Kakas Étterem Budapest

Kakas Étterem Budapest
3. helyezett Budapest

1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest - vélemények, kritkikák

Kakas Étterem Budapest vélemények

2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételekkel meg voltunk elégedve, de a minket kiszolgáló pincér nagyképű, túlbuzgó stílusával nem. A pincér dolga, hogy “észrevétlenül” szolgáljon ki, nem, hogy ő legyen a középponban. Kellemetlenül pofátlan és túlbuzgó volt, amit szóvá is tettünk. A többi pincér kedves volt. A hely hangulata miatt biztosan visszatérünk még, de minimum fél év lesz, mire újra kipróbáljuk.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Szombaton sz étterem 12 órakor nyit. Egy kicsit meglepett, hogy egy perccel sem engedtek be korábban bennünket, pedig erősen nyomkodtuk a kilincset. Kárpótolt ezután a kiszolgálás, és nem utolsó sorban a profin elkészített ételek. Csaknem mindenki mást rendelt, de a nagy család egyöntetűen úgy nyilatkozott, hogy mindegyik étel friss és ízletes volt.

Szerényke TOP szállásértékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal töltöttünk el egy felejthetetlen szombati vacsorát
itt. A főétel előtt leveseket is választottunk mind a négyen,
rendkívül gyorsan kihozták, szinte alig kortyoltunk párat az felszolgált italainkból. Isteni finomak, a csészényi mérce pont elegendő volt, kifejezetten ajánlom a tárkonyos vadragulevest, senki ne hagyja ki.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Többször jártunk már itt.Kedves és figyelmes kiszolgálás,az étlap időről-időre megújul.Az sem gond,ha gyerekkel,babával megy vki,mert abszolút gyerekbarát a hely.Az ételek pedig mindig magas minőségűek

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
Az unokám születésnapja alkalmából jártunk itt, 6 felnőtt és 4 gyermekkel. Minden nagyon jó volt, de az ételekre sajnos sokat vártunk kb 1 órát, ami főleg a gyerekek számára volt megterhelő, Jó lenne , ha legalább a gyermekek részére rendelt ételt előbb ki tudnák hozni. ,
A kért szülinapi torta azonban nagyon jól sikerült és a kísérő fénykép nagyon kellemes meglepetés volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon régóta járunk már ebbe az étterembe. Ezúttal Párommal volt szerencsém egy csodás vacsorát eltölteni itt. A kiszolgálás remek volt, ahogyan az már megszokható, az ételek minősége pedig páratlan! Odafigyelésből is ötös! Az esti csúcsforgalmat még éppen elkerültük, így a várakozási idő sem volt hatványozott, ahogyan az esténként gyakran előfordul, korábbi tapasztalatok alapján.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy 12 fős társasággal jártam az étteremben, ahol igen profi módon láttak el minket: gyors rendelés-felvétel, kiszolgálás és az ételekre sem kellett sokat várni, pedig "változatos" volt a rendelésünk. Az adagok akkorák voltak, hogy csomagoltatnunk is kellett. Az ételek minősége kiváló volt, csak jót lehet mondani róluk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Kedves, gyors kiszolgálás, nagyszerű étel és ital választék, gyönyörű belső és külső tér, kerthelyiség várja a vendégeket. Segítőkész, rugalmas a személyzet, a születésnapi rendezvényünknek kiváló helyszíne volt, mindenki jól érezte magát. A desszert választék és a borlap is kiváló, csak ajánlani tudjuk.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. augusztus 19-én családi összejövetelt tartottunk az étteremben. Évekkel ezelőtt már jártunk az ott, akkor is elégedetten távoztunk. A kerthelyiségben terítettek számunkra. Gyönyörű, gondozott,különlegesen szép a kert, kis halastóval. Dohányosok részére igényes, padokkal és asztallal kialakított rész. Az étel kiváló, a pincérek udvariasak és figyelmesek.

2016. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Egy volt kollégámmal jártam az étteremben és első pillanatban megfogott az a profizmus, amit az ott dolgozó személyzeten tapasztaltam. A folytatás is hasonlóképpen alakult. Az ételek-italok kiváló minőségűek voltak, a kiszolgálás profi módon történt. Ár-érték arány megfelelő volt. Bár nem a belváros szívében található az étterem, érdemes egy kis kitérőt tenni miatta.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.294,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.04.30.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.08.
Jagelló Business Hotel
2019.04.26. - 2019.07.25.
Airport Hotel Budapest
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.29. - 2019.12.29.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.10.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.19.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.09.30.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.29. - 2020.04.26.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.06.14.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2019.05.01. - 2019.06.16.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Vital Hotel Nautis Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Tóparti wellness (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX