Kakas Étterem Budapest
1184 Budapest, József u. 55.

Kakas Étterem Budapest a térképen

Kakas Étterem Budapest értékelése:

H-Szo 12:00-23:00
V 12:00-22:00
étterem, söröző
magyar, nemzetközi
magyar, angol, francia, német, olasz, orosz
Visa, EC/MC
Bitburger, Krusovice

Kakas Étterem Budapest képei

Kakas Étterem Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
A mai nap jàrtunk ott többen,születésnapi vacsorára mentünk.Az ételek nagyon finomak voltak :) A felszolgálók( mindenki) nagyon jófejek és figyelmesek voltak( ritka az ilyen hely ahol ennyire). A mi asztalunknál leginkább a tetovált srác volt ,aki nagyon feldobta a hangulatot :) ezer hála neki(k) mindenért :)

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Családi döntés volt ünnep alkalmából a Kakas. Jó előre lefoglaltak a helyet. Amikor megérkeztünk, kívánságunknak megfelelő asztalt kaptunk. Gyors, figyelmes kiszolgálás után elfogyasztottuk a kétszemélyes bőségtálunk egy részét, ami olyan sok volt, hogy be kellett csomagoltatnunk. Talán egy kicsit bátrabb fűszerezés, különösen a szárnyasnál, elkelt volna.

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 2.
Klasszikus magyar étterem, ahol mindig degeszre eszi magát az ember. Már többször jártunk itt, és eddig mindig nagyon jókat ettünk. Minden finom, nagyok az adagok, gyors a kiszolgálás, profik a pincérek, hangulatos a hely. Biztos, hogy még többször visszajövünk, hogy ha Pesten járunk. Születésnapot is tartottunk már itt, mindenben rugalmasak voltak.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29.
Családi ünnepek alkalmával,de időnként kettesben is meglátogatjuk az éttermet. Változatos állandóan változó az étlap. Ugyanakkor, arra is figyelnek, hogy a nagy kedvencek megmaradjanak. Az adagok bőségesek és kiváló minőségű alapanyagokból készülnek. A húsok jól sütöttek, az ételek nagyon jó ízűek. A desszertek is mindig nagyon finomak voltak.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyáron egy baráti látogatás alkalmából volt szerencsénk ehhez a kiváló étteremhez. 4 felnőtt mellett az 1 éves kisfiúnk és a 3 éves kislányunk is velünk tartott. A pincér csillagos ötös kiszolgálást nyújtott. A gyermekek elkezdtek hisztizni, erre kihozta a nekik rendelt ételt kicsit hamarabb, hozzá való apró étkészlettel. Nagyon figyelmesek voltak.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor családi ünneplés van,mindig ide megyünk.Most hétköznap voltunk,kevesen voltak az étteremben,a kiszolgálás gyorsan ment.Az ételek szépek és finomak,kivéve a tiramisut.Akárcsak legutóbbi alkalommal a madártejet,ezt is telerakták tejszínnel.Szörnyű csalódás volt.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Szombaton sz étterem 12 órakor nyit. Egy kicsit meglepett, hogy egy perccel sem engedtek be korábban bennünket, pedig erősen nyomkodtuk a kilincset. Kárpótolt ezután a kiszolgálás, és nem utolsó sorban a profin elkészített ételek. Csaknem mindenki mást rendelt, de a nagy család egyöntetűen úgy nyilatkozott, hogy mindegyik étel friss és ízletes volt.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal töltöttünk el egy felejthetetlen szombati vacsorát
itt. A főétel előtt leveseket is választottunk mind a négyen,
rendkívül gyorsan kihozták, szinte alig kortyoltunk párat az felszolgált italainkból. Isteni finomak, a csészényi mérce pont elegendő volt, kifejezetten ajánlom a tárkonyos vadragulevest, senki ne hagyja ki.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 21.
Többször jártunk már itt.Kedves és figyelmes kiszolgálás,az étlap időről-időre megújul.Az sem gond,ha gyerekkel,babával megy vki,mert abszolút gyerekbarát a hely.Az ételek pedig mindig magas minőségűek

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 18.
Az unokám születésnapja alkalmából jártunk itt, 6 felnőtt és 4 gyermekkel. Minden nagyon jó volt, de az ételekre sajnos sokat vártunk kb 1 órát, ami főleg a gyerekek számára volt megterhelő, Jó lenne , ha legalább a gyermekek részére rendelt ételt előbb ki tudnák hozni. ,
A kért szülinapi torta azonban nagyon jól sikerült és a kísérő fénykép nagyon kellemes meglepetés volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.105 - 35.821,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.20.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 17.474 - 22.716,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.10.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.23.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg szauna világ használattal, esztergomi Vármúzeum belépővel, gyermekek részére minden délután uzsonnával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.08.31.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.
Green Garden Plus Apartman
5 nap/4 éjszaka 13.673,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 8.570,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.19. - 2021.12.29.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.240,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 24.163,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Kakas Étterem BudapestX