Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Nagyon kedves személyzet, dicséretet érdemelnek a takarítók, felszolgálók
a recepciós és a fogadó személyzet! A karbantartók, a kerti és minden dolgozó illedelmes, segítőkész! Ízletesek az ételek, közepes a választék és nagyon igyekeztek a dolgozók az utántöltéssel! Végtelenül igyekvő és jó modorúak a pincérek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Ahogyan az értékelésemben jeleztem ,mindennel meg voltunk elégedve. A szálloda hozta a várt,és remélt színvonalat. 9 éve töltöttünk már itt 3 napot,és mindig is jó érzéssel gondoltam vissza az ott töltött időre. Most visszatértünk az unokánkkal 5 napra. Mindketten ott ünnepeltük a szülinapunkat. Az alkalomhoz méltó környezetben,kényeztetésben ünnepelhettük meg magunkat.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Gyönyörű környezetben, gyönyörű szálloda. Nagyon tetszett a 30-as évekbeli hangulat. Az ellátás az ételek minősége kiváló. Nagyon élveztük a reggeli pezsgőzést! :) A Wellness is nagyon tetszett, bár a csendes órák betartatása nem igazán sikerült! :( Bár a neveletlen szülő, neveletlen gyereke nem a szálloda hibája.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Egyértelműen az egyik legszebb az országban. Gyönyörű helyen egy gyönyörű palota. Ügyesen van ötvözve a kastélyos hangulat a modern igényekkel. A wellness nagyon tágas és minden igényt kielégít. Esetleg egy kis külső medence lehetne még, de annyira nem hiányzott. A szoba szép és tiszta volt. Az étterem szintén nagyon szép, a teraszról pedig Lillafüredre nyílik nagyszerű látvány.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el! A szálloda tiszta, igényes! Az ételek választéka kiváló !Lillafüred gyönyörű, tele programokkal! Köszönjük a 4 csodaszép napot! Reméljük még egyszer találkozunk!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Nagyon gyönyörű a szálloda fekvése, sok változatos programajánlattal, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész, az étterem választéka nagyon bőséges és finom, a kiszolgálás gyors és udvarias. A wellness részleg szolgáltatásával nagyon meg voltunk elégedve, talán a külső szaunában meg lehetne oldani a fürdőruha nélküli szaunázást.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Nagyon figyelmesek, udvariasak voltak! Külön figyeltek arra, hogy olyan szobát kapjunk, ahonnan könnyen megközelíthető a lift. Az étkezés bőséges és finom volt. A wellness tiszta és csendes volt. Villámlátogatást tettünk, de így is jól éreztük magunkat. Gyönyörű helyen van a Szálloda. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Ha alkalmunk adódna, szívesen jönnénk vissza hosszabb időre is.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Megérkezésünkkor a szálloda személyzete kedvesen fogadott bennünket. Szóban és írásban teljes körű tájékoztatást adtak a programokról és a látnivalókról. A három nap alatt:
-a szobák tiszták,kényelmesek,
-az étterem és az ételválaszték kitűnő volt mint mindig . -a wellness részleg kiváló
-a szállodán kívüli lehetőségek/látnivalók,kalandpark,túraútvonalak/változatosak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Gyönyörű a szálloda elhelyezkedése, mint egy mesebeli kastély. A belső terek főleg az étterem nagyon szép. A kiszolgálás remek, a személyzet nagyon segítőkész. A wellness részlegben sajnos folyamatos karbantartás folyt ami a vendégek pihenését zavarta. Jó lenne ha a szálloda ezt úgy tudná megoldani, hogy nem a nyitvatartási időben végeznék ezeket a munkálatokat.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet előzékeny, segítőkészsége példa értékű, kisebb hibákat azonnal, pontosan, barátságosan rendezték. (Pótágy érkezéskor nem volt a szobában, egy nagyobb méretű fürdőköpenyre volt szükség) A wellness részleg a nap egyik szakában sem volt zsúfolt, mindent kényelmesen tudtunk használni. Talán a szoba fűtését éreztük napközben kicsit gyengének.

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
2019.11.01. - 2020.03.08.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX