Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 17:02
A Tama étterem évek óta ott szerepel Magyarország százas listájának felső negyedében. Árai igen magasak, így halogattam a meglátogatását, míg nem bevezették itt is a déli menüt (3800 forint három fogás egy pohár borral és egy kávéval). Ezt kihasználva ültünk be egy jóbarátommal s meg is rendeltünk egy fogást leszámítva mindent, ami a déli menüben szerepelt.

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 16:23
A kiszolgálás jó, az ételek hatalmas adagok és finomak. Fröcssöztünk, 1 üveg bor 5. 000,-Ft. A kaja és a bor értéke 25. 000Ft volt, azonban amire nem számítottunk, hogy 3*9 dl szóda ára plusz 2800Ft volt. Kicsit lefagyott az arcunkról a mosoly amikor ezt megláttuk, mivel azt hittük, hogy egy 25. 000Ft-os fogyasztásba bele 2,7 liter szóda ára.

2019. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 16:11
Biztos finom, én elhiszem. Ma igen lelkesen be is rontottam volna. Arrafelé jártam, és lám, megvan, itt a helyem. Tudom, hogy nincs helyben fogyasztás, tudom, hogy csak rendelés van. Hölgy bent ül. Én lelkesen fogom a kilincset, hogy éltessem a helyet és információt nyerjek. Közel lakom, és ha ez tényleg, akkor csak idejárunk ezentúl!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 15:34
Ha eltekintünk attól, hogy ez egy étterem, a gyönyörű belső tér, az udvar a játékokkal és a közvetlen hangvétel nagyon rendben van. De jóformán csak a véletlenen múlt, hogy a rendelésből mit és mit nem, valamint milyen sorrendben kaptunk meg. Tulajdonképpen még viccesnek is tekinteném így utólag. DE! ! ! A büdös életben nem ittam még szörpöt a kisfiammal 2400Ft-ért!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 15:18
4 éjszakát töltöttünk el a hotelben, végre sikerült pihenni és kikapcsolódni a rohanós hétköznapok után. Először kiemelném az ételek minőségét és választékát, minden alkalommal nagyon finomakat ettünk mind az étteremben, mind a medence melletti részen. A szobában kényelmesen elfértünk és nagyon örültünk a nagy terasznak, a ruhaszárítónak (!

2019. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 14:11
Kellemes környezet ,kedves udvarias kiszolgalas,gyors es szep ruhat viselnek a holgyek Magyaros himzessel,nagyon megfgott,tele volt az etterem alig tudtunk le ülni. Az etelek fergetegesen jó es nagy adagok, ami meglepett ,hogy elö etelt szolgalnak fel. ez sem elhanyagolható. nagyon is merem ajanlani mindenkinek aki szereti az igazi magyaros eteleket izeket.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 13:47
Nyaralás okán jutottam el ide. Szép helyen helyezkedik el. Ebédidőben ültünk be barátokkal és hamar kihozták az ételeket. Nagy adagokat adtak, a pincérek nagyon figyeltek rá, hogy üres pohár és tányér ne maradjon sokáig az asztalon. Árban kicsit drágább étterem, de érthető a Balaton közelsége miatt. Parkolóhelye kevés, így csúcsidőben nehéz megoldani az autó elhelyezését.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 13:20
Tágas, tiszta apartmanban szálltunk meg a férjemmel egy hosszú hétvégére. Az apartmanban hálószoba erkéllyel, tágas nappali erkéllyel, konyha - főzésre nem lehet használni - fürdőszoba. A fürdőkádba választható a gyógyvíz használata is. Mélygarázs áll rendelkezésre a parkoláshoz. Az udvar csodás gondozott kert, kacsákkal, cicákkal, kerti tóval.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 12:51
A Mobilpetrol hot dogjának már két rajongója van a családban, a párom és a kisebbik fiam. Legutóbb midőn Temesvár kiindulóponttal a Balatont vettük célba, felérve az M5-ös autópályára elhangzott a szokásos kérdés: „ugye megállunk hot-dogozni? ” Hát persze, hogy igen.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14. 12:47
A Guszta nevű helyre egy mozgásban erősen korlátozott rokonommal ültünk be, mivel a Leonidas Gyros helyett a gps ide hozott. Közben a Leonidas is meglett, de ott nem tudtunk volna leülni. Rendeltünk arrabiata pennet és sertéssültet zsemlegombóccal. A penne remek volt, frissen készült, a sült és a gombóc viszont hideg volt és keményebb az optimálisnál.