Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
Mint már többedszer itt tartottuk a család összevont születésnapi összejövetelt! Most sem csalódtunk. A személyzet rugalmasan kezeli az asztalfoglalást, mert bár közlekedési okokból fél órát késtünk, de ezt, miután jeleztük, simán korrigálták. A választék kiváló, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias! Jövőre is ide megyünk!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
Az ételek finomak, bár volt ami kicsit sósabb volt a mi izlésünknél, de nem bántó módon. Kifejezetten bőséges adakokat kaptunk. A környezet lenyűgöző, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Tiszta, igényes környezet. Asztalt érdemes foglalni, mert rendkívül sokan vannak, legalább is hétvégén. Gyerekeseknek mindenképpen ajánlom a helyet, érdemes kipróbálni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Hétközben délután mentünk, nem voltak sokan, de asztalfoglalás minden időpontban ajánlott. Gyors kedves hozzáértő kiszolgálás fogadott. Borjúmájgombóc leves kiváló, a vargányagombás előétel szintén nagyon finom volt. Sült csülköt és őzgerincet rendeltünk, nagyon finom volt, mint ahogy a klasszikus, lángoló Gundel palacsinta is.

Mobilról küldte. | 2016. októberben járt itt
Értékelt: 2016. október 19.
A húslevesek nagyon jók! A külön mellékelt húsoscsont és sárgarépa már a levest kiadóssá teszi.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Hosszú idő után, nemrég újra jártam a XVIII. kerületi Kakas étteremben. Ismét tökéletesnek ítéltem mindent. Fantasztikus a konyha, az étlap mindíg őjdonságokkal teli, de a klasszikus ételeknek is maradt hely. A felszolgálók rendkívül kedvesek és figyelmesek. Figyelembe véve a hely történetét, melyet a kezdetektől volt szerencsém ismerni, tapaszatlni.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
,,Augusztus 18-án, a névnapomon vacsoráztun itt, immár sokadszor, férjemmel és fiammal. Ismételten megállapítottuk, hogy remek hely. Nagyon finom, izlésesen felszolgált ételek, udvarias kiszolgálás. Gyönyörű, igényesen berendezett étterem, romantikus kerthelyiséggel, kis tóval, padokkal, gyönyörű növényekkel. Kár, hogy most nem voltak itt is megterített asztalok, mint korábban.

2071 hasznos szavazat
2016. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 13.
A napokban néztem az oldal budapesti top listás éttermeit, s ezek közül a Kakast még nem értékeltem, bár a "bakancslistámon" természetesen szerepelt. Jó pár évvel ezelőtt jártam már itt egy munkatársammal, aki tősgyökeres lőrinci lakosként ódákat zengett a helyről. A belvárosból majdnem 1 órányi utazásra található, de bizton állíthatom, megéri ide ellátogatni.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
…már hallottam hírét a Kakasnak…

Elsősorban a XVIII. kerületi illetőségűek nem kis büszkeséggel beszélnek róla, mint a kerület egyik nevezetességéről. „Kiválóak az ételek, fantasztikus a kerethelyisége, első osztályú a kiszolgálás! Az italválaszték minden igényt kielégítő! ” Ilyen, és ehhez hasonló hírek keltették fel az érdeklődésemet.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kakas étterembe kisgyermekkoromtól kezdve járunk szüleimmel, illetve alkalmakkor (ballagás, diplomaosztó, szülinap) nagycsaláddal, barátokkal, és soha nem kellett csalódnunk sem az ételek, italok, sem pedig a kiszolgálás minőségében.
Veszprém
Zirc

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha egy étteremben nehezen lehet asztalt foglalni, az már jelent valamit. Hát nekünk is sokadik próbálkozásra jött össze. Aztán az itt tapasztaltak alapján el is mondhatjuk, hogy nem véletlenül. Futólépésben közlekednek a profi pincérek, hogy felvegyék a rendeléseket és mihamarabb kielégítsék a vendégek igényeit. Minden étel óriási adag volt óriási tányéron.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.816,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 44.175,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2019.12.28.
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék 1 üveg itallal, gyertya bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.27. - 2019.12.20.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.703,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.07.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.07.22. - 2019.12.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 15.974,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
2019.05.05. - 2019.09.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval