Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Hétközben délután mentünk, nem voltak sokan, de asztalfoglalás minden időpontban ajánlott. Gyors kedves hozzáértő kiszolgálás fogadott. Borjúmájgombóc leves kiváló, a vargányagombás előétel szintén nagyon finom volt. Sült csülköt és őzgerincet rendeltünk, nagyon finom volt, mint ahogy a klasszikus, lángoló Gundel palacsinta is.

Mobilról küldte. | 2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 19.
A húslevesek nagyon jók! A külön mellékelt húsoscsont és sárgarépa már a levest kiadóssá teszi.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Hosszú idő után, nemrég újra jártam a XVIII. kerületi Kakas étteremben. Ismét tökéletesnek ítéltem mindent. Fantasztikus a konyha, az étlap mindíg őjdonságokkal teli, de a klasszikus ételeknek is maradt hely. A felszolgálók rendkívül kedvesek és figyelmesek. Figyelembe véve a hely történetét, melyet a kezdetektől volt szerencsém ismerni, tapaszatlni.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
,,Augusztus 18-án, a névnapomon vacsoráztun itt, immár sokadszor, férjemmel és fiammal. Ismételten megállapítottuk, hogy remek hely. Nagyon finom, izlésesen felszolgált ételek, udvarias kiszolgálás. Gyönyörű, igényesen berendezett étterem, romantikus kerthelyiséggel, kis tóval, padokkal, gyönyörű növényekkel. Kár, hogy most nem voltak itt is megterített asztalok, mint korábban.
Budakeszi

2012 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13.
A napokban néztem az oldal budapesti top listás éttermeit, s ezek közül a Kakast még nem értékeltem, bár a "bakancslistámon" természetesen szerepelt. Jó pár évvel ezelőtt jártam már itt egy munkatársammal, aki tősgyökeres lőrinci lakosként ódákat zengett a helyről. A belvárosból majdnem 1 órányi utazásra található, de bizton állíthatom, megéri ide ellátogatni.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
…már hallottam hírét a Kakasnak…

Elsősorban a XVIII. kerületi illetőségűek nem kis büszkeséggel beszélnek róla, mint a kerület egyik nevezetességéről. „Kiválóak az ételek, fantasztikus a kerethelyisége, első osztályú a kiszolgálás! Az italválaszték minden igényt kielégítő! ” Ilyen, és ehhez hasonló hírek keltették fel az érdeklődésemet.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kakas étterembe kisgyermekkoromtól kezdve járunk szüleimmel, illetve alkalmakkor (ballagás, diplomaosztó, szülinap) nagycsaláddal, barátokkal, és soha nem kellett csalódnunk sem az ételek, italok, sem pedig a kiszolgálás minőségében.
Veszprém
Csopak
Zirc

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha egy étteremben nehezen lehet asztalt foglalni, az már jelent valamit. Hát nekünk is sokadik próbálkozásra jött össze. Aztán az itt tapasztaltak alapján el is mondhatjuk, hogy nem véletlenül. Futólépésben közlekednek a profi pincérek, hogy felvegyék a rendeléseket és mihamarabb kielégítsék a vendégek igényeit. Minden étel óriási adag volt óriási tányéron.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Úgy kezdeném, hogy feleségemmel színházba mentünk Budapestre. Előre megbeszéltük, hogy utána megyünk vacsorázni. Még itthon(Nyíregyházán) kerestünk az interneten éttermet. Az ittjártam. hu-n 3. helyre rangsorolták a Kakas éttermet, gondoltuk, kipróbáljuk mi is! El is mentünk, beléptünk, az ott lévő felszolgáló azonnal kedvesen fogadott, kérdezte van-e hely foglalva, közöltük nincs, csak simán "beestünk" !

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Szuper hely, hangulatos, kedvesek az ott dolgozók. Az étellel meg voltam elégedve bőséges volt és finom. Ár érték arányba is tökéletesen megfelelt. Igazi bisztrós feelingje van. Nem gondoltam volna hogy ennyire jó véleménnyel leszek a helyről. Kár hogy nekem messze van szívesen mennék még legközelebb is ide esetleg ünnepelni vagy csak egy jót vacsorázni

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.04.26. - 2019.07.25.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.04.26. - 2020.04.26.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 23.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.10. - 2019.12.24.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 30.209,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.05.31.
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.28. - 2019.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, állatsimogatóval, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.02. - 2019.05.31.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2019.04.26. - 2020.04.26.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2019.05.01. - 2019.06.16.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Vital Hotel Nautis Budapest
Anyák napi pihenés a Librában (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Tóparti wellness (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX