Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
Az unokám születésnapja alkalmából jártunk itt, 6 felnőtt és 4 gyermekkel. Minden nagyon jó volt, de az ételekre sajnos sokat vártunk kb 1 órát, ami főleg a gyerekek számára volt megterhelő, Jó lenne , ha legalább a gyermekek részére rendelt ételt előbb ki tudnák hozni. ,
A kért szülinapi torta azonban nagyon jól sikerült és a kísérő fénykép nagyon kellemes meglepetés volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon régóta járunk már ebbe az étterembe. Ezúttal Párommal volt szerencsém egy csodás vacsorát eltölteni itt. A kiszolgálás remek volt, ahogyan az már megszokható, az ételek minősége pedig páratlan! Odafigyelésből is ötös! Az esti csúcsforgalmat még éppen elkerültük, így a várakozási idő sem volt hatványozott, ahogyan az esténként gyakran előfordul, korábbi tapasztalatok alapján.

Flótás TOP szállásértékelő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy 12 fős társasággal jártam az étteremben, ahol igen profi módon láttak el minket: gyors rendelés-felvétel, kiszolgálás és az ételekre sem kellett sokat várni, pedig "változatos" volt a rendelésünk. Az adagok akkorák voltak, hogy csomagoltatnunk is kellett. Az ételek minősége kiváló volt, csak jót lehet mondani róluk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Kedves, gyors kiszolgálás, nagyszerű étel és ital választék, gyönyörű belső és külső tér, kerthelyiség várja a vendégeket. Segítőkész, rugalmas a személyzet, a születésnapi rendezvényünknek kiváló helyszíne volt, mindenki jól érezte magát. A desszert választék és a borlap is kiváló, csak ajánlani tudjuk.
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. augusztus 19-én családi összejövetelt tartottunk az étteremben. Évekkel ezelőtt már jártunk az ott, akkor is elégedetten távoztunk. A kerthelyiségben terítettek számunkra. Gyönyörű, gondozott,különlegesen szép a kert, kis halastóval. Dohányosok részére igényes, padokkal és asztallal kialakított rész. Az étel kiváló, a pincérek udvariasak és figyelmesek.

2016. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Egy volt kollégámmal jártam az étteremben és első pillanatban megfogott az a profizmus, amit az ott dolgozó személyzeten tapasztaltam. A folytatás is hasonlóképpen alakult. Az ételek-italok kiváló minőségűek voltak, a kiszolgálás profi módon történt. Ár-érték arány megfelelő volt. Bár nem a belváros szívében található az étterem, érdemes egy kis kitérőt tenni miatta.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel ünnepeltük a házassági évfordulonkat ebben az éteremben. Az éterem bár kicsit eldugott és panelhazban a panoráma, de a belső kialakítás igényessége és a figyelmes felszolgálok mindezt feledtetik. Italválaszték megfelelő, sőt külön kiemelném az alkoholmentes koktélválasztékot és rengeteg ízesítésű limonádét.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Másodszorra jártam itt. Gyönyörű kerttel, udvarias és profi személyzettel és mennyei ételekkel rendelkezik ez a kiváló étterem. Mindenki imádta a családból, főleg a gyerekek, akik a kertben lévő tónál (és a teknősökkel) töltötték az idő nagy részét.
Fontos,hogy legalább 1 hónappal a tervezett időpont előtt asztalt foglalj, mert népszerű a hely!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyesben a családdal jártunk az étteremben. Nehéz asztalt foglalni, mivel nagyon népszerü az étterem a hely ellenére (kint a városból és kedvezötlen környezetben) A felszolgálók kedvesek, a választék böséges, a berendezés szép, a tisztaság példás. Ami sajnos zavaró, hogy a maximális mértékig telezsúfolt az étterem asztalokkal.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Nagyon gazdag választék. Kíváló a koszt,udvarias a kiszolgálás. A 70. éves születésnapomat ünnepeltük. Még gyertyás tortát is kaptam és lefényképeztek. Felejthetetlen élmény volt. Nagyon gazdag a választék így mindenkinek kedvére való jutott! Már többször jártunk itt a fiamék ajánlották.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással,
2020.03.13. - 2020.10.31.
Jagelló Business Hotel
2020.04.07. - 2020.07.06.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.02.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.12.05.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg használattal, kulturális és gyerekprogramokkal
2020.07.13. - 2020.08.30.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
2 nap/1 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2020.06.14.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 17.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre