Calico Jack Pub Debrecen
4026 Debrecen, Bem tér 15.

Calico Jack Pub Debrecen a térképen

Calico Jack Pub Debrecen értékelése:

10. helyezett a 210 debreceni étterem közül
21. helyezett Észak Alföldön - 718 étterem közül

étterem, pub, vendéglő
francia, magyar, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
Különtermek:
Külön terem - max. 50 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Pilsner Urquell, Heineken, Soproni, Edelweiss

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Calico Jack Pub Debrecen képei

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 17.
Ajánlásra mentem. A főétel finom, omlós volt, de ár-érték arányban kiegyenlítettlen. Viszont a desszert (pisztáciás somlói, bodzás-mézes teszínhabbal) pocsék volt. Számítottam rá, hogy egy kissé újragondolt somlóival találkozom, de nem erre. A tejszín még nyomokban sem látott tejszínt, ragadós műanyag volt.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 23.
A tegnapi nap folyamán jártunk a családdal az étteremben. A hellyel semmi bajom, de az ételeknek semmi íze nem volt. A szűzpecsenye száraz volt, a mártások ízetlenek ráadásul négy fajta ételt rendeltünk, de mintha egyet kértünk volna, mert mindegyiknek ugyan olyan volt az íze. Ráadásul a férjem ételéra a felszolgáló bele öntötte a kólát,az ételt kicserélte, de az inni való helyet nem hozott volna másikat.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Még nem jártunk itt, de tetszett az utcára nyíló terasz, már az is kicsit hajó hangulatú, így betértünk. Késői ebédidő volt, így nem sok vendéget kellett kiszolgálni, gyorsan felvették velünk a pincérek a kapcsolatot. Örömömre volt üveges barna sör is, csak éppen nem volt eléggé lehűtve! Az első apró hiba! Az étlap kifejezetten meglepő kínálatot mutat, fantáziadús ételekkel.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Nagyon szeretünk ide járni, itt ünnepelni. :) A hely varázslatos, az étlapon bőséges a választék, az ételek nem átlagosak. A kiszolgálás nagyon gördülékeny, figyelmesek a felszolgálók, lesik minden kívánságunkat. Fontos előre foglalni időpontot, mert általában telt ház uralkodik, ami azt gondolom jelzi a hely népszerűségét. Jó szívvel tudom ajánlani!

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
A múlt héten nem jutottunk be,így ma asztalt foglalunk,s be is jutunk 14,15-kor,majdnem telt ház miatt csak az emeleten. A kalózhajónak maszkírozott étterem kétségkívűl egyedi,akár hangulatos hely is lehetne. A sarokban kapunk helyet egy 4-es asztalnál,ami hármunknak is kevés. Régi kifogásom az étteremről a zsúfoltság.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Párommal jártunk itt romantikus vacsorán. A hely hasonló mint a Hajdúszoboszlói Nelson étterem (ugyan az a tulaj) egy csatahajó belsőt formáló étterem. A pincérek kedvesek, segítőkészek. Kellemes lágy zene szól, az asztalok jól el vannak rendezve, nincsenek szűk helyek. Az ételek a modern kor számára teljes mértékben megfelelnek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Már második alkalommal ünnepeltük itt az évfordulónkat, nagyon hangulatos hely. A teraszon ültünk, kellemes volt. A pincérek kedvesek, figyelmesek. Az ételek nagyon szépen tálaltak, finomak, és kiadósak. A tányéron lévő ízek nagyon jól passzoltak egymáshoz. A desszertek különösen jók és látványosak (pl. házi krémes). Biztosan visszatérünk még..

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Legutóbb májusban jártunk itt a párommal, de voltunk már itt néhány alkalommal. A hely nagyon hangulatos kívül-belül, a pincérek informáltak, illedelmesek és figyelmesek. Az ételek ízletesek, szépen tálaltak, és nagy adagokat készítenek. A desszertek nagyon finomak, már azért megéri betérni a vendéglőbe. Árban nem a legolcsóbbak, de egy-egy alkalommal megengedheti az ember magának.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 21.
Nem először voltunk az étteremben. Azért választottuk, mert szeretjük az ott készített ételeket. Most azonban felháborító kiszolgálással szembesültünk. A pincér figyelmetlen, udvariatlan, flegma volt, piszkos ruhában. Elment a kedvem az étteremtől.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Régebben ez egy nagyon jó hely volt, de valami történhetett, mert az utóbbi időben nagyon-nagyon hullámzó lett. Az ételek nem a legjobbak, viszont elég drágák ehhez képest. A kiszolgálás csapnivaló olyan szempontból, hogy rengeteget kell várni, mire kihozzák az ételeket, és a pincér addig csak azt kérdezi, mit szeretnénk inni.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 5.650 - 6.150,- Ft/fő/éj között: önellátással
2020.10.29. - 2021.12.23.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
2020.09.01. - 2021.07.10.
Hotel Négy Évszak
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 12.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.02. - 2021.12.23.
HRC Panzió
2021.05.01. - 2021.10.30.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 12.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszó szobával, billiárd, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.31.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 11.380 - 19.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2021.02.02. - 2021.12.20.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.03.31.
Valentin Deluxe Apartman
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.07.04.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Calico Jack Pub DebrecenX