Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 214 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 734 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Söröző-étteremünk a Csokonai Színházzal szemben található, klimatizált pincehelyiség, ahol különböző méretű és hangulatú termek állnak rendelkezésre csoportok fogadására, rendezvények lebonyolítására. Elkülönített helyiségek szolgálják a vendégek kényelmét. Ételválasztékunkban nemzetközi és hagyományos magyar ételkülönlegességek gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Vendéglátóhelyünk a Magyar Gasztronómiai Szövetség által védnöki táblával minősített.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen képei

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
:( 2 x (is) probálkoztunk finomat enni . . . Kettőböl kettő katasztrófa! A kiszolgálás valóban remek! A hely . . . A fotók magukért beszélnek. Ezt a gyönyörű patináns dongaboltozatos pincét ilyen ízléstelenül átalakítani! Összefoglalva: Valóban nem ajánlom senkinek. Az ételek minősége erősen kifogásolható a székek kényelmetlenek. Parkolás nem megoldott.

2014. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. július 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
A panzióban ajánlották, hogy aki tőlük itt ebédel 15 % engedményt kap. Rendeléskor hivatkoztam rá a pincérnél, aki szerint 10 % az a 15. Menüt rendeltem, mert nagyon kedvemre való lett volna -eperkrémleves, sült oldalas, aranygaluska -, de ott a volna! Az oldalas már pár nappal azelőtt megsülhetett, 1 heti menüjük minden nap ua. Borzalmas volt.

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 21.
Nagyon kedves és gyors kiszolgálás, hangulatos hely, isteni finom ételek. Biztosan visszatérünk még! És ajánljuk az ismerőseinknek!

Mobilról küldte. | 2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 7.
Nagyon hangulatos a hely, mindenkinek ajánlani tudom,aki Debrecenben jár.
Kedvesek a pincérek. Nagyon finomak, és különlegesek az ételek.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Fantasztikus a kiszolgálás, isteni ételek, remek hangulat. Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget és a kifogásolhatatlan ételeket.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 15.
Nagyszerű hely Debrecen belvárosában, folyamatosan magas színvonal! Kellően széles választék.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Szuper hangulat, finom ételek, tökéletes kiszolgálás. Debrecen legjobb étterme!
Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Tökéletes kiszolgálás, tökéletes ételek!
Csak ajánlani tudom!
Legjobb étterem Debrecenben!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
Finom étel, szuper hangulat, gyors és kedves kiszolgálás. Egyszerűen szeretünk ide járni. Mindenkinek ajánljuk!!

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Szuper hangulatos hely, isteni ételekkel és kiszolgálással!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.475,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2021.10.15.
Korinna Apartman I.
2 nap/1 éjszaka 6.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.20. - 2020.12.27.
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 9.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2021.03.12.
Hotel Pávai
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Hotel Bungalló
7 nap/6 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.10.01. - 2020.12.21.
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.31. - 2020.12.23.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2020.10.30. - 2021.10.31.
Muskátli Apartmanház 4
2020.10.30. - 2021.10.31.
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.665,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.12.20.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2021.01.31.
Miki Apartmanok & Vendégházak
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX