Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Választásunk a sok jó értékelés alapján történt, mert még nem voltunk kastély szállodában…
Első benyomás… Festői környezetben, egy gyönyörű palota ! Impozáns közösségi terek, élőzene étkezéskor . És a pozitívumokról ,sajnos ENYI ! ! ! Az ár/érték arány ,nagyon ,nagyon rossz ! ! ! A szoba retentően pici ,egy kis lyuk .

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Nagyon szep kornyezetben van a szalloda. A wellnes resz nagyszeru. A konyhaja kivalo. Magas szinvonalu az egesz szolgaltatas. Tobbfele programmal lehet eltolteni a hetveget.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
A hétvége elteltével a wellness részlegben a szolgáltatások is csökkentek, hétközben már nem ugyanazok voltak. Második nap jött egy nagyszámú külföldi csoport és velük volt tele valamennyi helyiség, a bár, az aula, a parkoló stb. Emiatt az étkezést a szálloda "normál" lakóinak már nem az impozáns étteremben, hanem az alagsorban lévő étteremben biztosították és ezzel együtt járt a választék és a minőség csökkenése is.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A hotel személyzete nagyon kedves és segítőkész volt. Megérkezésünkkor, sajnos az étterem már zárva volt, de felajánlották, hogy összekészítenek vacsorát mindenkinek és a szobába felhozzák. Hálás köszönet még egyszer érte. A gyerekek részére összeállított kis kaland füzet is nagyon tetszett, sikerült a kertet és a hotelt is felfedeznünk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
35 éve találkoztunk itt férjemmel, akkor még SZOT üdülő volt. Akkor is jól éreztük magunkat a szállóban, de most a megújult szálló és a megújult környezet még szebbé tette az itt töltött időt. Kiemelném a szálloda éttermi kiszolgálását, a nagyon finom ételeket, gratulálok a szakácsoknak, és nagyon köszönjük munkájukat. Jó ötlet volt a fejlesztés a Wellness részleg.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
Férjemmel töltöttünk itt három napot, kevés volt. A szálloda maga is mesés kívül, bévül. A környezet még a tavaszi rossz idő ellenére is csidálatos. Reggel 8 órakor a parkban bódító fenyőillat. A szálloda és a szoba is nagyon tiszta volt, a személyzet segítőkész, előzékeny. Az ételválaszték nagyon jó és finom. A környékben jó idő esetén sok szórakozási lehetőség adódik.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
Csodálatos helyen. Személyzet udvarias, szálloda tiszta ,igényes.
Ételek finomak voltak.Nagyon jól éreztünk magunkat.
Ajánluk másoknak is a Palota Szállót.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Gondoltuk, hogy az idén itthon töltjük a szabadságunkat és erre a szállodára esett a választásunk. Gyönyörű a hotel és a környezet is, de sajnos ezzel a kánikulával nem számoltunk és a hotel sem. Nincs klíma a szobában, ezért még éjszaka is nehéz volt a pihenés a kirándulásokból meg nem sok minden valósult meg, mert csak este lehetett sétálni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Kettő csodálatos éjszakát töltöttünk Lillafüreden a Hotel Palota nevű szállodában. Hát hogy is fogalmazzak. . . A hely egyenesen gyönyörű, szinte álomba illő. Mesés panoráma, a szálloda környéke, kert, vízesés, a szálloda berendezése, építése valami csoda. A személyzet szolgálatkész, mosolygós, kedves. Az ellátás fantasztikus.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Csodálatos 3 napot töltöttünk Lillafüreden családommal a Palota szállóban. A szálloda gyönyörű, a környezete lenyűgöző, a szolgáltatások fantasztikusak! Köszönet a személyzet minden tagjának a kifogástalan ellátásért! Még visszatérünk!

Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 21.350 - 25.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Kék Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 17.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, lovas kocsikázással vagy szánozással, túrával, forralt borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.075 - 14.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Csilike Apartman
Mezőkövesd
2020.07.01. - 2020.10.10.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.626 - 14.948,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.21-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 46.895,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

LillafüredX