Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 10. 9:37
Mind árban, mind elhelyezkedésben kiváló! Kedves,vendégfogadás,csend,nyugalom! Ajánlani tudom másoknak is!Közel a fürdőhöz,éttermekhez! Kényelmes és jól felszerelt apartman!Kilátó közelsége,buszpályaudvar a közelben! Kellemes sétával megközelíthető akár a vendéglátó helyek, akár a fürdő!

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 9. 23:42
Körültekintő kiszolgálás, jó cseh sörök (de bor is kapható) kiváló konyhával, és nagyon kedves kiszolgálással! Minden évszakban látogatható, az étterem rendelkezik fűtött terasszal. Jó idő esetében szabadlevegőn is. Széles választék ebédre vacsorára. Javaslom családoknak, akik ki akarnak mozdulni a városból, környéken kíváló kiránduló lehetőség a Csergezán kilátóhoz, a Budakeszi Vadasparkhoz.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 9. 19:35
2018 őszi nyaralásunk alkalmával tértünk be ebédelni a Szalma Csárdába ebédelni. Megtetszett a hely, hogy ebéd közben nézhetjük a Dunát. Pisztrángot szerettem volna enni, ami az étlapon szerepelt, de valójában nem volt, lecseréltem csirkemellre. Az ételeink nem voltak rosszak, átlagosnak mondható.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 9. 16:07
Azt tapasztaltuk, hogy a szállodában mindenki megtalálja az igényeinek megfelelő lakosztályt. Több véleményt olvastam és meg kell állapítanom, hogy sokan a legolcsóbb szállásnál elvárnák, hogy klíma, mikró és az ördög anyja is rendelkezésre álljon. Családommal másfél szobás luxus apartmanban voltunk szeptember elején volt klíma, mikró, megfelelő színvonalú edényzet, szép törülközők, tisztaság.

Értékelt: 2019. január 9. 15:48
Imádom! Soha nem csalódtam még, friss és csábító sütemények, sós finomságok kellő választéka. Hiába térek be határozott elképzeléssel, hiszem azt, hogy tudom, mit szeretnék enni, provokatív módon csábítanak az üveg mögött sorjázó ízletes csodák. Üdítő egyediség jellemzi, tökéletes pillanatban állt meg néhány négyzetméteren a világ! Így élmény, ahogy van!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 9. 14:24
Egyik vasárnap döntöttünk úgy hogy a Munkácsy Hotel éttermébe fogunk ebédelni. Mivel tudjuk hogy van wellnes lehetőség is igy fürdéssel kezdtük, utána ebédeltünk. Az étterem tiszta és izléses, kedves figyelmesek a felszolgálók, nagyon finom izléses berendezés, és nagyon finom ételeket szolgáltak fel. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 9. 12:30
Két ünnep között voltunk a szállidában sajnos! A szoba kritikán aluli! Foltos koszos szőnyeg, törött burkolat a fürdőben a mozsdó rozsdabarnára szineződött a szigetelő résznél, a wc beázott na és az erkély ajtón egy retesz, mert a kilincs nem működik! ? Másik szoba nincs nyilván ebben az időszakban teltházas. A 3.

Értékelt: 2019. január 9. 10:20
A Török pékség és cukrászda szeretnivaló egység. A pultos csengőhangja az Ismerős Arcok Nélküled című száma, a bejárat felett két címeres piros fehér zöld zászló lobog, bent több kistermő termékei kaphatóak, magyar nagycímerrel ékített méz, melynek címkéjén az angyalokat méhecskék helyettesítik, házi tészta és chili.

Értékelt: 2019. január 9. 10:18
A Hanza büfé valójában kocsma, Püspökladány centrumában. Mézes citromot teát kérek jéggel. Van hamburger is, megkérdem, mi van benne, kiderül, hogy mirelit húspogácsa, így inkább lemondok róla. A pultos fiú barátságos, igyekvő. A tévében megy a Family Guy. Pintér pálinka reklám díszíti többek között a falat, de mivel autóval voltam, nem kérdeztem rá, hogy van-e birspálinkájuk.

Értékelt: 2019. január 9. 10:15
Büszke név, gyenge fedezet. A választék jót ígérő, az árak barátságosak. A beltér elég hangulattalan, a kiszolgálás udvarias. Az étlap marhahúspogácsáról regél, valójában azonosíthatatlan összetételű mirelitből származó húspéppogácsa van a zsemlében (mérete sem lehet tíz deka…), ami nyomokban tartalmazhat akár marhahúst is.