Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 3. 11:45
Egy fagyizó-cukrászda a buszmegállóban, az árkádok alatt. Belülről modernebb kinézete van, mint kívűlről. Fiatal csapat, egyenruhában. A kiszolgálás gyors, de nincs bankkártya elfogadás, ezért volt minusz egy pont. Tortái is finomak, bár egyszer nem értették milyen tortát szeretnénk, míg másik alkalommal konkrét fényképes kéréssel mentünk, és megcsinálták.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 3. 11:39
Egy kávézó, ami kenyeret, süteményt, és tejet is árul. Kávékülönlegességek, érdekes sütemények, reggelik. Fiatal csapat, udvariasak, mosolygósak. A dizájn már ismerős valahonnan, talán ugyanaz a belsőépítész, de azzal az étteremmel is meg vagyok elégedve. A parkolás egy kicsit nehézkes, van vagy kettő parkoló az épület előtt, de ebben a városban inkább gyalog járnak az emberek.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 3. 7:44
EDDIG NEM JÁRTUNK GYÓGYFÜRDŐBE ,NA DE MOST JÖTT EL AZ IDEJE;)40+ ugye. . A pár éve FELUJITOTT SZAUNÁKRA voltunk elsősorban KIVANCSIAK,de aztán megnéztünk mindent,isteni volt a gyógyvíz ,hatékony,pihentető lazító,2x is voltunk a héten ,de nem utoljára . Ajánlom másoknak is,árban is megfizethető igaz öt óra után kicsit többen vannak, hétköznap érdemes menni,nem hétvegen ha valakit zavar a tömeg.