Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza ★★★★

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza
Hotel Ózon & Luxury Villas MátraházaHotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza bemutatkozása

A négycsillagos superior Hotel Residence Ózon Conference & Wellness Hotel Budapesttől csupán 80 kilométerre, a Kékes lábánál, Mátraházán, hegyvidéki környezetben helyezkedik el. Az impozáns épület majd minden szegletéből egyedülálló kékesi panoráma tárul a vendégek szeme elé.

A Hotel Ózon & Luxury Villas legnépszerűbb csomagjai

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Legjobb ár (min. 4 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza vélemények

Kiváló 2016. október 12.kollégákkal járt itt
Üzleti konferencián voltam itt.
Nagyon szép tiszta,rendezett,igényes szobák vannak. Kedves kiszolgálásban volt részem. Az ételek kifogástalanok és változatosak voltak. A kilátás lenyűgöző.
Ha tehetem a családommal is biztosan el fogunk ide látogatni! Szép élmény volt számomra az ott töltött két nap. Részemről minden 5 csillag! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Július végén voltunk itt a férjemmel, gyönyörű hely, kifogástalan, nagyon kedves és barátságos kiszolgáló személyzet, csodálatos környezet, Kékesre néző szobából a kilátás maga a csoda, egyszóval csak jót tudok mondani az itt töltött napokról. Biztosan vissza fogunk még menni baráti társasággal is.
Kiváló 2016. július 9.gyerekekkel járt itt
Tavaly augusztusban jártunk a családommal a szállodába, két kisgyermekkel. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve, az emeletünkön volt a játszószoba, amit a gyerekek ki is használtak rendesen, nagyon sokat tartózkodtunk a parkban lévő játszótéren is, a gyerekek számára animátor is rendelkezésre állt, ami külön tetszett nekünk!
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza - Medence/kert
Kiváló 2016. július 5.a párjával járt itt
Szép meglepetést kaptunk azzal az ajándékutalvánnyal ami Mátraházára szólt Ózon Hotelba. Igazi felüdülést adott a Mátrában méltán büszkén álló szálloda. A szolgáltatások kitűnőre értékelhetők. A wellnes részlegük nagyszerű, ízletes, választékos ételeket kínál a konyhájuk, és mindenhol kedves, előzékeny személyzettel találkoztunk.
Szívesen ellátogatnék újra ide, barátaimnak is ajánlom.
Kiváló 2016. június 21.családjával járt itt
Vendégszerető, barátságos személyzet, tiszta szálloda, remek konyha, szép minden igényt kielégítő wellnes részleg, a masszőr a szakmája magaslatán áll. A környezet beépítése a szállodai vendégek élménykiszolgálását is tökéletessé teszi. Az épület látványos körbesétálhatásának biztosítása is emeli a komfortérzést. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a remek helyet.
Kiváló 2016. június 14.csoporttal járt itt
Családi rendezvényen(esküvőn)voltunk,nagyon jól megszervezett hangulatos és különleges élmény volt a szabadban,teraszon,háttérben a csodálatos mátrai erdők.....mindenkinek ajánlom aki szeretne ilyen élményben részesülni!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Erről a szállodáról nem lehet rosszat írni, mondhatni tökéletes hely. Gyönyörű helyen fekszik, a szobákból csodálatos kilátás nyílik a Mátrára. Tavaly augusztusban a legnagyobb kánikulában töltöttünk el 3 napot a szállodában, mégsem tűnt fel, hogy tényleg olyan meleg van, mint amit a hőmérő mutat.
2016. május 25.a párjával járt itt
Összességében egy gyönyörű helyen lévő,kiváló szálloda. A személyzet kedves és előzékeny. Az ételek finomak, csak sajnos ha kint hűvös van, akkor az étteremben is hideg volt, és mivel nincsenek a kirakott svédasztalos ételek folyamatosan melegen tartva, mire a tojásrántottát az asztalhoz viszi az ember, már ki is hűlt.
Kiváló 2016. május 19.barátokkal járt itt
A szállodát 2 alkalommal látogattuk meg a múlt évben. A szobák kényelmesek, berendezésük modern, a kilátás Pazar, a levegőt harapni lehet. A wellness részleg minden igényt kielégít, csupán egyetlen negatívumot tudnék megfogalmazni a medence környékével kapcsolatosan, azt, hogy rettenetesen csúszik a padló nekem kétszer két különböző papucsban is sikerült elvágódnom rajta.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
Február elején gyerekeinkkel és unokáinkkal voltunk a hotelben. A szálloda épülete jó helyen van, közel a Mátra sok híres turisztikai célpontja. Kiváló a hotel panorámája úgy a szobákból, mint a hallból és lépcsőházból. Az élményt fokozza a felső szinten levő üvegpadlós „sóhajok hídja”.
Hotel Ózon & Luxury Villas Mátraháza a térképen
3233 MátraházaÓzon utca 1.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 12900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • borozó • bár