Calico Jack Pub Debrecen
4026 Debrecen, Bem tér 15.

Calico Jack Pub Debrecen a térképen

Calico Jack Pub Debrecen értékelése:

10. helyezett a 210 debreceni étterem közül
21. helyezett Észak Alföldön - 718 étterem közül

étterem, pub, vendéglő
francia, magyar, olasz
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol
Különtermek:
Külön terem - max. 50 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Pilsner Urquell, Heineken, Soproni, Edelweiss

Calico Jack Pub Debrecen bemutatkozása

Éttermünk nemzetközi konyhával, széles étel- és italválasztékkal várja kedves vendégeit.

Calico Jack Pub Debrecen képei

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Calico Jack Pub Debrecen vélemények

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Nagyon szeretünk ide járni, itt ünnepelni. :) A hely varázslatos, az étlapon bőséges a választék, az ételek nem átlagosak. A kiszolgálás nagyon gördülékeny, figyelmesek a felszolgálók, lesik minden kívánságunkat. Fontos előre foglalni időpontot, mert általában telt ház uralkodik, ami azt gondolom jelzi a hely népszerűségét. Jó szívvel tudom ajánlani!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 3.
Párommal jártunk itt romantikus vacsorán. A hely hasonló mint a Hajdúszoboszlói Nelson étterem (ugyan az a tulaj) egy csatahajó belsőt formáló étterem. A pincérek kedvesek, segítőkészek. Kellemes lágy zene szól, az asztalok jól el vannak rendezve, nincsenek szűk helyek. Az ételek a modern kor számára teljes mértékben megfelelnek.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
Már második alkalommal ünnepeltük itt az évfordulónkat, nagyon hangulatos hely. A teraszon ültünk, kellemes volt. A pincérek kedvesek, figyelmesek. Az ételek nagyon szépen tálaltak, finomak, és kiadósak. A tányéron lévő ízek nagyon jól passzoltak egymáshoz. A desszertek különösen jók és látványosak (pl. házi krémes). Biztosan visszatérünk még..

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Legutóbb májusban jártunk itt a párommal, de voltunk már itt néhány alkalommal. A hely nagyon hangulatos kívül-belül, a pincérek informáltak, illedelmesek és figyelmesek. Az ételek ízletesek, szépen tálaltak, és nagy adagokat készítenek. A desszertek nagyon finomak, már azért megéri betérni a vendéglőbe. Árban nem a legolcsóbbak, de egy-egy alkalommal megengedheti az ember magának.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 12.
A szerelmem elhívott vacsorázni névnapom alkalmából. Amikor Ő elment a ruhás boltba addig felkerestem az ittjartam. hu oldalát és kiválasztottam ezt az éttermet. Adok mások véleményére. Ajánlom bárkinek. Modern kornak megfelelő. Kiszolgálás megfelelő. Az ételek változatosak és sok félèk, nehezen is sikerült választanunk.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 15.
Egy másik házaspárral jártunk ott egy névnapot ünnepeltünk. Előre foglaltunk asztalt így nem volt probléma a telt ház. A pincér nagyon udvarias volt a kiszolgálással. A kaja amit fogyasztottunk, mind mennyiségben, mind minőségben teljesen klassz volt. Az étel ár érték aránya elfogadható, bár nyilván nem olcsó. Az italok egy kicsit drágák, de melyik jó étteremben nem az.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 8.
Gyakran járunk ide és még nem untuk meg. Az ételek finomak, az étlap gyakran frissül. Az adagok "emberesek", még a saláták is hatalmas tálakon érkeznek. Kissé borsosak az árak magyar pénztárcához viszonyítva, de ez mit sem ront a hely népszerűségén. Ajánlom a koktélokat is. Eddig bármit is ettem náluk, minden ízlett.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 13.
Családdal mentünk, hármasban. Én már voltam többször üzleti ebéden itt, az ételek finom íze miatt úgy gondoltam elhozom a családomat is. A kiszolgálás, rendelésfelvétel, várakozás teljesen emberi időben, körülmények között történt. Minden amit rendeltünk, friss, finom volt. A kiszolgálás kedves, minden plusz kérésünket azonnal, gond nélkül teljesítették.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint Debrecen legjobb étterméről beszélünk! Nagy választék az étlapon, nincs olyan étel amit ne választanánk szîvesen!Ízletes, jó fűszerezésű ételek,gyors(!), kedves kiszolgálás,hangulatos hely! Ha valaki igazán jó minőségű ínycsiklandozó falatokkal töltené meg a hasát a legjobb helyen jár!!!

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
Az étterem hangulata egyedülálló. Eszméletlen jó, olyan mintha egy kalózhajó világába csöppentem volna. Családi vacsorákat szoktunk tartani ott. Az ételek változatosak, finomak és gyönyörűek:)Tiszta, igényes hely. Gyerekek számára is élvezhető mert a hely varázsa őket is leköti. Mindenkinek ajánlom, legalább egyszer ki kell próbálni a kalózvacsorát!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
2021.01.20. - 2022.01.20.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bekészítéssel, meglepetéssel
2021.03.05. - 2021.03.08.
Hotel Divinus
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2021.12.23.
Riviera Apartman
5 nap/4 éjszaka 5.625,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpár használattal
2021.02.01. - 2021.04.01.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.644 - 23.853,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2022.04.28.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal
2021.03.11. - 2021.03.15.
Mary Apartman
2021.01.20. - 2022.01.20.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 35.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, állatsimogatással, parkolással
2020.10.29. - 2021.05.31.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 18.925,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 43.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2021.02.05. - 2022.01.02.
HRC Panzió
2021.05.01. - 2021.10.30.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.03.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Calico Jack Pub DebrecenX