Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyors volt a kiszolgálás, kiváló minőségűek voltak az ételek, nagyon nagy forgalom miatt úgy éreztük sietnünk kell, ezért hosszas, ellazult beszélgetésre nem tudtunk időt szakítani. Összességében kellemes emlék maradt számunkra az ott töltött idő. Bár nem foglaltunk előre asztalt, mégis kedvesen fogadtak a pincérek és biztosítottak helyet számunkra.

2012. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekkorom óta vagyok a Kakas Étterem vendége, immáron közel 20 éve. Gyermekként és felnőttként is mindig remekül éreztem magam. A hely népszerűségét mutatja, hogy asztalfoglalás nélkül sokszor maradtunk hoppon. Az ételek és a kiszolgálás kifogástalan. Bár sok éttermet meglátogattam már Budapesten, a Kakas Étterem a kedvenc helyem maradt.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszer voltunk náluk tavasszal! Minden nagyon finom volt, a kiszolgálásra és a környezetre sem lehet semmilyen panasz! Az ételek finomak és frissek, bár nem túl nagyok az adagok és az árak lehetnének kissé barátságosabbak! (De mint tudjuk a minőség pénzbe kerül. . . )Végeredményként meg voltunk elégedve mert minden nagyon tiszta és szép, kulturált!

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 1.
Többször volt szerencsénk vendégek lenni ennek a hangulatos kis étteremnek. Barátokkal, családdal szívesen töltünk itt el pár kellemes órácskát. Családi eseményeinket jó néhányszor ünnepeltük nálunk. Mindig udvarias kiszolgálásban volt részünk. A ételválaszték széleskörű, a minőség kiváló. Szívből ajánlom mindenkinek, aki szereti a különlegességeket, a minőségi ételeket.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 1.
Nyáron jártunk itt a családdal, így volt szerencsénk a kerthelyiségben asztalt kapni; valóságos eldugott kis ékszerdoboz, nagyon tetszett a hely hangulata. A választék bőséges, szívem szerint több mindent is megkóstoltam volna - így biztos ellátogatunk ide máskor is, hiszen az étel finom volt, a kiszolgálás pedig barátságos.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 26. - 7 látogató hasznosnak vélte
Körülbelül 1 hónapja látogattuk meg A Kakast! Nagy "A"-val,mert jómagam már nagyon régen készültem és készítettem az ízlelőbimbókat. Anno sok jót hallottam az étteremről és volt egy olyan időszak is, amikor is asztalt roppant nehéz volt foglalni,legyen az hétvége,vagy akár hétköznap. Érkeztünk és le is ültünk egy asztalhoz,majd kaptuk is az étlapot.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 18.
A családdal visszatérő vendégei vagyunk ennek a szuper étteremnek. Ha jót akarunk enni Budapesten nem is kérdés, hogy a Kakast választjuk. Rengeteg rokont, barátot vittünk már ide, akik szintén a szívükbe zárták ezt a kedves kis éttermet. Annak idején mi is így ismerkedtünk meg a hellyel. Kedvencünk az asztalokon ötletesen elhelyezett pincérhívó gombok és a gyönyörű kert!

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 11.
Családommal immár majd 15 éve járunk ide minden családi alkalomkor, legyen az névnap, születésnap vagy valamilyen évforduló. Az ételek mindig kiváló minőségűek, a felszolgálás kifogástalan, már-már családtagként fogadnak minket. Nagyon szép a kerti tó és nagyon tetszik az új bár és a koktélkínálat, az különösen, hogy gondoltak az alkoholt nem fogyasztókra az alkoholmentes koktélokkal.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi, baráti társasággal születésnapot ünnepeltünk a Kakasban. Szívélyes, kedves fogadtatás után kíváló ételeket kaptunk, bátran mondhatom "elképesztő" adagokat! Rendkívül igényes, szép hely, remek kis udvarral, így kisgyerekek számára is ideális lehet. 28-an voltunk, ennek ellenére az a-la-card vacsorát mindannyiunknak szinte egyidőben szervírozták,ami szerintem nem kis teljesítmény!

Beer TOP fotófeltöltő
2012. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. március 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségem rokonainak - anyának és fiának - volt kerek évfordulós (30 illetve 60) születésnapja, és a rokonságot ide hívták meg ebédre. Már hallottam az étteremről, de most jártam itt először. Sajnos - bár nagyon kedvesek - gyerekekkel nem annyira ideális, mert kicsit szűkös, és nem lehet félrevonulni velük.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.05.04. - 2019.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.10. - 2019.12.24.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.552 - 15.075,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.02.
Judit Apartments Budapest
2019.04.26. - 2019.05.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.294,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.04.30.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.09.30.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.28. - 2019.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.06.13. - 2019.06.15.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.29. - 2019.12.29.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.26. - 2019.11.05.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Vital Hotel Nautis Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Tóparti wellness (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX