Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A hotel személyzete nagyon kedves és segítőkész volt. Megérkezésünkkor, sajnos az étterem már zárva volt, de felajánlották, hogy összekészítenek vacsorát mindenkinek és a szobába felhozzák. Hálás köszönet még egyszer érte. A gyerekek részére összeállított kis kaland füzet is nagyon tetszett, sikerült a kertet és a hotelt is felfedeznünk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
35 éve találkoztunk itt férjemmel, akkor még SZOT üdülő volt. Akkor is jól éreztük magunkat a szállóban, de most a megújult szálló és a megújult környezet még szebbé tette az itt töltött időt. Kiemelném a szálloda éttermi kiszolgálását, a nagyon finom ételeket, gratulálok a szakácsoknak, és nagyon köszönjük munkájukat. Jó ötlet volt a fejlesztés a Wellness részleg.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Férjemmel töltöttünk itt három napot, kevés volt. A szálloda maga is mesés kívül, bévül. A környezet még a tavaszi rossz idő ellenére is csidálatos. Reggel 8 órakor a parkban bódító fenyőillat. A szálloda és a szoba is nagyon tiszta volt, a személyzet segítőkész, előzékeny. Az ételválaszték nagyon jó és finom. A környékben jó idő esetén sok szórakozási lehetőség adódik.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Csodálatos helyen. Személyzet udvarias, szálloda tiszta ,igényes.
Ételek finomak voltak.Nagyon jól éreztünk magunkat.
Ajánluk másoknak is a Palota Szállót.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Gondoltuk, hogy az idén itthon töltjük a szabadságunkat és erre a szállodára esett a választásunk. Gyönyörű a hotel és a környezet is, de sajnos ezzel a kánikulával nem számoltunk és a hotel sem. Nincs klíma a szobában, ezért még éjszaka is nehéz volt a pihenés a kirándulásokból meg nem sok minden valósult meg, mert csak este lehetett sétálni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Kettő csodálatos éjszakát töltöttünk Lillafüreden a Hotel Palota nevű szállodában. Hát hogy is fogalmazzak. . . A hely egyenesen gyönyörű, szinte álomba illő. Mesés panoráma, a szálloda környéke, kert, vízesés, a szálloda berendezése, építése valami csoda. A személyzet szolgálatkész, mosolygós, kedves. Az ellátás fantasztikus.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Csodálatos 3 napot töltöttünk Lillafüreden családommal a Palota szállóban. A szálloda gyönyörű, a környezete lenyűgöző, a szolgáltatások fantasztikusak! Köszönet a személyzet minden tagjának a kifogástalan ellátásért! Még visszatérünk!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Nagyon kedves személyzet, dicséretet érdemelnek a takarítók, felszolgálók
a recepciós és a fogadó személyzet! A karbantartók, a kerti és minden dolgozó illedelmes, segítőkész! Ízletesek az ételek, közepes a választék és nagyon igyekeztek a dolgozók az utántöltéssel! Végtelenül igyekvő és jó modorúak a pincérek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Ahogyan az értékelésemben jeleztem ,mindennel meg voltunk elégedve. A szálloda hozta a várt,és remélt színvonalat. 9 éve töltöttünk már itt 3 napot,és mindig is jó érzéssel gondoltam vissza az ott töltött időre. Most visszatértünk az unokánkkal 5 napra. Mindketten ott ünnepeltük a szülinapunkat. Az alkalomhoz méltó környezetben,kényeztetésben ünnepelhettük meg magunkat.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Gyönyörű környezetben, gyönyörű szálloda. Nagyon tetszett a 30-as évekbeli hangulat. Az ellátás az ételek minősége kiváló. Nagyon élveztük a reggeli pezsgőzést! :) A Wellness is nagyon tetszett, bár a csendes órák betartatása nem igazán sikerült! :( Bár a neveletlen szülő, neveletlen gyereke nem a szálloda hibája.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 24.408,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, hűsítő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Mátrasegway utalvánnyal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ajándék pezsgővel vagy borral, belépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Demjén
Érvényes: 2020.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Szent János Vendégház
Érvényes: 2021.06.07-ig
Invest Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
2020.07.22. - 2021.06.07.
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX