Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Másodszorra jártam itt. Gyönyörű kerttel, udvarias és profi személyzettel és mennyei ételekkel rendelkezik ez a kiváló étterem. Mindenki imádta a családból, főleg a gyerekek, akik a kertben lévő tónál (és a teknősökkel) töltötték az idő nagy részét.
Fontos,hogy legalább 1 hónappal a tervezett időpont előtt asztalt foglalj, mert népszerű a hely!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyesben a családdal jártunk az étteremben. Nehéz asztalt foglalni, mivel nagyon népszerü az étterem a hely ellenére (kint a városból és kedvezötlen környezetben) A felszolgálók kedvesek, a választék böséges, a berendezés szép, a tisztaság példás. Ami sajnos zavaró, hogy a maximális mértékig telezsúfolt az étterem asztalokkal.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Nagyon gazdag választék. Kíváló a koszt,udvarias a kiszolgálás. A 70. éves születésnapomat ünnepeltük. Még gyertyás tortát is kaptam és lefényképeztek. Felejthetetlen élmény volt. Nagyon gazdag a választék így mindenkinek kedvére való jutott! Már többször jártunk itt a fiamék ajánlották.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
Mi ma voltunk ebédelni a családdal. Tyúkhús leves amit ettünk, inkább erőlevesre hasonlított. Kacsa rágós volt, és ízetlen. Harcsapaprikásba sajnos egy mezei poloska beköltözött evés közben . Ételek nem olyan ízletesek , mi többet vártunk ettől a helytől , Sokan voltunk össze zsúfolva , és olyan szalagon ment az egész kiszolgálás, Nekünk nem volt olyan nagy élmény, mind amit , írnak róla.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 26.
Ismét a Kakasban ünnepelt a család. Nem is akármit, jubileumi születésnapot, a 25. -et, a család legifjabb tagjáét. :) Minden kiváló volt ismét, az ételek, az italok, a kiszolgálás, a hangulat. Tortában is remeket alkottak és hozzá a meglepetés, a gyertyákkal díszített tortával az ünnepeltről a kedves felszolgálónk által készített fotó, ami pillanatokon belül az ünnepelt kezében volt, az étterem albumában.

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már megint. . . . Újra találtam alkalmat idejönni,most éppen szülinapra. Asztalfoglalás kötelező! (egyébként nem lesz helyed! ). A helyzet változatlan,mint már egyszer írtam értékelést e felületen. Gondoltam,ezt már tovább nem lehet ragozni. . . . De lehet! A választék,az ízek,a kiszolgálás,minden csillagos ötös!

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többedszer voltam már itt családdal kollégákkal baráti társasággal üzleti partnerekkel mindig nagyon finom, ízletes ételeket ettünk. A kiszolgálás mindig gyors udvarias volt. Az étterem estére megtelik, így érdemes előre helyet foglalni. Nyári időszakban a nyitott kertben a gyerekek is kirohangálhatják magukat, én az asztalok között szaladoznak

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 5.
Mint már többedszer itt tartottuk a család összevont születésnapi összejövetelt! Most sem csalódtunk. A személyzet rugalmasan kezeli az asztalfoglalást, mert bár közlekedési okokból fél órát késtünk, de ezt, miután jeleztük, simán korrigálták. A választék kiváló, az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias! Jövőre is ide megyünk!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
Az ételek finomak, bár volt ami kicsit sósabb volt a mi izlésünknél, de nem bántó módon. Kifejezetten bőséges adakokat kaptunk. A környezet lenyűgöző, nagyon kellemesen éreztük magunkat. Tiszta, igényes környezet. Asztalt érdemes foglalni, mert rendkívül sokan vannak, legalább is hétvégén. Gyerekeseknek mindenképpen ajánlom a helyet, érdemes kipróbálni.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 19.
Hétközben délután mentünk, nem voltak sokan, de asztalfoglalás minden időpontban ajánlott. Gyors kedves hozzáértő kiszolgálás fogadott. Borjúmájgombóc leves kiváló, a vargányagombás előétel szintén nagyon finom volt. Sült csülköt és őzgerincet rendeltünk, nagyon finom volt, mint ahogy a klasszikus, lángoló Gundel palacsinta is.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2019.12.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.10. - 2019.12.24.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2019.12.28.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 9.860 - 32.282,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2020.12.23.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
2-3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, internet elérhetőséggel
2019.03.15. - 2019.03.18.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.725 - 29.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667 - 4.111,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.19. - 2020.02.19.

Szállodák Budapest környékén
Patak Park Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX