Böngéssz a legfrissebb értékelések között!
Vendég
2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 26. 7:05
Ilyen kedves személyzettel még sehol nem találkoztunk!Egytől-egyig nagyon kedvesek, és,ami nagyon fontos,h nem felejtettek el mosolyogni!A mai világban ez nagyon ritka,h ilyen türelemmel,kedveséggel fogadják a kis gyerekes családokat!Nagyon elégedettek voltunk mindennel!Biztos,h még visszatérünk!:)

2020. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 23:13
Sok helyen jártunk már de ilyen vendégszeretettel még sosem találkoztunk! Itt igazán kiemelkedő figyelmet kaptunk! Az ételek kiválóak a személyzet nagyon kedves és barátságos! Felejthetetlen 3 nap volt! A farmon tett látogatás nagyon tetszett! Az alpakka nagyon jó fej volt! Mindenkinek ajánlom a szállodát! Még vissza térünk! :)

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 22:19
Az egyik legjobb kávézó Budapesten, legalábbis nekem nagyon tetszett. Specialty, azaz újhullámos kávét főznek, 2018-ban nyitottak meg a Fő utcában, a Lánchíd budai hídfő közelében. Reggel már a standard munkakezdés előtt, fél 8-kor nyitnak, viszont délután 4-kor már zárnak is. La Marzocco kávégépet használnak, a barista szívesen mesélt a kávékról, a vendégek ízlésének megfelelően javasolt kávétípust.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 22:03
„Te mit kaptál a 18. születésnapodra? ” Ezt a kérdést gyakran tettem fel az elmúlt egy évben bárkinek. Két dolog irányított: elsősorban, hogy emlékszik-e a megkérdezett, míg a másodsorban, hogy jómagam ötleteket gyűjtsek össze lányom közeledő évfordulójához, hogy valóban örök élmény maradhasson számára ez a nap. A legtöbbször egy „Nem tudom.

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 19:52
Zuglóban mentem az Örs vezér tere felé, és megpillantottam ezt a helyet. Éppen ehetnék-idő volt. Valami lakótelepi üzletsor egyik vége lehet. Én csak annyit láttam, hogy Önkiszolgáló étterem. Ok, jó lesz. Valami elhanyagolt, rendezetlen terület van előtte, mindenki ott parkol, ahol éppen tud. Kissé sáros, kikopott fű is van.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 19:47
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 19:31
Betévedtem ide. Senki sem volt rajtam kívül vendég, kértem valami csípős falatkákat, sültkrumplit, meg káposztasalátát, narancslével. Nem volt drága és elég gyorsan meg is kaptam. Villát kértem hozzá, azt is kaptam. Szalvéta volt a pulton, elvehető. Kézfertőtlenítő is van egy állványon.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 19:08
Kirándulásunk vége felé egy kis édességre vágytunk. A belváros elején található cukrászdából sok ember jött ki csomagolt süteménnyel. Mi is sorba álltunk. Egy kis helyiség, igazi finom házi izékkel. Kávé, mellé hangulatot is kapunk.. kinti területen ülve- kényelmesebben is lehet fogyasztani , jobb időben..A cukrászda mellett vendégház is működik.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 18:58
Őszi kirándulásTokajba. . A Tisza partján fekvő hangulatos csárdát választottuk az ebéd helyszínének. Nem bántuk meg. . . Mindenben kiváló minősitést érdemelnek. Egy 40 perc alatt megebédeltünk. Juhtúros sztrapacska - persze mellé szamorodni dukált. Igen finom volt. Ízléses igen tiszta hely, minden területen. . Udvarias kiszolgálás. . . Máskor is ide jövünk.

2020. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 25. 17:04
Mivel a hotelben szálltunk meg, így ittlétünk alatt a szálloda éttermében étkeztünk, leginkább praktikus okok miatt, nem azért mert annyira jónak találtuk. A reggeli átlagos svédasztalos kínálat, egyáltalán nem közelíti meg a 4 csillagos szintet (van egy jó pár összehasonlítási alapom Magyarországon és külföldön is). Minden nap ugyanaz volt a kínálat.