Calico Jack Pub Debrecen
4026 Debrecen, Bem tér 15.

Calico Jack Pub Debrecen a térképen

Calico Jack Pub Debrecen értékelése:

10. helyezett a 210 debreceni étterem közül
21. helyezett Észak Alföldön - 718 étterem közül

étterem, pub, vendéglő
francia, magyar, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
Különtermek:
Külön terem - max. 50 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Pilsner Urquell, Heineken, Soproni, Edelweiss

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Calico Jack Pub Debrecen képei

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 6.
Még nem jártunk itt, de tetszett az utcára nyíló terasz, már az is kicsit hajó hangulatú, így betértünk. Késői ebédidő volt, így nem sok vendéget kellett kiszolgálni, gyorsan felvették velünk a pincérek a kapcsolatot. Örömömre volt üveges barna sör is, csak éppen nem volt eléggé lehűtve! Az első apró hiba! Az étlap kifejezetten meglepő kínálatot mutat, fantáziadús ételekkel.
Debrecen

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 15.
A múlt héten nem jutottunk be,így ma asztalt foglalunk,s be is jutunk 14,15-kor,majdnem telt ház miatt csak az emeleten. A kalózhajónak maszkírozott étterem kétségkívűl egyedi,akár hangulatos hely is lehetne. A sarokban kapunk helyet egy 4-es asztalnál,ami hármunknak is kevés. Régi kifogásom az étteremről a zsúfoltság.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
Először jártam itt. Hangulata van a helynek, nekem nagyon bejött. Mivel szülinapot ünnepeltünk előre foglalás után, nekem nem tűnt fel az idő. De azért telt rendesen a rendelés után. Az ételek, italok átlagosak voltak ízvilágukat tekintve. (Ezért egy kicsit drága ez az étterem.)A pincérek kedvesek, udvariasak voltak.Ajánlom másoknak.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Nem először jártunk az étteremben, de most sem kellett csalódnunk sem az ételek minőségét sem a kiszolgálást tekintve. Mivel párszor már pórul jártunk és nem kaptunk szabad asztalt, ezért már rutinosan asztalt foglaltunk. A hely kalandos, de barátságos fogadtatásával igen hívogató az unott napok elől menekülőknek.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 17.
Korábban már rendeltem innen, és nagyon meg voltam elégedve az étellel. Úgyhogy most személyesen jártam ott. Teltház volt. Az étterem jól néz ki. Kellemes a hangulata. A megkóstolt ételek finomak voltak. Bár a tatár beafstek nem itt a legjobb. Finom volt, és ha nem ettem már volna jobbat, akkor semmi kifogásom nem lenne. Az ételekkel nem volt bajom.

2015. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. május 18.
Szerintem Debrecen egyik legjobb étterme. Minden hónapban legalább egyszer megfordulok itt. Néha valóban változó az ételek minősége. Ezt általában betudom, hogy változott a séf személye. . . A kiszolgálás kifogástalan. A borválaszték egész jó. A desszertek közül nem igazán tudok választani, nekem egyik sem jön be igazán. . .

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bármit választ az ember az étlapról, nem foghat mellé. A külső, belső kialakítás kellemes és egyben izgalmas hangulatot sugároz, igaz a belső tér elég sötét. Az online rendelés is egyszerű és gyors. Sokféle fizetési mód megengedett. És nem utolsó sorban kedvesek a pincérek. Igaz, egyszer több, mint 1 órát vártunk az ételünkre.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Van egy elég jól behatárolható éttermi irányzat, mely amellett, hogy a dizájnelemekre fekteti a hangsúlyt, gasztronómiailag is teljesít egy adott szintet. Ezek a helyek ritkán emelkednek 9 pont fölé a 20-as Gault Millau skálán, de a 9 az nem egy rossz osztályozás, tekintve, hogy a legtöbb hely valahol 7 és 8 körül van.

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 16.
Egy ideje minden hónapban egyszer itt ebédelünk a barátnőimmel. A hely nagyon kellemes, az ételek finomak, semmi kivetni valót nem találtunk az étkekben. Viszont az egyik barátnőm megjegyezte, hogy távozásnál az egyik pincér nem köszönt vissza neki, amiről azt gondolom, hogy kirívó hiba! Velem ez nem fordult elő, viszont ez a barátnőm nem szeretne mégegyszer oda menni.

Fülöp TOP szállásértékelő
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 17.
Az étterem választéka, legalább is ami az én izlésemet illeti nagyon jó, izletesek az ételek és a választék is jónak mondható. Valószínű nemcsak az én izlésemnek megfelelően főznek és sütnek hanem a másénak is mert szinte alig van napszak, hogy ne legyen az étterem legalább 50-60%-ban foglalt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2021.12.20.
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Skorpió Lak
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Divinus
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2021.12.23.
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.07.04.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bekészítéssel, meglepetéssel
2021.03.05. - 2021.03.08.
Erdőspuszta Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 35.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, állatsimogatással, parkolással
2020.10.29. - 2021.05.31.
Márvány Panzió
4 nap/3 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gerincnyújtó és akupunktúrás méregtelenítő masszázzsal, wellness-részleg használattal, privát wellness lehetőséggel
2020.09.01. - 2021.07.10.
2020.11.06. - 2021.04.30.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Calico Jack Pub DebrecenX