Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 11:56
Egyszerű, de tökéletes szállás. Közvetlenül a Bazilika mellett található, Esztergom nevezetességei sétálva is könnyen megközelíthetőek. A szobák tiszták, kényelmesek, jól felszereltek. Mi családi lakosztályt kaptunk, ami valóban óriási volt (2 nagy háló + nappali + 4 zuhanyzós fürdő). Akinek esetleg fontos: kiváló wifi és smart tv van a szobában.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 11:38
A Flamingó fősodratú, átlagos cukrászda, ettem egy sütit, 400 forint volt, nem adott katartikus élményt, persze ennyi pénzért nem is vártam katarzist. Tartanak alkoholos italokat is, a Heineken cég nagyipari söreit, elég olcsón, a fél literes Soproni 320, a Heineken 400, a barna Krusovice 450. Hasonlóan kommersz a tömény választék is.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 11:32
A Mystic nevű pizzázó-kávéház nem tartozott a kedvenceim közé. Nem szeretem, ha a vendég úgy érzi, hogy zavaró tényező a személyzet tagjai közötti társalásban. A formális udvariasság megvolt, ez tagadhatatlan. Nem voltam éhes, így pizzát nem rendeltem, ott volt szerencsére az önmegnevezésben a kávéház, ahol ugye nincs kötelező ételfogyasztás.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 11:21
A Klaudia söröző átlagos külvárosi kocsma, a megszokott kommersz sörökkel és töményekkel. Itt barátságos volt a személyzet, könnyen szóba lehetett elegyedni a csapossal és a barátaival is. Mivel volánnál ültem, kénytelen voltam valami alkoholmenteset kérni, ami egy szűrt almalé volt egy deci szódával felspriccelve. Írd és mondd, 50 forintot fizettem rá .

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 11:01
A megannyi pozitív asszociációra okot adó Csülök nagy csalódásom volt. Egy hamburgert kértem, ami a műfajának egyik legkatasztrofálisabb darabja volt. Persze lehetne ezt még fokozni, ha a hús romlott lett volna, a zsemle meg száraz, akkor még rosszabb lett volna, de elég rossz volt ez így is. Lássuk csak, hamburgerkészítés á lá Oli, á lá Csülök büfé.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 10:56
Már régóta terveztem, hogy megkostolom a híres vietnami Pho levest. Ennek az étteremnek ez a specialitása, gondoltam, itt biztosan nem fogok csalódni. Igy is lett. A kis adag marhahúsos leves is hatalmas adag volt számomra, tele tésztával. Annyira laktató volt, hogy második fogásra már gondolni sem mertünk. A lányom vega levest evett, de megbánta, mert az nem volt annyira jó.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 10:33
A duna parton található . Hangulatos trendi hely a stretfood egyik fellegvára. Az italokviszonylag drágák de van egy olyan lehetőség hogy hozott anyagból olcsón grillezhetek. Az össze forgatott buszok hangulata jó. Egy kv vagy 1 sörre isteni

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 10:24
nagyon jó hogy minden benne van a kínálatban! Csendes nyugodt hely ahol minden ami nekünk kellett megvolt.A személyzet nagyon kedves emberekből áll oda figyelnek a vendégre!4napot töltöttünk el itt és az plusz hogy állandó belépő van a fürdőbe mert egybe van a szállóval.A vize is kiváló!jól éreztük magunkat és ide máskor is szívesen vissza térünk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 9:33
A Zöld béka Vendégháznál foglaltunk előre szállást amiből végül az lett, hogy a Panoráma Hotelben kaptunk egy apartmant. Páros csomaggal kértük a szállást, ami azt takarta, hogy az érkezés napján előre bekészített jéghideg pezsgővel várnak és az érkezés napján egy gyertyafényes romantikus vacsorát is tartalmazott, továbbá félpanzióval és egy nagy teraszos panorámás, konyhai sarokkal felszerelt apartmant foglaltunk.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 12. 8:40
Nagyon szuper volt az ellátás, egyszerű de nagyszerű. A meghírdetett programok jól szervezettek, pontosak. A személyzet kedves, oda figyeltek mindenre. Az ételek háziasak, finomak. . . A borok kiválóak. . Meg voltunk elégedve mindennel, másoknak is ajánlani fogjuk. . /nagyon tetszett, hogy rugalmasak voltak, mivel betegség miatt időpont módosítást kértünk és kaptunk, minden "problémázás" nélkül/.