Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
32. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás koszos, a napi takarítás a takaró ráterítése az ágyra és a pizsamák földre dobásából állt. a 4 nap alatt se porszívózva, se felmosva nem volt, ami egy kutyabarát helyen vicces. A svédasztalos reggeli ötlettelen, néha romlott ételt tartalmazott. A vacsora kapcsán volt, hogy ehetetlne húst szolgáltak fel, és több vendég kifogására sem hoztak másikat, vagy kértek elnézést.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörü fekvésü Duna parti szálloda. . . lenne
Ha. . . . . Kár hogy a tetötéri szobánkbol 2 napig a csillagos eget kémlelhetjük. nemhogy terasz vagy erkély nincs a szobához ami egy 4 csillagos vellnes szállonál a minimum lenne de normális ablak sincs a szobán. 3 tetöablak szemmagasság fölött. kilátni nem lehet. Szellöztetni se. Függöny szunyoghálo nincs.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Bellevue-ban töltöttünk el 6 éjszakát a férjemmel és 3 gyermekemmel. Kis gyermekeseknek egyáltalán nem ajánlom! ! ! ! Messziről kerüljék el a szállodát! ! ! A szálloda személyzete kritikán aluli viselkedést tanusított. Életem legszörnyűbb nyaralása volt sajnos.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal 2016. októberében mentünk ebbe a négycsillagos hotelba. Csak rosszat tudok mondani róla. A személyzet figyelmetlen, nemtörődöm. Az éttermi személyzet unott, és soha nincs a helyén. a wellness törölközőt a szobában cserélik. Az előző napi vizes törölközőt délután 2 órakor még nem tudtam szárazra cseréltetni, pedig többször kértem.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Szilveszteri, 4 nap 3 éjszaka gálavacsorával akciós csomagjukon vettünk részt. Fényképekkel tudom bizonyítani az állításaimat, nem a levegőbe beszélek. Aki csak tudja, kerülje el messzire ezt a szállodát! ! ! A szobák (classic) tényleg az erdőre néznek, de az alagsori szobákban kb.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
A hotel szép helyen van rálátni a Dunára télen voltunk a havas táj megfogott az unokám szánkózott az épület kívülről szép nagy parkolója van a szobakulcsával mindjárt baj volt nem a szobához illett a víz hideg ismét gyerek lettem mért a gyerekmedence vize még elfogadható volt aki fogyókúrázni szeretne feltétlen menjen mert az ételek nem égetik meg a száját mi 7 éves gyerekkel voltunk a legnagyobb élménye a papa csúszkált a hóban megbántuk, hogy odamentünk nem ajánljuk senkinek nekünk rosz élmény volt
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mondhatni, hogy visszajáró vendég (voltam). Másodjára voltunk ebben a szállodában, mert mikor először voltunk tökéletesen meg voltunk elégedve a szolgáltatással. De azóta eltelt 4 év…
Az első probléma már a szobánkba történő „behatolásnál” kezdődött, amikor is kiderült, hogy nem nyitja a kártyánk az ajtót.

2013. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 27.
Kritikán aluli hely, minden szempontból. Már a megérkezés is problémás, udvariatlan, zavartan kapkodó, semmire válaszolni nem tudó recepciós, mintha aznap lett volna élete első munkával töltött napja? A szoba katasztrófa, talán cselédszobának elmenne, bár még ezt a kényelmi szintet sem éri el, az ágyon pihentetően aludni ugyanis képtelenség.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Wellness hétvégére utaztunk Esztergomba. Francia ágyas szobát kértünk,két ágyast kaptunk. E miatt össze vesztünk a párommal. A recepciós miután panaszt tettünk kimért és lekezelő volt. A wc tető ha ráültünk félre csúszott,valamint borzasztó kosz volt az ágy alatt. (próbáltuk össze tolni a két ágyat). A fürdőszobában is koszos volt a tükör.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 2. - 8 látogató hasznosnak vélte
Az év első napját töltöttük itt. Már a szálloda megtalálása sem volt egyértelmű a sötétben, tábla nem jelzi , illetve érthetetlen módon csak egy írányba lehet be kanyarodni a szállodához. Érkezéskor csak Esztergom felől, távozáskor csak Szentendre felé engednek a tábla szerint. Vacsorát csak svéd asztalos rendszerben lehet kérni nagyon drágán.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 32.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.696,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 61.375,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertyafényes vacsorával, szilveszteri gálavacsorával, zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
Érvényes: 2020.01.01-ig
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Öreg-tó Hotel
Tata
1-2 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal vagy fürdőbelépővel, kedvezménykártyákkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.760 - 24.320,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.07-ig
Hotel Bellevue
2 nap/1 éjszaka 11.773,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

EsztergomX