Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2020. július 5. 16:37
Nagyon kiváló volt a leves, a főétel és a kiszolgálás. Mindenképpen javaslom! Biztosan újra idejövünk, ha ismét Debrecenben járunk!

Értékelt: 2020. július 5. 16:19
Finom volt az étel, jó kiszolgálás, kellemes környezet. Kellemes az idő. Jó hangulat. Élmény volt itt enni.

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 5. 12:35
Unokám kedvéért mentünk ebbe az étterembe, mert áttért a vega étkezésre. A helyiség nagyon tetszetős, világos, tágas. Ebédidő elmúltával szerencsére kevesen voltak. A kiszolgáló gyors és kedves volt. A rántott padlizsán nagyon jóízű volt és bőséges a kukoricás rizzsel. Igaz, hogy itt dekára mérik az adagokat, tehát ki-ki igénye szerinti mennyiséget fogyaszthat.

Értékelt: 2020. július 5. 10:06
Már régóta szerettünk volna eljutni ebbe a szállodába,most végre sikerült hála a Szállásvadász-nak. Az előzetes információk és választásoknak megfelelő szobát kaptunk ami kifogástalan volt tisztáságilag. Az étkezés is rendben volt mi félpanziót választottunk mert egész nap kirándultunk a Városban és Környékén és ez számunkra nagyon megfelelt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 4. 18:12
Először jártunk itt. A felszolgálás kedves és igen látványos mikor jönnek a baseballütőnek kinéző borsszóróval :) Az ételek finomak, bőségesek és dunakanyari viszonylatban korrektek az árak. A 2 személyes tál valóban elég 2 személynek, a pizza is nagyon finom volt. 10% szervízdíjat számolnak, nem kell számolgatni a borravalót.

2020. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. július 4. 16:26
Sokadjára járunk az étteremben, a hétvégi forgalom mindig meggyőz arról, hogy kiváló minőséget fogunk kapni a pénzünkért. Nagy társasággal érkeztünk, 32 főre kértünk ünnepi ebédet. Az étterem vezetője a legjobb tanácsokkal látott el bennünket, igazán változatos, minden igényt kielégítő menüsort állított össze, amelyből a különleges étkezési igényű családtagjaink is tudtak választani.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 4. 16:20
A Dübögő étterem "AZ" étterem Békésen, a város centrumában található. Sem a honlapon, sem a fb-oldalukon nem tájékoztatják a jövendő vendégeket, hogy csak a pizzéria üzemel, az étterem már csak kiszállításra dolgozik. Nemrégiben új ételt vezettek be, a Kemencés király tálat, amit mi is meg akartunk kóstolni. (Kitalálják-e: nem szerepel a honlapon.

Értékelt: 2020. július 4. 15:23 - 1 látogató hasznosnak vélte
Eger nagyszerű város, kirándulni pedig az egyik legjobb választás az országon belül. A belvárosában nem érdemes más helyet keresni, az ételek nagyon jól vannak elkészítve, mellé kellemes borkínálat, na és Illy kávé! A kiszolgálás is jó, kedves felszolgálónők, a hangulat pedig adott. Ajánlom mindenkinek a rosé kacsát! Nem fog csalódni.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 4. 14:14
A szálloda szép, kényelmes, a személyzet nagyon segítőkész és kedves. 6 fős családunkkal 3 kétágyas szobát vettünk igénybe, melyek közül 2 tetőtéri volt. Mindegyik szoba kényelmes és szépen berendezett volt. A kilátás ugyan egyik szobából sem volt látványos, vagy szép, de ez nem volt fontos számunkra.

Értékelt: 2020. július 4. 10:26
Kiváló hely. Gyerek és állatbarát. (Mi cicával voltunk és látszott rajta, hogy jól érzi magát. Az erdő közepén azok a hangok és illatok! Őt is lenyűgözték nem csak minket. ) Jókat lehet bringázni és túrázni. És a csillagok! Még nem láttam ennyit egy időben! Röviden: király. Csak egy kis megjegyzés az étkezéssel kapcsolatban(amiért csak négy csillag): nekem a választék kicsit szűkös volt.