Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2024. április 16. 5:49barátokkal járt itt
Tetszett, hogy épületen belüli a wellnes rész és nagyon jó meleg a víz.
Nem tetszett, hogy a csapok nagyon vízkövesek és nagyon kellemetlen szag terjeng az épületben, de szerintem nem a víztől. Az ebédlő székeiből nagyon nehéz felállni, az ülő rész túlságosan besüpped. Ugyan ez a hall részen lévő ülőgairntúrára is igaz.
Átlagos 2024. április 16. 3:57gyerekekkel járt itt
Az első napon a lépcső kialakítása miatt sikerült úgy el esnem, hogy el tört 3 bordám de ez még hagyján a szoba ahol a gyerekekkel voltunk ott is lépcső lépcső hátán volt életveszélyes a fürdőt megközelíteni. A park gyönyörű volt az tényleg dicséretre méltó. Viszont a lépcső házban olyan szemét (kuka) illat volt ,hogy az elviselhetetlen volt.
2082
Kihagyhatatlan 2024. április 15. 23:21egyedül járt itt
Már korábban láttam, hogy ZigZag említette, tervben is volt, de ma egy kissé véletlenül kerültem ide, rossz sávba soroltam, aztán bekanyarodtam, ahol nem is annyira akartam, és véletlenül itt kötöttem ki, de egy cseppet sem bánom, jó, hogy megvan! Én még élőben láttam bokszolni Papp Lacit. Később, hogy un.
Papp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, BudapestPapp László szobor - Papp László tér, Budapest
2082
Kiváló 2024. április 15. 22:37egyedül járt itt
Már kinéztem magamnak párszor, újpesti színházi előadások után itt trappol az ember hazafelé, aztán mindig csak mondtam, hogy na, egyszer már be kéne nézni ide is! Ma jött el az ideje. Kis túra a Megyeri hídhoz, aztán hazafelé Újpest-Városközpont. Az étterem majdnem üres volt, egy fiatal nő lapult a belső teremben az árnyékban, de egyébként szabad volt a pálya.
Calavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, BudapestCalavera Mexikói Étterem, Budapest
Kiváló 2024. április 15. 21:54a párjával járt itt
Nem rég járttam az aréna plaza mevlana étterembe.Remek hangulat,kedves kiszolgálás,és nagyon finom ételeket fogyasztottunk.Máskoris szívesen jövünk ha Budapestre látogatunk.Ajánlom bátran a helyet másoknakis.
Kiváló 2024. április 15. 21:12egyedül járt itt
Nagyon tetszett a város, kedvesek az emberek, rengeteg a látnivaló. A szálloda csodálatos környezetben található, a személyzet kedves, az ételek bőségesek és ízletesek. A wellness nagyon kicsi a szálloda méretéhez képest. Az erkélyen jó lenne egy kis asztal, a szobában nincsenek borospoharak. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2024. április 15. 18:19barátokkal járt itt
Baráti párral töltöttünk egy hétvégét a Hotel Visegrád szállodában, ahol a hirdetett programok a jelzett időben és minőségben valósultak meg. A lovagi tornát már a szoba elfoglalása előtt megtekintettük, és nagyon jól esett a 12:30-as kezdés után a szállodába visszaérve a lángosparti az udvaron.
Kiváló 2024. április 15. 14:59a párjával járt itt
Kerestem egy helyet Kecskeméten, ( mivel "leg kisebb" ) fiam életvitel szerűen ott lakik, és szerettem volna meglátogatni. Nekem már 220 km, olyan távolság, hogy nem érdemes egynapos látogatásra leugrani. Hosszas válogatás után választásom az önök hotelére esett. A két éjszakás ott tartózkodásom minden várakozásom felülmúlta.
Aqua Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy értékelt minket és örülünk, hogy ilyen jó véleménnyel van rólunk. Köszönjük a tökéletes értékelést! Külön köszönjük, hogy kiemelte személyzetünk felkészültségét, szállodánk tisztaságát. Az ilyen értékelések ösztönöznek minket arra, hogy mindig magas színvonalon kínáljuk szolgáltatásainkat!
2024. április 18., , Aqua Hotel
Kiváló 2024. április 15. 13:59a párjával járt itt
Sokkal jobb volt mint amire számítottam. Nagyon jó hetünk volt . Igaz a klíma akadozott de összességében nagyon szuper volt. A személyzet kedves segítőkész. A szoba is és a közös helységek is tiszták voltak. Az étterem tágas az ételek a várakozásnak megfelelőek ízletesek. Mindig találtunk megfelelő hol könnyebb hol táplálóbb ételeket a választékból.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük a pozitív értékelést. Mindig nagy öröm számunkra, ha vendégeink elégedettek szolgáltatásainkkal és kellemes napokat töltenek szállodánkban. Dicséretét természetesen megosztjuk kollégáinkkal is. A Hunguest Panoráma csapata nevében kívánunk Önöknek minden jót és már most örülünk a viszontlátásnak!
2024. április 17., , Hunguest Hotel Panoráma
Szörnyű 2024. április 15. 11:22a párjával járt itt
A kutyával történő ottlét a kapott szobát illetően rendkìvül diszkriminatìv. Az állatbarát szállás egyéb tapasztalataink mellett itt új fogalmat nyert. Az elszeparálásunk egy erkélytelen,levegőtlen,kilátás nélküli,inkább gyenge panziószobára hasonlìtó,ötven lépcső megmászásával elérhető,különálló épületben kapott szállás a kutyával történt érkezésünk miatt.