Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10.
Egyértelműen az egyik legszebb az országban. Gyönyörű helyen egy gyönyörű palota. Ügyesen van ötvözve a kastélyos hangulat a modern igényekkel. A wellness nagyon tágas és minden igényt kielégít. Esetleg egy kis külső medence lehetne még, de annyira nem hiányzott. A szoba szép és tiszta volt. Az étterem szintén nagyon szép, a teraszról pedig Lillafüredre nyílik nagyszerű látvány.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
A szálloda gyönyörű környezetben helyezkedik el! A szálloda tiszta, igényes! Az ételek választéka kiváló !Lillafüred gyönyörű, tele programokkal! Köszönjük a 4 csodaszép napot! Reméljük még egyszer találkozunk!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Nagyon gyönyörű a szálloda fekvése, sok változatos programajánlattal, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész, az étterem választéka nagyon bőséges és finom, a kiszolgálás gyors és udvarias. A wellness részleg szolgáltatásával nagyon meg voltunk elégedve, talán a külső szaunában meg lehetne oldani a fürdőruha nélküli szaunázást.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Nagyon figyelmesek, udvariasak voltak! Külön figyeltek arra, hogy olyan szobát kapjunk, ahonnan könnyen megközelíthető a lift. Az étkezés bőséges és finom volt. A wellness tiszta és csendes volt. Villámlátogatást tettünk, de így is jól éreztük magunkat. Gyönyörű helyen van a Szálloda. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Ha alkalmunk adódna, szívesen jönnénk vissza hosszabb időre is.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Megérkezésünkkor a szálloda személyzete kedvesen fogadott bennünket. Szóban és írásban teljes körű tájékoztatást adtak a programokról és a látnivalókról. A három nap alatt:
-a szobák tiszták,kényelmesek,
-az étterem és az ételválaszték kitűnő volt mint mindig . -a wellness részleg kiváló
-a szállodán kívüli lehetőségek/látnivalók,kalandpark,túraútvonalak/változatosak.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Gyönyörű a szálloda elhelyezkedése, mint egy mesebeli kastély. A belső terek főleg az étterem nagyon szép. A kiszolgálás remek, a személyzet nagyon segítőkész. A wellness részlegben sajnos folyamatos karbantartás folyt ami a vendégek pihenését zavarta. Jó lenne ha a szálloda ezt úgy tudná megoldani, hogy nem a nyitvatartási időben végeznék ezeket a munkálatokat.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet előzékeny, segítőkészsége példa értékű, kisebb hibákat azonnal, pontosan, barátságosan rendezték. (Pótágy érkezéskor nem volt a szobában, egy nagyobb méretű fürdőköpenyre volt szükség) A wellness részleg a nap egyik szakában sem volt zsúfolt, mindent kényelmesen tudtunk használni. Talán a szoba fűtését éreztük napközben kicsit gyengének.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Igazán kellemes napokat töltöttünk a Palota Szállóban. A hely csodálatos természeti adottságokkal rendelkezik. A szálloda kivül,belül szép és hangulatos. A tisztaság minden igényt kielégítő. A személyzet nem csak udvarias,hanem nagyon kedves is! Az ételek ízletesek,választékosak. Gondolnak a díétázókra és az ételallergiásokra is.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 9.
Javaslom az üdvözlőitalt. A szálláshely és a környék szépsége szinte páratlan.A konyha jó, választékos, igyekeztek a folyamatos feltöltéssel. A wellness részleg csodás. Ha tehetjük visszajövünk!

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
A megrendeléskor nem írják a valóságot. Az ott felejtett dolgot arany árban küldik el. Ügyeljen mindenki erre.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bacchus Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, egy alkalommal romantikus vacsorával, egri bor bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX