Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 11:32
Már többször voltam itt, s eddig mindig meg voltam elégedve. Sajnosnos most azért voltak problémák. A welness nem tetszett, tul sok vegyszervolt amedencekben, marta a bőrömet. Miután szóltam javult a helyzet,de még ma is kezelnem kell a bőröm. Ahhoz vagyok hozzászokva, hogy a termálvizet is naponta cserélik és nincs benne vegyszer.

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 11:09 - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldi vendégeink már ismerik a város frekventált vendéglőit. Így hát újítottunk, oda visszük el őket, ahol mi mindig jót ettünk. A télen zárt helyre beszoruló bisztróban most sem kellett csalódnunk. Nagyon finom ételeket hozott ki az udvarias társaság rekord gyorsasággal. Jól csinálják. Legközelebb másoknak is el fogunk dicsekedni városunk ezen gasztronómiai remekével.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 11:01
Már otthon megtekintettem a hirdetett svédasztalos ebéd felhozatalát . . . és megtetszett. Az étteremben viszont kb a felét találtam a tálakban. Aztán a pincérlány mutatja, hogy eg külön lapon felsoroltakat ők kihozzák. Kérdezem én, hogy mennyit, mely részét az állatnak, soványabb, kövérebb, ropogósabb, kisebb, nagyobb, milyen köret, stb?

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 10:18
A város iparterületén található jobb napokat is megélt hely megállító tábláján ott virítanak az állandó ételek, melyek kedvéért érdemes ide betérni. Sok-sok év után újra meglátogattam a helyet. Ide belépve rögtön az jutott eszembe, hogy ide valószínűleg nem hoznám el a páromat. Itt megállt az idő. Régi berendezés, félhomály.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 10:16
Egy hétvége a belvárosi cukrászdában. . . Rendelés után gyorsan hozzák a finom somlói galuskát,a mi újra volt gondolva. . Ízléses tálalásban , forró csokival gyorsan el lehet fogyasztani. . Visszajáró helyi vendégek vagyunk, hiába nem volt még eddig csalódás a helyben. . Igen csak ajánlom a belvárosi hangulatos helyet a kirándulók számára is. .

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 8. 10:05 - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsony előtt általában itt rendeljük meg a beiglit. Már évek óta bizonyítottak, hogy ők a legjobbak a városban. A klasszikus típusok mellett vannak különleges töltésűek, na meg persze paleo. Rá kellett kérdeznünk, hogy "az idén is lehet rendelni? ", mert nem nagyon reklámozták, pedig büszkék lehetnek a remekműveikre. Nagyon finomak a süteményeik, tortáik.

2020. februárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. február 7. 22:50
Régebben többször, mostanában ritkábban vetődtünk erre a tájékra. De ha tehetjük és van rá idő, mindig megállunk itt. És nem csalódunk, szinte soha! Miért? Mert nagy a választék, mert jópofa az étlap, mert saját szürkemarha-feldolgozás folyik, mert nagyon jók az ízek, mert keveset kell várni (ma meglepően keveset vártunk), mert van egy hangulata a helynek, mert a vicces pincér bácsi még mindig a régi, vagy csak mert egyszerűen jóóóóóó?

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 7. 14:41
Csodálatos hely, csodálatos környezetben, csodálatos emberekkel. Gyönyörű kilátás nyílik a szobából a Fellegvárra, a környező hegyekre, és a pacikra (Galiba, Ubul, Kócos). Egyszerűen nem tudtunk betelni vele. A szállás nagyon hangulatos, tiszta, minden igényt kielégítő. Ubul megtisztelt minket azzal, hogy lovagolhattunk rajta. Hatalmas élmény volt számunkra.

2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 5. 22:29
Családommal jártam az étteremben. Örülök, hogy előtte nem olvastam az itteni véleményeket, mert egy jó éttermet hagytam volna ki. Maximálisan elégedett vagyok az ételekkel, a gulyásleves nagyon ízletes volt, a 4 személyes bőségtál pedig lehet 7 embernek is sok lenne. A tál mellé kaptunk tartárt, körte szószt és cékla salátát (utóbbi volt a kedvencem).

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 5. 20:37 - 1 látogató hasznosnak vélte
Édesanyám, szép kerek számú születésnapján hívtam meg ebédelni. Most, csak mi ketten voltunk a családból. Sokat hallottam, mostanság, hogy egyre többen járnak a Kulacs Kisvendéglőbe. Vasárnapi nyitva tartást is meghosszabbították, és egyre ajánlottabb asztalt foglalni. Több a céges/magán rendezvény, illetve Szlovák éttermek, már drágábbak.