Hunguest Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hunguest Hotel Palota Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.

Hunguest Hotel Palota Lillafüred a térképen

Hunguest Hotel Palota Lillafüred értékelése:

1. helyezett a 10 lillafüredi szállás közül

Hunguest Hotel Palota Lillafüred - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Palota Lillafüred vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Csodálatos környezetben helyezkedik el. Kiváló, kedves személyzet,és kiszolgálás . Tiszta szoba, teljes körűen felszerelt wellness részleg. Palotaszállón belül is különböző kikapcsolódási/szórakozási lehetőségek . Finom, választékos, bőséges ételek. Nagyon jó programok a közelben ! Profizmus a köbön ! Köszönjük, reméljük hamarosan újra itt lehetünk !

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Csodálatos környezet ! Kiváló, kedves kiszolgálás, személyzet! Kényelmes szoba, kielégítően felszerelt wellness, wellness szolgáltatások! Jó programok a környéken! Köszönjük !

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 31.
2017 decemberében jártunk a Palotaszállóban. A szállást már októberben lefoglaltam. Decemberben megérkeztünk- bár ne tettük volna. A szoba egy valódi hobbit lakosztály volt. De gondoltuk nem baj, mert hát a szobába nem szándékoztunk sok időt tölteni. Először fel se fogtuk a recepciós mondandóját- mely szerint felújítás van.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 30.

Ezúton szeretném megköszönni önökek ezt a csodálatos három napot. Az érkezéskor azonnal eltudtuk foglalni a szobát,ami kellöen tágas,tiszta és szép volt. A csomagok lepakolása után lányom kérésére megnéztük a wellnes részleget aminek nagy sikere volt nála. Az étterembe rengeteg finomabbnál finomabb étel található külön köszönet a konyhai személyzetnek mindenért.

Értékelt: 2018. január 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokkal többet vártunk a Palotaszállótól. Maga az épület és a környéke gyönyörű, de összesen ennyi pozitívumot tudok elmondani ott tartózkodásunkról. A wellness pihenésünk alatt épp felújítás alatt állt, ezért nem lehetett használni az úszómedencét, az egyik szaunát és a gőzt. Előre senki sem jelezte, hogy ilyen kényelmetlenségre készüljünk.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Fantasztikus adottságokkal rendelkező szálloda, kiváló személyzettel. Rövid ott tartozkodásunk nagyon kellemes volt. Gyönyörű karácsonyi dekorációt külön kiemelném. Mi mindíg így együtt utazunk ( Illés, Vámos, Sternthal család) , itt még nem voltunk , de mindennel megvoltunk elégedve és szeretnénk visszatérni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Az egyébként remek szálloda megítélését rontotta, hogy az úszómedence és a jakuzzi nem üzemelt, ezt nem jelezték csak érkezésünkkor, és kompenzációt sem ajánlottak fel. Csalódást okozott a kicsi tévé a szobában, és a rendkívül gyér csatornakiosztás. Mivel a fürdőszoba fűtése nem volt szabályozható rendkívül meleg volt még úgy is, hogy a szobai radiátort elzártuk.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
Választásunk a sok jó értékelés alapján történt, mert még nem voltunk kastély szállodában…
Első benyomás… Festői környezetben, egy gyönyörű palota ! Impozáns közösségi terek, élőzene étkezéskor . És a pozitívumokról ,sajnos ENYI ! ! ! Az ár/érték arány ,nagyon ,nagyon rossz ! ! ! A szoba retentően pici ,egy kis lyuk .

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Nagyon szep kornyezetben van a szalloda. A wellnes resz nagyszeru. A konyhaja kivalo. Magas szinvonalu az egesz szolgaltatas. Tobbfele programmal lehet eltolteni a hetveget.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
A hétvége elteltével a wellness részlegben a szolgáltatások is csökkentek, hétközben már nem ugyanazok voltak. Második nap jött egy nagyszámú külföldi csoport és velük volt tele valamennyi helyiség, a bár, az aula, a parkoló stb. Emiatt az étkezést a szálloda "normál" lakóinak már nem az impozáns étteremben, hanem az alagsorban lévő étteremben biztosították és ezzel együtt járt a választék és a minőség csökkenése is.

Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Lillafüred
2 nap/1 éjszaka 23.350 - 26.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 10.050 - 16.917,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.07-ig
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Panoráma
2-4 éjszaka 10.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Szakal Vendégház
Aggtelek
2020.07.07. - 2021.06.07.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.800 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.26-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.938 - 20.981,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 24.361,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Aurora Hotel Miskolctapolca
A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern...
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Aurora tavaszi napok (min. 2 éj)

LillafüredX