Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. 23:42
Már megbántam, hogy vettem a bátorságot és kipróbáltam. A helység akár még jó is lehetne. Kicsit jobb megvilágítással, gyakoribb takarítással, mert ugye akkor már mégjobban észlelhetők lennének a mennyezetről lelógó pókhálók, a poros ablakpárkányok. Az ételekben is ugyan ez a nemtörődömség mutatkozott meg.

Értékelt: 2019. július 16. 22:25
A 3 csillagosnak hirdetett szállástól 2 csillagot el kellene venni az állapota miatt a harmadukat pedig a személyzet nem tudása és hozzáállása miatt. Sajnos a nyaralást ide szerveztük így megpróbálom a környékét bejárva jól érezni magam és másutt megkajálni. Senkinek sem ajánlom. Nagyon drága a semmiért.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. 21:50
Többször jártunk itt, nagyon szeretjük a helyet. Ha szeretne az ember valami egyszerű, egészséges, finom ételt-akkor itt a helye. De fantasztikusak a koktélok és a desszertek is, s mindig akad valami új, eredeti. Jó a kiszolgálás is, kedvencem most az uborkás Hugo-koktéljuk pompás frissítő! Nagyon jók a kávék is, remek ízfantáziák.

Értékelt: 2019. július 16. 20:01
Kellemes vacsora kettesbe. Ételek izletesek és persze finomak.a személyzet,kedves és naprakész. Egy észrevétel ami nem tetszett egy ilyen nívós hely szép kártyát nem fogad el.

Értékelt: 2019. július 16. 19:58
Finom és izletes hamburgerek.és persze kiadós adagról beszélve. A wrapp volt kicsit csalodás, kevésnek találtam a húst.összeségében minden izlett és újból elmennék ide

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 16. 18:39
Mindennel nagyon elégedett voltam(voltunk6 fő). Tisztaság, kedves személyzet, bőséges finom reggeli!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. 15:42
Immár másodszor jártunk a Hotel Rudolfban, és eddig mindig jól éreztük magunkat. Kedves, segítőkész személyzet. Kényelmes, jól berendezett szobák. A wellness részlegen nekem kifejezetten tetszik, hogy van gyógymedence. Nekünk minden igényünket kielégítette, ezért a nagy Hungarospa fürdőbe már át sem mentünk. A reggeli, vacsora kiváló, széles a választék.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. 15:35
2019. júniusában töltöttünk 5 napot a szállodában. Sajnos pont belefutottunk a felújításba, ami nem is lett volna baj, ha a szoba tisztaságán ez nem látszott volna. Viszont egyértelmű volt, hogy habár 14. 00 óra helyett 15. 00 órakor tudtuk átvenni a szobánkat, a porszívózás elmaradt. A személyzet is kissé fura volt, néha úgy tűnt, hogy nincs a helyzet magaslatán.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 16. 15:27
Nekünk nem jött be a hely, sem küllemére sem az ételekre vonatkozólag. Sajnos sokat kellett várni a rendelésünkre, ami ráadásul nem hozta a várt elvárásokat. A pizzát átlagosnak mondanám. Az 1200. -ft-os saláta sem méretében (kistányér) sem minőségében nem volt elfogadható. A személyzet egyébként kedves, de ez a látogatás számomra akkor is egyszeri alkalom volt.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 16. 15:04
Kitűnő hely Sopron belvárosától gyalog sem túl messze. AZ éttermet vivő házaspár minden ételén érződik, hogy imádják a hivatásukat. A felszolgáló úr- maga a tulajdonos - például több olyan. csak aznap készült ételt ajánlott ,amik nincsenek is az étlapon. Megkóstoltam a csak itt kapható babos-káposztás halászlét: mennyei volt.