Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. augusztus 19-én családi összejövetelt tartottunk az étteremben. Évekkel ezelőtt már jártunk az ott, akkor is elégedetten távoztunk. A kerthelyiségben terítettek számunkra. Gyönyörű, gondozott,különlegesen szép a kert, kis halastóval. Dohányosok részére igényes, padokkal és asztallal kialakított rész. Az étel kiváló, a pincérek udvariasak és figyelmesek.

2016. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Egy volt kollégámmal jártam az étteremben és első pillanatban megfogott az a profizmus, amit az ott dolgozó személyzeten tapasztaltam. A folytatás is hasonlóképpen alakult. Az ételek-italok kiváló minőségűek voltak, a kiszolgálás profi módon történt. Ár-érték arány megfelelő volt. Bár nem a belváros szívében található az étterem, érdemes egy kis kitérőt tenni miatta.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel ünnepeltük a házassági évfordulonkat ebben az éteremben. Az éterem bár kicsit eldugott és panelhazban a panoráma, de a belső kialakítás igényessége és a figyelmes felszolgálok mindezt feledtetik. Italválaszték megfelelő, sőt külön kiemelném az alkoholmentes koktélválasztékot és rengeteg ízesítésű limonádét.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Másodszorra jártam itt. Gyönyörű kerttel, udvarias és profi személyzettel és mennyei ételekkel rendelkezik ez a kiváló étterem. Mindenki imádta a családból, főleg a gyerekek, akik a kertben lévő tónál (és a teknősökkel) töltötték az idő nagy részét.
Fontos,hogy legalább 1 hónappal a tervezett időpont előtt asztalt foglalj, mert népszerű a hely!

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négyesben a családdal jártunk az étteremben. Nehéz asztalt foglalni, mivel nagyon népszerü az étterem a hely ellenére (kint a városból és kedvezötlen környezetben) A felszolgálók kedvesek, a választék böséges, a berendezés szép, a tisztaság példás. Ami sajnos zavaró, hogy a maximális mértékig telezsúfolt az étterem asztalokkal.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Nagyon gazdag választék. Kíváló a koszt,udvarias a kiszolgálás. A 70. éves születésnapomat ünnepeltük. Még gyertyás tortát is kaptam és lefényképeztek. Felejthetetlen élmény volt. Nagyon gazdag a választék így mindenkinek kedvére való jutott! Már többször jártunk itt a fiamék ajánlották.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
Mi ma voltunk ebédelni a családdal. Tyúkhús leves amit ettünk, inkább erőlevesre hasonlított. Kacsa rágós volt, és ízetlen. Harcsapaprikásba sajnos egy mezei poloska beköltözött evés közben . Ételek nem olyan ízletesek , mi többet vártunk ettől a helytől , Sokan voltunk össze zsúfolva , és olyan szalagon ment az egész kiszolgálás, Nekünk nem volt olyan nagy élmény, mind amit , írnak róla.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 26.
Ismét a Kakasban ünnepelt a család. Nem is akármit, jubileumi születésnapot, a 25. -et, a család legifjabb tagjáét. :) Minden kiváló volt ismét, az ételek, az italok, a kiszolgálás, a hangulat. Tortában is remeket alkottak és hozzá a meglepetés, a gyertyákkal díszített tortával az ünnepeltről a kedves felszolgálónk által készített fotó, ami pillanatokon belül az ünnepelt kezében volt, az étterem albumában.

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már megint. . . . Újra találtam alkalmat idejönni,most éppen szülinapra. Asztalfoglalás kötelező! (egyébként nem lesz helyed! ). A helyzet változatlan,mint már egyszer írtam értékelést e felületen. Gondoltam,ezt már tovább nem lehet ragozni. . . . De lehet! A választék,az ízek,a kiszolgálás,minden csillagos ötös!

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többedszer voltam már itt családdal kollégákkal baráti társasággal üzleti partnerekkel mindig nagyon finom, ízletes ételeket ettünk. A kiszolgálás mindig gyors udvarias volt. Az étterem estére megtelik, így érdemes előre helyet foglalni. Nyári időszakban a nyitott kertben a gyerekek is kirohangálhatják magukat, én az asztalok között szaladoznak

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.492 - 16.121,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2019.07.22. - 2020.01.28.
Panni Pihenőház
2019.07.21. - 2020.07.21.
City Hotel Unió
5 nap/4 éjszaka 7.488,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Vadrózsa Panzió
2019.07.21. - 2020.07.21.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
2019.05.05. - 2019.09.30.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Hotel Honti
2019.07.21. - 2020.01.03.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.07.24. - 2019.12.20.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 26.311 - 33.660,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.08.31.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.129 - 30.378,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.29.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval