Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
Mi ma voltunk ebédelni a családdal. Tyúkhús leves amit ettünk, inkább erőlevesre hasonlított. Kacsa rágós volt, és ízetlen. Harcsapaprikásba sajnos egy mezei poloska beköltözött evés közben . Ételek nem olyan ízletesek , mi többet vártunk ettől a helytől , Sokan voltunk össze zsúfolva , és olyan szalagon ment az egész kiszolgálás, Nekünk nem volt olyan nagy élmény, mind amit , írnak róla.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 26.
Ismét a Kakasban ünnepelt a család. Nem is akármit, jubileumi születésnapot, a 25. -et, a család legifjabb tagjáét. :) Minden kiváló volt ismét, az ételek, az italok, a kiszolgálás, a hangulat. Tortában is remeket alkottak és hozzá a meglepetés, a gyertyákkal díszített tortával az ünnepeltről a kedves felszolgálónk által készített fotó, ami pillanatokon belül az ünnepelt kezében volt, az étterem albumában.

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már megint. . . . Újra találtam alkalmat idejönni,most éppen szülinapra. Asztalfoglalás kötelező! (egyébként nem lesz helyed! ). A helyzet változatlan,mint már egyszer írtam értékelést e felületen. Gondoltam,ezt már tovább nem lehet ragozni. . . . De lehet! A választék,az ízek,a kiszolgálás,minden csillagos ötös!

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többedszer voltam már itt családdal kollégákkal baráti társasággal üzleti partnerekkel mindig nagyon finom, ízletes ételeket ettünk. A kiszolgálás mindig gyors udvarias volt. Az étterem estére megtelik, így érdemes előre helyet foglalni. Nyári időszakban a nyitott kertben a gyerekek is kirohangálhatják magukat, én az asztalok között szaladoznak

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
Mint már többedszer itt tartottuk a család összevont születésnapi összejövetelt! Most sem csalódtunk. A személyzet rugalmasan kezeli az asztalfoglalást, mert bár közlekedési okokból fél órát késtünk, de ezt, miután jeleztük, simán korrigálták. A választék kiváló, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias! Jövőre is ide megyünk!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
Az ételek finomak, bár volt ami kicsit sósabb volt a mi izlésünknél, de nem bántó módon. Kifejezetten bőséges adakokat kaptunk. A környezet lenyűgöző, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Tiszta, igényes környezet. Asztalt érdemes foglalni, mert rendkívül sokan vannak, legalább is hétvégén. Gyerekeseknek mindenképpen ajánlom a helyet, érdemes kipróbálni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Hétközben délután mentünk, nem voltak sokan, de asztalfoglalás minden időpontban ajánlott. Gyors kedves hozzáértő kiszolgálás fogadott. Borjúmájgombóc leves kiváló, a vargányagombás előétel szintén nagyon finom volt. Sült csülköt és őzgerincet rendeltünk, nagyon finom volt, mint ahogy a klasszikus, lángoló Gundel palacsinta is.

Mobilról küldte. | 2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 19.
A húslevesek nagyon jók! A külön mellékelt húsoscsont és sárgarépa már a levest kiadóssá teszi.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Hosszú idő után, nemrég újra jártam a XVIII. kerületi Kakas étteremben. Ismét tökéletesnek ítéltem mindent. Fantasztikus a konyha, az étlap mindíg őjdonságokkal teli, de a klasszikus ételeknek is maradt hely. A felszolgálók rendkívül kedvesek és figyelmesek. Figyelembe véve a hely történetét, melyet a kezdetektől volt szerencsém ismerni, tapaszatlni.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
,,Augusztus 18-án, a névnapomon vacsoráztun itt, immár sokadszor, férjemmel és fiammal. Ismételten megállapítottuk, hogy remek hely. Nagyon finom, izlésesen felszolgált ételek, udvarias kiszolgálás. Gyönyörű, igényesen berendezett étterem, romantikus kerthelyiséggel, kis tóval, padokkal, gyönyörű növényekkel. Kár, hogy most nem voltak itt is megterített asztalok, mint korábban.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 11.460 - 17.605,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.000 - 58.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2021.01.03.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.28.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.09.16.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.12.05.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
Jagelló Business Hotel
2020.04.07. - 2020.07.06.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.04. - 2021.04.07.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félapnziós ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.31.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.04.07. - 2020.09.02.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre