Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom ★★★★

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
2053 Herceghalom, Gesztenyés út 3.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom a térképen

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom értékelése:

1. helyezett az 1 herceghalmi szállás közül
15. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom bemutatkozása

Az Abacus Business & Wellness Hotel ****superior egy új, innovatív üzleti és wellness szálloda Budapest közelében, mely a legmodernebb, intelligens konferenciatechnikával, a környéken egyedülálló rendezvénykapacitással és világszínvonalú spa és wellness birodalommal rendelkezik.

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom képei

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom

Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom vélemények

2019. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 7.
Céges rendezvényre érkeztünk. A szobákra várni kellett egy-két kollégának, a szobába bekészített pohár és a TV-n is állt a por. :(
Na és most jön a java: a kaja rémes volt, az egyik kollégám rosszul lett a vacsorától, az ételek egy része brutálisan elsózva, a több napos májas illetve felvágottak látványa nem volt túl ínycsiklandó.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 3.
A szobák kényelmesek, modern berendezésűek és kifogástalanul tiszták. A wellness részleg és az étterem mérete viszont alultervezett a szállóvendégek számához képest. Az étteremben vacsoraidőben 7-8 percet kellett várni, hogy asztalhoz jussunk. A személyzet - bár igyekezett - nem győzte cserélni a svédasztalra kitett vacsoratálakat, volt, hogy csak köretek voltak kirakva, a hús mindenhonnan elfogyott.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 30.
A szobák nagyon kényelmesek és tágasa voltak. A félpanzióval azonban nem voltunk teljesen elégedettek, a vacsoránál az ételek nagy része sajnos langyos volt, vagy kihűlt. Étel allergiában szenvedőknek, pl. laktózérzékenység, a reggelinél egyáltalán nem volt választási lehetőségük, csak normál tej volt és joghurt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kuponos akcióval érkeztünk párommal a szállodába. Már a parkolás sem volt a legideálisabb a tavaszias napon, mivel a szálloda előtt max 8 autó fér el, valamint 4 busz, így a szállodával szemben kialakított parkolónak nevezett burkolatlan földúton kellett megállnunk. A szoba elfoglalása volt a következő kihívás, ugyanis az ajtón bejutni 10 percbe tellett.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Szilveszteri gálavacsora kiváló volt. A meghirdetett gyerek animáció nagyon gyenge volt. A wellness elèg kicsi, a gyerek nèlkül èrkezöket zavarják a gyerekek...Ami senkinek sem jó. A tisztaság nem megfelelő.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleggel meg voltunk elégedve, elég nagy, igényes, modern volt. A szilveszteri vacsora alatt zavaróan hangos volt a zene. Kevés volt a pincér, fél órát kellett várni egy rendelésre. A vacsora gyenge volt, egyrészt kevés, másfelől ízetlen vagy éppen túl sós, esetleg hideg. A műsor és a tüzijáték igényes, szép volt.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szakács főzhetne jobban. Az ugye nem jó, ha otthon jobb kajákat eszünk? Minden más nagyon rendben volt, a wellnessrészleg gyönyörű. Nagyon jó a pezsgőfürdő. Ritkaság,hogy ilyen sokféle és állandóan működő élményelemekkel teli szépségben pancsolhatunk. Hétvégén viszont nagyon kicsinek bizonyul a wellness, és ordít egy gyerekmedencéért.

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 18.
Teljesen átlagos hotel,belül szép , igényes szobák. Nincs rendesen kialakított gyerek játszóház, ide-oda pakolták. Nincs gyerek medence. , kicsi az élménymedence: kb. 4 x 7 m-es. Mi az őszi szünetben voltunk , teleház, a medencében 22 felnőttet és 13 gyereket számoltam , zsúfolt volt ! ! A 3 éves gyereket be sem tudtam vinni, bár nekem sem volt hozzá kedvem.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
Ott kezdem, hogy az én öltözőszekrényemnek nagyon nehezen fordult el a kulcsa. Ezen kívül viszont mindennel meg voltunk elégedve. Annak ellenére, hogy be voltunk szorulva a "téli wellness terület"-re, nem volt nagy zsúfoltság. Az ember egy idő után kitapasztalja, hogy milyen sorrendben és milyen időközönként következnek a wellness élményelemek.

2019. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 19.
Karácsony másnapján 6 családdal töltöttünk itt 2 éjszakát félpenzióval. A szállás kellemes. A regisztrálás aránylag gyorsan ment. A szobák kényelmesen és tiszták. Külön termet is kértünk, ahol a karácsonyi ajándékozásra került sor a vacsora után. A konyha választékos. Minthogy telt ház volt, a vendéglő nagyon zsúfolt volt, alig lehetett a meleg ételekhez hozzájutni.

Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 19.330 - 33.093,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Öreg-tó Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni sétakocsikázással
Érvényes: 2020.09.30-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.07.14-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.217 - 11.856,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2021.01.03-ig
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Herceghalom
2-5 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 1 üveg borral, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Herceghalom környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

HerceghalomX