Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: 2020. július 4. 15:23 - 1 látogató hasznosnak vélte
Eger nagyszerű város, kirándulni pedig az egyik legjobb választás az országon belül. A belvárosában nem érdemes más helyet keresni, az ételek nagyon jól vannak elkészítve, mellé kellemes borkínálat, na és Illy kávé! A kiszolgálás is jó, kedves felszolgálónők, a hangulat pedig adott. Ajánlom mindenkinek a rosé kacsát! Nem fog csalódni.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 4. 14:14
A szálloda szép, kényelmes, a személyzet nagyon segítőkész és kedves. 6 fős családunkkal 3 kétágyas szobát vettünk igénybe, melyek közül 2 tetőtéri volt. Mindegyik szoba kényelmes és szépen berendezett volt. A kilátás ugyan egyik szobából sem volt látványos, vagy szép, de ez nem volt fontos számunkra.

Értékelt: 2020. július 4. 10:26
Kiváló hely. Gyerek és állatbarát. (Mi cicával voltunk és látszott rajta, hogy jól érzi magát. Az erdő közepén azok a hangok és illatok! Őt is lenyűgözték nem csak minket. ) Jókat lehet bringázni és túrázni. És a csillagok! Még nem láttam ennyit egy időben! Röviden: király. Csak egy kis megjegyzés az étkezéssel kapcsolatban(amiért csak négy csillag): nekem a választék kicsit szűkös volt.

Értékelt: 2020. július 4. 10:17
4 éjszakát töltöttünk itt a párommal. Számunkra tökéletes Hotel, minden felszereltséggel, ami a vendég kényelmét szolgálja. Csodálatos part, szerencsére az idő kegyes volt, engedte, hogy fürdeni tudjunk. Balaton itt kicsit iszapos, (bár én nem szenvedtem tőle), de távozásunk előtt pont megérkezett a tisztító hajó, így az utánunk jövők már tökéletesen élvezhetik a vizet.

Értékelt: 2020. július 4. 8:46
Minden csodálatos volt, a fogadás, a személyzet kedvessége, segítőkészsége, gyorsasága. A szoba tiszta, kényelmes volt. A svédasztalos reggeli és vacsora kínálata mindennap változatos és bőséges volt. A recepciós jó humorú, "szenzációs" fiatal srác , aki csak a vendégekre figyelt. Az étteremben a felszolgáló személyzetet észre sem veszed, halkan csendben végzik a munkájukat.
Vendég
Értékelt: 2020. július 4. 7:14
Voltak fiatal párok kis gyerekekkel, idősebb párok és németek is. Mindannyian jól érezték magukat. Ajánlanám kisgyermekes családoknak, mert nagyon gyermek barát, de pihenni vágyó idősebbeknek is. Ugyanakkor sportolni vágyóknak is, mert van helyben bérelhető bicigli, ping-pong stb. Fizetős strand van a közelben. Rossz idő esetén a medence is alkalmas egy kis úszásra.

Értékelt: 2020. július 4. 6:44
Minden étteremben rengetegen voltak, a másik kávézó átalakítás miatt zárva, így (rosszul) úgy döntöttünk, itt iszunk kávét. A 2 dl-es tejeskávé nem sok kávéval találkozott, a habtól és tejtől nem lehetett semmi mást érezni. A kiszolgálás unott, személytelen, az ellátólánc többi boltjához képest valamelyest alulmarad. Semmi sem ösztönöz arra, hogy máskor is vásároljak itt.

Értékelt: 2020. július 4. 6:40
A vírus miatti leállás után pár héttel tértünk be ide. A legszembetűnőb különbség az volt, hogy a gyros tálra a pita helyett már baguette vagy kifli szeleteket pakoltak. Se megpirítva, semmi, csak ráhelyezve a tálra. Ránézésre se szerettük volna elfogyasztani. Kár, mert a gyros egyébként rendben volt, a hús kifejezetten ízletes.

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 4. 6:22 - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy társasággal voltunk a vírus mizéria után. Első nagy meglepetésem, hogy az étlap a töredékére zsugorodott, mindössze egy ízléstelen oldal, az eddigi szépen kivitelezett könyvecske helyett. A legnagyobb baj, hogy ezt a foglalásnál több telefonos beszélgetés alatt sem említette senki, így komoly hátrányból indult a hely.

Értékelt: 2020. július 3. 22:08
A gyógymedence vize a kiírás szerint 30-34 fok. Ez inkább 34-35 fok volt, ami kánikulában teljesen felesleges. Kértük többen is, hogy kicsit vegyenek vissza a hőfokból, de kérésünk eredménytelen maradt. A wellnes rész nyithatna korábban is, mint 8 óra.