Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel**** a festői szépségű Dunakanyar legfelsőbb városában – Esztergomban, a város első négycsillagos szállodájaként 2009. decembere óta fogadja Vendégeit.

Szállodánk Esztergom belvárosától 5 km-re a Búbánatvölgyben helyezkedik el, csodálatos kilátással a Dunára. Ennek tükrében nem meglepő szállodánk elnevezése, a bellevue francia eredetű szó, melynek jelentése: “szép kilátás”. E fantasztikus panorámát tapasztalhatják meg kedves Vendégeink 80 db légkondicionált, telefonnal, színes LCD televízióval és internet hozzáféréssel ellátott szobánk egy részéből, a 160 férőhelyes svédasztalos és a’ la carte kínálatú Tiffany éttermünkből és Panoráma teraszunkról, valamint a wellness-fitness épületszárny tetején elhelyezkedő napozó teraszunkról.

Wellness centrumunkban széles körű kényeztető kezelésekkel, fitness teremmel, 4 különböző típusú medencével és csodálatos szauna világgal várjuk a lazítani és szépülni vágyó Vendégeinket. 2016-ban szállodánk szolgáltatásai egy 110 m2 vízfelületű kültéri medencével is bővültek.

Konferencia-, illetve szekciótermeink egyaránt természetes megvilágításúak, légkondicionáltak és modern technikai eszközökkel felszereltek. Méreteik igény, résztvevőszám szerint alakítható, így tökéletesen alkalmasak kisebb-nagyobb rendezvények, esküvők, termékbemutatók, kiállítások, konferenciák, állófogadások lebonyolítására.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás koszos, a napi takarítás a takaró ráterítése az ágyra és a pizsamák földre dobásából állt. a 4 nap alatt se porszívózva, se felmosva nem volt, ami egy kutyabarát helyen vicces. A svédasztalos reggeli ötlettelen, néha romlott ételt tartalmazott. A vacsora kapcsán volt, hogy ehetetlne húst szolgáltak fel, és több vendég kifogására sem hoztak másikat, vagy kértek elnézést.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörü fekvésü Duna parti szálloda. . . lenne
Ha. . . . . Kár hogy a tetötéri szobánkbol 2 napig a csillagos eget kémlelhetjük. nemhogy terasz vagy erkély nincs a szobához ami egy 4 csillagos vellnes szállonál a minimum lenne de normális ablak sincs a szobán. 3 tetöablak szemmagasság fölött. kilátni nem lehet. Szellöztetni se. Függöny szunyoghálo nincs.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel Bellevue-ban töltöttünk el 6 éjszakát a férjemmel és 3 gyermekemmel. Kis gyermekeseknek egyáltalán nem ajánlom! ! ! ! Messziről kerüljék el a szállodát! ! ! A szálloda személyzete kritikán aluli viselkedést tanusított. Életem legszörnyűbb nyaralása volt sajnos.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal 2016. októberében mentünk ebbe a négycsillagos hotelba. Csak rosszat tudok mondani róla. A személyzet figyelmetlen, nemtörődöm. Az éttermi személyzet unott, és soha nincs a helyén. a wellness törölközőt a szobában cserélik. Az előző napi vizes törölközőt délután 2 órakor még nem tudtam szárazra cseréltetni, pedig többször kértem.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Szilveszteri, 4 nap 3 éjszaka gálavacsorával akciós csomagjukon vettünk részt. Fényképekkel tudom bizonyítani az állításaimat, nem a levegőbe beszélek. Aki csak tudja, kerülje el messzire ezt a szállodát! ! ! A szobák (classic) tényleg az erdőre néznek, de az alagsori szobákban kb.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
A hotel szép helyen van rálátni a Dunára télen voltunk a havas táj megfogott az unokám szánkózott az épület kívülről szép nagy parkolója van a szobakulcsával mindjárt baj volt nem a szobához illett a víz hideg ismét gyerek lettem mért a gyerekmedence vize még elfogadható volt aki fogyókúrázni szeretne feltétlen menjen mert az ételek nem égetik meg a száját mi 7 éves gyerekkel voltunk a legnagyobb élménye a papa csúszkált a hóban megbántuk, hogy odamentünk nem ajánljuk senkinek nekünk rosz élmény volt
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mondhatni, hogy visszajáró vendég (voltam). Másodjára voltunk ebben a szállodában, mert mikor először voltunk tökéletesen meg voltunk elégedve a szolgáltatással. De azóta eltelt 4 év…
Az első probléma már a szobánkba történő „behatolásnál” kezdődött, amikor is kiderült, hogy nem nyitja a kártyánk az ajtót.

2013. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. március 27.
Kritikán aluli hely, minden szempontból. Már a megérkezés is problémás, udvariatlan, zavartan kapkodó, semmire válaszolni nem tudó recepciós, mintha aznap lett volna élete első munkával töltött napja? A szoba katasztrófa, talán cselédszobának elmenne, bár még ezt a kényelmi szintet sem éri el, az ágyon pihentetően aludni ugyanis képtelenség.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Wellness hétvégére utaztunk Esztergomba. Francia ágyas szobát kértünk,két ágyast kaptunk. E miatt össze vesztünk a párommal. A recepciós miután panaszt tettünk kimért és lekezelő volt. A wc tető ha ráültünk félre csúszott,valamint borzasztó kosz volt az ágy alatt. (próbáltuk össze tolni a két ágyat). A fürdőszobában is koszos volt a tükör.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 2. - 8 látogató hasznosnak vélte
Az év első napját töltöttük itt. Már a szálloda megtalálása sem volt egyértelmű a sötétben, tábla nem jelzi , illetve érthetetlen módon csak egy írányba lehet be kanyarodni a szállodához. Érkezéskor csak Esztergom felől, távozáskor csak Szentendre felé engednek a tábla szerint. Vacsorát csak svéd asztalos rendszerben lehet kérni nagyon drágán.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness.részleg használattal, táncesttel, pezsgő és pálinkakóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.882,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Vácz Hotel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.812 - 31.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, Duna-mente Kártya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 10.523 - 13.555,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

EsztergomX