Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 14. 8:42a párjával járt itt
A szálloda minden dolgozója nagyon segítőkész volt. Szolgálatások választékával is elégedettek voltunk. Kiemelném a központi elhelyezkedését, mely az idősebbeknek fontos. Az autóbusz állomás közelsege tökéletes, hogy a tömegközlekedéssel érkező vendégek kényelmesen fedezhessék fel a környék látnivalóinak gazdag kínálatát .
2076
Érdekes 2024. április 14. 0:55egyedül járt itt
Azért csak megkerestem, miután elkötelezett kunbaba-fan vagyok, ki kellett érte menni a Csetényi parkba, de az nem olyan nagy baj, mert a Csetényi park elég szép hely. Ott, ha bemész a bejárattól a hosszú, egyenes úton, pont nekimész a Kun Madonnának. Itt hevert valami nagy kőtömb a város szélén, Pest mellől szállították oda, hogy valami felszabadulási emlékmű legyen.
Kun Madonna, KiskunhalasKun Madonna, KiskunhalasKun Madonna, KiskunhalasKun Madonna, Kiskunhalas
2076
Érdekes 2024. április 13. 22:48egyedül járt itt
Halason a református templom mellett található, egy helybéli hívta fel rá a figyelmemet, aztán a református templomba beengedő lány is megmutatta, amikor kijöttünk. Maradt pár un. pellengér vagy szégyenkő Magyarországon, ideje végiglátogatni őket, amíg el nem enyésznek a feledésbe.
Szégyenkő, KiskunhalasSzégyenkő, KiskunhalasSzégyenkő, KiskunhalasSzégyenkő, KiskunhalasSzégyenkő, Kiskunhalas
Szörnyű 2024. április 13. 20:07barátokkal járt itt
Ma kértünk a Drive részén 10 db sajtburgert,amelyből 10 db felszámolásra is került,viszont csak 8 db-ot kaptunk. Mivel csak átutazóban jártunk arra és siettünk(Ezért is választottuk a Drive-ot), így nem mentünk vissza. Több városban is betértünk már az éttermükben de ilyet még sosem tapasztaltunk.
McDonald's - Piac tér, SzékesfehérvárMcDonald's - Piac tér, Székesfehérvár
Átlagos 2024. április 13. 19:55a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves , udvarias , segítőkész volt . A szálloda és a szoba rendezett volt . Az étterem választéka , minősége kívánalmat hagy maga után . Kevés választék s ha később érkezel a meghatározott intervallumon belül , sajnos már a választék még szegényesebb , s hidegebb . Ízvilága sokszor sósabb volt a kelleténél .
Szörnyű 2024. április 13. 19:42barátokkal járt itt
2024. 04. 13. ,Pestről leautóztam hogy megkóstoljam a híres neves halászlét. egy vicc;a belsőség csak ikra kőkeményre főzve,30 dkg-os csirkecomb is vicc. . jó ha csonttal együtt volt 25 dkg! habos krumpli püré a legnagyobb vicc! darabos jellegtelen ízű! uborka saláta:mondom ez nem egyforma. mire pincér: igen ez a tegnapi. mi van!
Átlagos 2024. április 13. 19:11gyerekekkel járt itt
Áprilisi nyárban fagyizni szerettünk volna, ide jöttünk.
A választék nem túl nagy, de még elfogadható.
1 gombóc fagyi 500 Ft, 1 roletti 200 Ft.
A fagyi átlagos volt, a hely is.
Ami nem tetszett, a felszolgálók egymással beszélgettek kiszolgálás közben, így várni kellett a fizetésre.
Az udvaron a székek eléggé megviseltek.

Gyenge 2024. április 13. 18:52gyerekekkel járt itt
Sajnos a felújítottnak nevezett részek is lelakottak. (pl. foltos szőnyegek, kopott kilincsek, szakadt székek) Nem gond, hogy retro, a gond azzal van, hogy koszos és büdös. Rossz "alapszag" terjeng, valami tisztítószeré. Étkezéskor a felszolgálók az asztalok között tolják a moslékos lábost és a még étkezők előtt kotorják az ételmaradékokat egybe.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2024. április 13. 16:21egyedül járt itt
A Széchenyi téri Félegyházi pékségben már nem álltam ellen az éhségnek, kértem egy kakaós tejet, s mellé egy csípős szalámis kiflit, amiben főtt tojás is volt. Nemrég készülhetett, jó élményt adott, persze a szalámi nem csípett, de hát ezt már megszoktuk.
Félegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 91. Mintabolt, Nagykőrös
2024. április 13. 16:18egyedül járt itt
A Derkovits utcai Félegyházi pékségben rokonszenves császárzsömlés szendvicsek sorakoztak a pultban, rántott húsos és sonkás egyaránt, csábított is mindkettő, hisz ez volt az első hely, ahova betértem a városkában, de végül is egy pozsonyi mákos kiflire esett a választásom.
459 azaz 460 forintba került, ami jó ár érték arány. Elvitelre kértem.
Korrekt 4 pont.
Félegyházi Pékség 24. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt, NagykőrösFélegyházi Pékség 24. Mintabolt, Nagykőrös