Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Igazán kellemes napokat töltöttünk a Palota Szállóban. A hely csodálatos természeti adottságokkal rendelkezik. A szálloda kivül,belül szép és hangulatos. A tisztaság minden igényt kielégítő. A személyzet nem csak udvarias,hanem nagyon kedves is! Az ételek ízletesek,választékosak. Gondolnak a díétázókra és az ételallergiásokra is.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 9.
Javaslom az üdvözlőitalt. A szálláshely és a környék szépsége szinte páratlan.A konyha jó, választékos, igyekeztek a folyamatos feltöltéssel. A wellness részleg csodás. Ha tehetjük visszajövünk!

Mobilról küldte. | 2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
A megrendeléskor nem írják a valóságot. Az ott felejtett dolgot arany árban küldik el. Ügyeljen mindenki erre.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Egyetlen hiányérzetünk volt csak, a fehér karácsony sajnos már szokásos elmaradása, de ezt kárpótolta a személyzet kedvessége és a csodás környezet.

Balatoni_Bea TOP szállásértékelő
Balatoni_Bea TOP étteremértékelő
Balatoni_Bea TOP egyébhely értékelő
Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. februárban járt itt
Értékelt: 2016. december 29.
A kastély-szerű épületnek különleges hangulata van az üvegberakásokkal, a patinas hangulatú étkezővel és zen-zugos folyosóival. Már a reggelinél is kellemes élő zene szólt, amit a vacsoránál is élveztünk. Kényelmes szobát kaptunk, kis terasszal a belső kertre néző oldalon. A Színva vízesés egy kicsit behallatszik, mintha nyitva maradt volna a csap, de ego idő utan már megnyugtató alapzajjá szelidült.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Lillafüred gyöngyszeme a szálloda. A kastély tornyából gyönyörű kilátás nyílik a épületet körbe ölelő hegyekre, és a Hámori tóra. A Függőkertben sétálva megcsodálhatjuk a vízesést. Igazi feltöltődés a szálloda ódon falai között, a modern wellness részlegben. A személyzet kedves segítőkész. A szoba kényelmes, tágas, tiszta. Az étterem kínálata bőséges és finom.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 13.
Csodálatos 3 éjszakát töltöttünk ebben a varázslatos hotelben.Mindenben maximálisat teljesítettek,egyedül az őszi katica invázió zavarta meg kicsit a nyugalmunkat.A konyha és a fakultatív programok külön dicséretet érdemelnek.
Köszönjük a kiváló vendéglátást.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
Minden nagyon tetszett,a wellness ès az ètelek minôsège ès îze kivàlò volt. A közös terek hangulata ès a programok nagyon jòk voltam!
Negatívumkènt megrmlítendô,hogy a fûtès idônkènt nem üzemelt a szobàkban,pl este ès hajnalban így volt hogy arra keltünk hogy fàzunk!

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 29.
Esküvőn voltunk a Palotaszállóban szállással és étkezéssel. Minden tökéletes volt. A szobák tiszták és gyönyörű kilátás nyílik belőlük minden irányba. A mai szállásokhoz képest ár/érték arányban is megfelelő volt. A személyzet kedves és barátságos volt. Az ételek kiválóak voltak és mindenki megtalálta a kikapcsolódási lehetőségeket is a wellness részlegen valamint Lillafüreden.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
20 évvel ezelőtt voltunk ugyanitt, a környezet egy kicsit megváltozott, de a Palota Szálló még mindig lenyűgöző. Sok látnivaló van a környéken, érdemes legalább egyszer felfedezni. Gyönyörű a kilátás a Palota tornyából, mindenképpen fel kell menni, és gyönyörködni a reggeli tájban. Tökéletes kikapcsolódást nyújt mind a szálloda, mind a környéken található látnivalók.

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 25.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással, szilveszteri programokkal, Gálavacsorával, táncos mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Villa Florencia
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsorához korlátlan bor -és italfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.25-ig
Sirok
Érvényes: 2020.10.21-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX