Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
2017 decemberében jártunk a Palotaszállóban. A szállást már októberben lefoglaltam. Decemberben megérkeztünk- bár ne tettük volna. A szoba egy valódi hobbit lakosztály volt. De gondoltuk nem baj, mert hát a szobába nem szándékoztunk sok időt tölteni. Először fel se fogtuk a recepciós mondandóját- mely szerint felújítás van.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 30.

Ezúton szeretném megköszönni önökek ezt a csodálatos három napot. Az érkezéskor azonnal eltudtuk foglalni a szobát,ami kellöen tágas,tiszta és szép volt. A csomagok lepakolása után lányom kérésére megnéztük a wellnes részleget aminek nagy sikere volt nála. Az étterembe rengeteg finomabbnál finomabb étel található külön köszönet a konyhai személyzetnek mindenért.

Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokkal többet vártunk a Palotaszállótól. Maga az épület és a környéke gyönyörű, de összesen ennyi pozitívumot tudok elmondani ott tartózkodásunkról. A wellness pihenésünk alatt épp felújítás alatt állt, ezért nem lehetett használni az úszómedencét, az egyik szaunát és a gőzt. Előre senki sem jelezte, hogy ilyen kényelmetlenségre készüljünk.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Fantasztikus adottságokkal rendelkező szálloda, kiváló személyzettel. Rövid ott tartozkodásunk nagyon kellemes volt. Gyönyörű karácsonyi dekorációt külön kiemelném. Mi mindíg így együtt utazunk ( Illés, Vámos, Sternthal család) , itt még nem voltunk , de mindennel megvoltunk elégedve és szeretnénk visszatérni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Az egyébként remek szálloda megítélését rontotta, hogy az úszómedence és a jakuzzi nem üzemelt, ezt nem jelezték csak érkezésünkkor, és kompenzációt sem ajánlottak fel. Csalódást okozott a kicsi tévé a szobában, és a rendkívül gyér csatornakiosztás. Mivel a fürdőszoba fűtése nem volt szabályozható rendkívül meleg volt még úgy is, hogy a szobai radiátort elzártuk.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Választásunk a sok jó értékelés alapján történt, mert még nem voltunk kastély szállodában…
Első benyomás… Festői környezetben, egy gyönyörű palota ! Impozáns közösségi terek, élőzene étkezéskor . És a pozitívumokról ,sajnos ENYI ! ! ! Az ár/érték arány ,nagyon ,nagyon rossz ! ! ! A szoba retentően pici ,egy kis lyuk .

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Nagyon szep kornyezetben van a szalloda. A wellnes resz nagyszeru. A konyhaja kivalo. Magas szinvonalu az egesz szolgaltatas. Tobbfele programmal lehet eltolteni a hetveget.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
A hétvége elteltével a wellness részlegben a szolgáltatások is csökkentek, hétközben már nem ugyanazok voltak. Második nap jött egy nagyszámú külföldi csoport és velük volt tele valamennyi helyiség, a bár, az aula, a parkoló stb. Emiatt az étkezést a szálloda "normál" lakóinak már nem az impozáns étteremben, hanem az alagsorban lévő étteremben biztosították és ezzel együtt járt a választék és a minőség csökkenése is.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A hotel személyzete nagyon kedves és segítőkész volt. Megérkezésünkkor, sajnos az étterem már zárva volt, de felajánlották, hogy összekészítenek vacsorát mindenkinek és a szobába felhozzák. Hálás köszönet még egyszer érte. A gyerekek részére összeállított kis kaland füzet is nagyon tetszett, sikerült a kertet és a hotelt is felfedeznünk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
35 éve találkoztunk itt férjemmel, akkor még SZOT üdülő volt. Akkor is jól éreztük magunkat a szállóban, de most a megújult szálló és a megújult környezet még szebbé tette az itt töltött időt. Kiemelném a szálloda éttermi kiszolgálását, a nagyon finom ételeket, gratulálok a szakácsoknak, és nagyon köszönjük munkájukat. Jó ötlet volt a fejlesztés a Wellness részleg.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 18.148 - 23.885,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 17.480 - 17.680,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Csobogó Vendégház
2021.04.01. - 2022.01.26.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Róma Apartmanház
Bogács
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gyertyafényes vacsorával, teadélutánnal, kerékpár használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.11. - 2021.02.14.
Aliz Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.11-ig
Demjén
Halháza Vendégház
Sirok
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal,Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Lillafüred környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Szent István Hotel Eger
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)

LillafüredX