Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sokak ajánlására, október közepén látogattunk el feleségemmel az étterembe. Távolról sem állítom, hogy rossz volt, de a várakozást jócskán alulmúlta. 1, Feleségemnek minden ízlett, azt mondta nem csúcs, de az átlagosnál sokkal jobb. 2, Én májgombóc levessel indítottam. A lé kifejezetten finom volt, viszont a zöldség ropogott, magyarul nem főtt meg, zöldség íze volt.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyáron egy baráti látogatás alkalmából volt szerencsénk ehhez a kiváló étteremhez. 4 felnőtt mellett az 1 éves kisfiúnk és a 3 éves kislányunk is velünk tartott. A pincér csillagos ötös kiszolgálást nyújtott. A gyermekek elkezdtek hisztizni, erre kihozta a nekik rendelt ételt kicsit hamarabb, hozzá való apró étkészlettel. Nagyon figyelmesek voltak.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
házassági évfordulóra jöttünk ide, régi kivánság ként. A kiszolgálás majdnem jó volt, de a deszertet a főfögás előtt kaptuk, kérésre visszavitték. A fő fogásssl is voltak gondunk. A csirkemell szokás szerint száraz volt, a brassói messze volt az igazitól. [moderálva - a szerk. ] A brassói nem hosszú szaftal, nyers paradicsomnal készül, ez messze az eredetiől.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi vacsorára tértünk be legutóbb, az ételekben és szép környezetben ezúttal sem csalódtunk. Nem a legolcsóbb étterem, de bőséges és szerintem fantáziadús a választék, és követi a modern étkezési kultúrát. Vega és paleo fogások is vannak, ezért fiataloknak és a tudatos táplálkozás híveinek is jó választás lehet. A belső tér igényesen kialakított, kellemes hangulatú.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor családi ünneplés van,mindig ide megyünk.Most hétköznap voltunk,kevesen voltak az étteremben,a kiszolgálás gyorsan ment.Az ételek szépek és finomak,kivéve a tiramisut.Akárcsak legutóbbi alkalommal a madártejet,ezt is telerakták tejszínnel.Szörnyű csalódás volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nincs éppen a legjobb környéken, külvárosi eldugott utcák között találjuk. Bent nagyon hangulatos hely, bár kicsit zsúfolt és nyüzsgő. Az egyetlen negatívuma sült hús késtörő rágóssága, egyébként ízletes levesek és külsőre íncsiklandozó fogások. Ár-érték arányban elfogadható, bár egyes ételek ára túlzó. Személyzet figyelmes, és gyors.

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételekkel meg voltunk elégedve, de a minket kiszolgáló pincér nagyképű, túlbuzgó stílusával nem. A pincér dolga, hogy “észrevétlenül” szolgáljon ki, nem, hogy ő legyen a középponban. Kellemetlenül pofátlan és túlbuzgó volt, amit szóvá is tettünk. A többi pincér kedves volt. A hely hangulata miatt biztosan visszatérünk még, de minimum fél év lesz, mire újra kipróbáljuk.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Szombaton sz étterem 12 órakor nyit. Egy kicsit meglepett, hogy egy perccel sem engedtek be korábban bennünket, pedig erősen nyomkodtuk a kilincset. Kárpótolt ezután a kiszolgálás, és nem utolsó sorban a profin elkészített ételek. Csaknem mindenki mást rendelt, de a nagy család egyöntetűen úgy nyilatkozott, hogy mindegyik étel friss és ízletes volt.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal töltöttünk el egy felejthetetlen szombati vacsorát
itt. A főétel előtt leveseket is választottunk mind a négyen,
rendkívül gyorsan kihozták, szinte alig kortyoltunk párat az felszolgált italainkból. Isteni finomak, a csészényi mérce pont elegendő volt, kifejezetten ajánlom a tárkonyos vadragulevest, senki ne hagyja ki.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Többször jártunk már itt.Kedves és figyelmes kiszolgálás,az étlap időről-időre megújul.Az sem gond,ha gyerekkel,babával megy vki,mert abszolút gyerekbarát a hely.Az ételek pedig mindig magas minőségűek

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
3 nap/2 éjszaka 7.640 - 66.434,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2020.12.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.864 - 16.464,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.04. - 2020.12.30.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 16.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Locsolóbál belépővel, lovaskocsikázással, szauna és jacuzzi használattal, korai érkezéssel és késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.11. - 2020.04.13.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.06. - 2021.04.06.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.08. - 2020.12.20.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 11.460 - 17.605,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.02.08.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre