és felnőttként is mindig remekül éreztem magam. A hely népszerűségét mutatja, hogy asztalfoglalás nélkül sokszor maradtunk hoppon. Az ételek és a kiszolgálás kifogástalan. Bár sok éttermet meglátogattam már Budapesten, a Kakas Étterem a kedvenc helyem maradt.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszer voltunk náluk tavasszal! Minden nagyon finom volt, a kiszolgálásra és a környezetre sem lehet semmilyen panasz! Az ételek finomak és frissek, bár nem túl nagyok az adagok és az árak lehetnének kissé barátságosabbak! (De mint tudjuk a minőség pénzbe kerül. . . )Végeredményként meg voltunk elégedve mert minden nagyon tiszta és szép, kulturált!

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 1.
Többször volt szerencsénk vendégek lenni ennek a hangulatos kis étteremnek. Barátokkal, családdal szívesen töltünk itt el pár kellemes órácskát. Családi eseményeinket jó néhányszor ünnepeltük nálunk. Mindig udvarias kiszolgálásban volt részünk. A ételválaszték széleskörű, a minőség kiváló. Szívből ajánlom mindenkinek, aki szereti a különlegességeket, a minőségi ételeket.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.061 - 15.003,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.12.23.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.567 - 13.022,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.09.12.
Hotel Amadeus
2 nap/1 éjszaka 8.447 - 17.597,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel
2020.09.24. - 2021.12.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.597,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.09.24.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.24. - 2021.09.24.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.414 - 14.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2021.10.22.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.880 - 32.960,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.08.23.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.788,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.09.24. - 2021.01.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.10.31.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX