Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 3.
Régi visszajáró vendég vagyok ebbe a kiváló étterembe (kb. 20 éve). A hangulat mindig kiváló, a pincérek nagyon kedvesek. Az ételekben még soha nem csalódtam. Mindenki elégedett volt eddig akivel itt jártam. Számtalan születésnapot, családi rendezvényt, üzleti vacsorát bonyolítottunk már itt és mindig minden hibátlan volt!

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Több mint 10 éve járunk családommal az étterembe, sosem csalódtunk az ételek fínomak, nem drágák a személyzet segítőkész gyors, és pontos minden igényt kielégítenek. Sokszor készítenek nekünk olyan ételeket is ami nincs az étlapon. Ünnepeltünk már itt szülinapot, esküvőt, szallagavatót stb. Szívesen elvisszük barátainkat, ismerősinket is hogy megismerjék az éttermet.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyors volt a kiszolgálás, kiváló minőségűek voltak az ételek, nagyon nagy forgalom miatt úgy éreztük sietnünk kell, ezért hosszas, ellazult beszélgetésre nem tudtunk időt szakítani. Összességében kellemes emlék maradt számunkra az ott töltött idő. Bár nem foglaltunk előre asztalt, mégis kedvesen fogadtak a pincérek és biztosítottak helyet számunkra.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekkorom óta vagyok a Kakas Étterem vendége, immáron közel 20 éve. Gyermekként és felnőttként is mindig remekül éreztem magam. A hely népszerűségét mutatja, hogy asztalfoglalás nélkül sokszor maradtunk hoppon. Az ételek és a kiszolgálás kifogástalan. Bár sok éttermet meglátogattam már Budapesten, a Kakas Étterem a kedvenc helyem maradt.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszer voltunk náluk tavasszal! Minden nagyon finom volt, a kiszolgálásra és a környezetre sem lehet semmilyen panasz! Az ételek finomak és frissek, bár nem túl nagyok az adagok és az árak lehetnének kissé barátságosabbak! (De mint tudjuk a minőség pénzbe kerül. . . )Végeredményként meg voltunk elégedve mert minden nagyon tiszta és szép, kulturált!

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 1.
Többször volt szerencsénk vendégek lenni ennek a hangulatos kis étteremnek. Barátokkal, családdal szívesen töltünk itt el pár kellemes órácskát. Családi eseményeinket jó néhányszor ünnepeltük nálunk. Mindig udvarias kiszolgálásban volt részünk. A ételválaszték széleskörű, a minőség kiváló. Szívből ajánlom mindenkinek, aki szereti a különlegességeket, a minőségi ételeket.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 1.
Nyáron jártunk itt a családdal, így volt szerencsénk a kerthelyiségben asztalt kapni; valóságos eldugott kis ékszerdoboz, nagyon tetszett a hely hangulata. A választék bőséges, szívem szerint több mindent is megkóstoltam volna - így biztos ellátogatunk ide máskor is, hiszen az étel finom volt, a kiszolgálás pedig barátságos.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 26. - 7 látogató hasznosnak vélte
Körülbelül 1 hónapja látogattuk meg A Kakast! Nagy "A"-val,mert jómagam már nagyon régen készültem és készítettem az ízlelőbimbókat. Anno sok jót hallottam az étteremről és volt egy olyan időszak is, amikor is asztalt roppant nehéz volt foglalni,legyen az hétvége,vagy akár hétköznap. Érkeztünk és le is ültünk egy asztalhoz,majd kaptuk is az étlapot.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 18.
A családdal visszatérő vendégei vagyunk ennek a szuper étteremnek. Ha jót akarunk enni Budapesten nem is kérdés, hogy a Kakast választjuk. Rengeteg rokont, barátot vittünk már ide, akik szintén a szívükbe zárták ezt a kedves kis éttermet. Annak idején mi is így ismerkedtünk meg a hellyel. Kedvencünk az asztalokon ötletesen elhelyezett pincérhívó gombok és a gyönyörű kert!

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 11.
Családommal immár majd 15 éve járunk ide minden családi alkalomkor, legyen az névnap, születésnap vagy valamilyen évforduló. Az ételek mindig kiváló minőségűek, a felszolgálás kifogástalan, már-már családtagként fogadnak minket. Nagyon szép a kerti tó és nagyon tetszik az új bár és a koktélkínálat, az különösen, hogy gondoltak az alkoholt nem fogyasztókra az alkoholmentes koktélokkal.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.703,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.07.31.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 9.935 - 16.121,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.816,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.21.
Sipito Pihenőpark
Pilis
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.21. - 2019.11.05.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.26. - 2020.07.21.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.950 - 26.350,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 33.500,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.07.21. - 2019.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.899 - 16.206,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.09.30.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2020.01.28.
Jagelló Business Hotel
2019.07.21. - 2019.10.19.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 16.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval